ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מהו הדבר הכי משוגע שעשיתם? (https://israelbody.com/showthread.php?t=49334)

haim15 12-02-09 17:02

מהו הדבר הכי משוגע שעשיתם?

מהו הדבר הכי משוגע שעשיתם למען האימונים או התזונה?? אולי לחברה זה נראה משוגע אבל בשבילנו זה דבר מקובל לגמרי מקווה שהבנתם הנה דוגמא משלי:

פעם אחת קבעתי עם חברים והייתי באיחור של שעה ובדיוק סיימתי להתאמן (מתאמן בבית) ובגלל שלא היה נעים לי להגיד לחברים שאני לא בא כי הם חיכו לי כבר שעה אז לקחתי 2 פרוסות עם טונה ו2 בננות עפתי להתקלח ויצאתי, כשהגעתי הם יסתכלו עליי כאילו אני מפגר שהולך לעשות פיקניק עם בננות ו2 סנדויצ'ים חח אבל בשבילי ואני בטוח שבשביל עוד הרבה אנשים כאן זה נשמע נורמלי לחלוטין!

אז ח'ברה שתפו אותנו בחוויות שלכם

!Demon! 12-02-09 17:08

מה שאני יעכול לחשוב עליו זה שהיה תקופה של 3 חודש הייתי עובד 11-14 שעות ביום עבודה פיסית במחסןחוזר ב8-9לפימים אבל לא מפספס שום אימון:cool:

Max90kg 12-02-09 17:14

לא משהו רציני, פעם אחת ויתרתי על טיול בית ספרי כי התחלתי תוכנית חדשה במכון.

///Efi/// 12-02-09 17:17

יצא לי לעשות אימון בהרבה מאוד מצבים מוזרים.. יצא לי לעשות אימון בהאנג אובר מטורף, אחרי לילה שלם שלא ישנתי, ביום שהייתי חולה והיה לי חום ממש גבוהה, ועוד כל מיני דברים שאני צריך להיזכר.. הכי סיוט היה לעבור אימון עם חום גבוהה..

Daniel R 12-02-09 17:30

יש לי חבר שאם הוא איתי באימון , הוא תמיד מפריע לי.

קיצר,הייתי כמעט בסוף האימון , עשיתי סקוואט סט אחרון , אז העפתי אותו לכמה דקות מהמכון הפלתי אותו שמה וסגרתי את כל הדלתות עד שהוא הביא לי לעשות את הסקוואט..לא יודע אם משוגע אבל עדיין מוזר חחח

yishai 12-02-09 18:47

ביטלתי שיעור פרטי בגלל אימון
איזה חנון אני xd

SiX PACK 12-02-09 19:08

הדבר הכי משוגע שעשיתי זה לקחת חזה עוף, אורז, וירקות ולשים במיקסר ואז לאכול את הכל.

עשיתי את זה כשהוציאו לי 4 שיני בינה במקה והייתי מושבט למשך שבוע מללעוס וזאת הייתה הדרך היחידה להכניס אוכל..

בלי קשר לזה וויתרתי על המון דברים שונים בגלל אימון/אוכל.

TheRock 12-02-09 19:11

דבר הכי מטורף שיצא לי שדחיתי צו ראשון בגלל שהוא יצא על יום של אימון

OK. 12-02-09 19:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי six pack (הודעה 764871)
הדבר הכי משוגע שעשיתי זה לקחת חזה עוף, אורז, וירקות ולשים במיקסר ואז לאכול את הכל.

עשיתי את זה כשהוציאו לי 4 שיני בינה במקה והייתי מושבט למשך שבוע מללעוס וזאת הייתה הדרך היחידה להכניס אוכל..

בלי קשר לזה וויתרתי על המון דברים שונים בגלל אימון/אוכל.

איזה ידייייייייים אחי!!
סחה עלייך.
אתה המלך של הפורום הזה!

והדבר הכי משוגע שאני עשיתי זה להבריז ממועד ב' של מבחן כי היה על אימון שלי.
על הז*ן שלי לשון יותר חשוב מאימון.
וואלה היה אימון בן של :):):):). :)

amir717 12-02-09 19:43

אכלתי קוט'ג ברחוב בגלל שחברים קראו לי מהחלון

NoNaMe0 12-02-09 19:44

חחח לא קרא משהו מיוחד
אבל הרגשתי סחסחורת וטיפה חום ואמרתי זה כלום אני שור הלכתי לאימון חזרתי עוד יותר סחרחורת בדקתי חום היה לי 38 ומשהו והייתי חולה לשבוע+ ופיספסתי את תחילת השנה החדשהxd

והקטע של הפרוסות טונה גם אני אחרי אימון היה לי מחויבות ואיחרתי לאוטובוס אז רצתי לאוטובוס בזמן שאני אוכל פרוסת טונה xd

ZorgoBH 12-02-09 22:05

צימצמתי בזמנים והלכתי למכון ליפני המורה פרטית , הגעתי אליה כולי מזיע :flowers:

Tamir D 12-02-09 22:13

לא משהו מיוחד:
באמצע טיול בית ספרי עצרנו בחנות נוחות בתחנת דלק, כמובן שכולם קנו גלידה, שוקולד וכ"ו...
אני קניתי קוטג' ואכלתי עם כף ... =]

itaiprz1 12-02-09 22:26

בזמן של עופרת יצוקה לקחו אותנו ליומים לילמות באיזה מקום , אז קיצר בחדר אוכל לא היה אוכלל ממש טוב
אז הלכתי איזה 4-5 קילומטר לסופר הכי קרוב וקניתי חבילה של טונה, וגמרתי את כולם בשיעור

red guri 12-02-09 22:35

ממאי שנה שעברה עד תחילת אוגוסוט שנה שעברה עבדתי בתוכנית fbw כל יום(לא החמצתי שום אימון) כל אימון שעתיים.

Bar's 12-02-09 22:40

ההכי הזוי שהלכתי כולי מסטולל אחרי לילה של אלכוהול לאימון ביום שישי בבוקר, בקאבל קרוס צריך לשים איזה משהו שיתפוס את המשקל וכולי מסובב כזה חחח לא נכנס התופס אז התחלתי לקלל את המשקולות ולדבר עם עצמי חחחחחחח

יש עוד כל מיני אולי אני אזכר בהמשך

Daniel R 12-02-09 22:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי red guri (הודעה 765081)
ממאי שנה שעברה עד תחילת אוגוסוט שנה שעברה עבדתי בתוכנית fbw כל יום(לא החמצתי שום אימון) כל אימון שעתיים.

. . . . . . . אוקיי .. חח

barak m 12-02-09 22:43

אני כבר 4 חודשים לא יוצא עם בנות בערבים בגלל התזונה סע'מקקק זה מטריףף יד ימין רוצה לישון!

Daniel R 12-02-09 22:52

למה אתה לא יוצא אחי יעני מה התזונה קשורה אחי ליציאה אם בנות?

טונה 12-02-09 23:15

הייתי מזה מושפע ושוקיסט בהתחלה אז לקחתי שייק חלבון שבתוך השייקר כבר היה מים החזקתי אותו ביד עם שקית ניילון ונסעתי איתו באוטובוס עד שפתאום הוא נפל וכל השייק נשפך באוטובוס והיה ריח של שוקו כזה אז הנהנג שאל מזה עניתי לו שייק חלבונים והוא אמר לי טוב אז תנקה את זה ואני הייתי כולי בעצבים מהמקרה התחלתי לצעעוק עליו ושאלתי "עם מה אני ינקה עם החולצה שלי"?

חחחחח סיפור מוזר....
בטח יש עוד דברים מוזרים צריך להיזכר :)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:27.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ