ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   פרשתי =( (https://israelbody.com/showthread.php?t=18680)

סוליקו 07-09-07 19:33

פרשתי =(

חשבתי על ההחלטה הזאת המון זמן
הגעתי כל כך רחוק ממה שהיתי והגעתי לגוף שחלמתי עליו ..והתחרתי פעמיים בפאורליפטינג
אבל פה הכל נגמר :(
על ההחלטה הזאת חשבתי הרבה זמן ..כמה חודשים
וכל הזמן הזה לא התאמנתי וחייתי בסרט שאני עדיין מתאמן ושאני לא יפרוש .אבל הינה החלטתי בסוף שזה מה שמתאים לי וזה מה שאני צריך לעשות וגם שאין לי ברירה אחרת
הרי עוד חודשים אני מתגייס
את הספורט הזה כל כך אהבתי שאין לכם מושג עד כדי כך שלפני שינה היתי דופק כמה פוזות
וגם חושב איזה תרגילים אני יעשה מחר ומה אני יכין בבוקר ואיך אני יצייר את רוני קולמן בכיתה ועם איזה צבע

(* השקעתי הרבה כסף בתחום הזה ואת הכסף הזה שהשקעתי אני לא מצטער עליו ואם היה לי עוד כסף היתי גם משקיע )

היה לי את העונג והכבוד לכנס לענף זה
ואני החלטתי שאחרי הצבא אני יחזור ואני יעלה על הבמה
כי על מה שאוהבים לא מוותרים

ואני חייב להגיד תודה לכל אלה שתמכו בי כל הדרך
על ההתחלה איאל חסון שבגללו נכנסתי לכל העסק הזה
וגם לגלעד שתמך בי 24 שעות ..
תודה לכל מי שעזר לי ואני לא ישכח לו את זה ואנחנו עוד נפגש בתחרויות
ואני ינסה להיות כמה שיותר פעיל באתר

שבת שלום לכולם :(

Sugarzaza 07-09-07 19:36

אוהבים אותך סוליקו, תשאר בפורום ותשאר תותח

Coleman 07-09-07 19:37

ביי אחי

Bodybuilder 07-09-07 19:39

חבל,אני לא חושב שלווטר באמצע זה הדרך לפתור בעיה,צבא,או לא משנה מה,צריך להמשיך לעשות את מה שאתה אוהב ! אני מצידי לא מתגייס ושם זין על כול העולם,אבל ממשיך להיתאמן-כי זה מה שאני צריך,וזה מה שעושה לי טוב !

לדעתי תחשוב עוד כצת לפני שאתה פורש !
בשביל מה להפסיד 3 שנים ? בשביל מי ???

Berk0 07-09-07 19:39

אוהב אותך אחי! תחזור במהרה!

Ido 07-09-07 19:40

אין מה לעשות היית חייב בסופו של דבר להגיע להחלטה הזאת.. אי אפשר להתעלם מהצבא.

בהצלחה בהמשך סולימן..

Ido 07-09-07 19:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bodybuilder
חבל,אני לא חושב שלווטר באמצע זה הדרך לפתור בעיה,צבא,או לא משנה מה,צריך להמשיך לעשות את מה שאתה אוהב ! אני מצידי לא מתגייס ושם זין על כול העולם,אבל ממשיך להיתאמן-כי זה מה שאני צריך,וזה מה שעושה לי טוב !

תחשוב פעמיים או שלוש או 1000 פעמים לפני שאתה אומר שם זין ולא מתגייס כי העונשים שמקבלים עכשיו אתה תאכל ז*ן גדול.

סוליקו 07-09-07 19:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bodybuilder

בשביל מה להפסיד 3 שנים ? בשביל מי ???

חשבתי על זה המון אחי
זה מבאס אותי יותר מהכל
אבל צריך להתמודד עם המציאות הזאת .. ואם אני ימשיך להתאמן בצבא אז כמה אימונים יצאו לי ?? אחד בשבוע .?..לא כזה עוזר
אחרי הצבא אני ימשיך אני מקווה ואז נגיע לעוד יותר רחוק

Bodybuilder 07-09-07 19:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי סוליקו
חשבתי על זה המון אחי
זה מבאס אותי יותר מהכל
אבל צריך להתמודד עם המציאות הזאת .. ואם אני ימשיך להתאמן בצבא אז כמה אימונים יצאו לי ?? אחד בשבוע .?..לא כזה עוזר
אחרי הצבא אני ימשיך אני מקווה ואז נגיע לעוד יותר רחוק

בהצלחה גבר ! תחזור כמו גדול,דרך אגב RESPECT על זה שאתה מוכן לתרום לצבא 3 שנים ולווטר על דברים חשובים יותר בשבילך ! מגיע לך כבוד !!!

Bodybuilder 07-09-07 19:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ido
תחשוב פעמיים או שלוש או 1000 פעמים לפני שאתה אומר שם זין ולא מתגייס כי העונשים שמקבלים עכשיו אתה תאכל ז*ן גדול.

IDO, אתה טועה !

yaronas 07-09-07 19:46

חבל,חבל מאוד,בהצלחה שיהיה!ראיתי בך הרבה פוטנציאל לעתיד ואפשר לדמיין אותך בכיף עם עוד 30 קילו על במה[:)],כנראה שנאלץ לחכות!הצבא המחורבן הזה דפק גם לי את החלום...:(

momi_222 07-09-07 19:48

אחי זה מומי מהמכון אתה יודע שאני מת עליך ואתה עליי :):):):) :wiggle:
אבל אל תדאג גבר יש תקופות שאין מה לעשות חייבים להפסיק להפעמים...אתה תוכל בצבא לשמור על גוף חטוב ואסתטי בעזרת שכיבות שמיכה, מתח ותרגילי בטן למיניהם אני סומך עליך אחי..זה בדם שלך!!

ואין לי ספק שתחזור להתאמן אחרי הצבא...וגם אני אחי אאלץ מתישהו לפרוש מהמכון של אייל בגלל הצבא..אבל אל תדאג אנחנו נחזור וניפגש, אוהב אותך אחי!

פינגווין 07-09-07 19:49

זה לא נקרא לפרוש אחי זה נקרא לקחת הפסקה
שנתיים וחצי זה לא לאבד חצי חיים ואפילו לא רבע
יש לך עוד הרבה זמן לפנייך
ואחרי הצבא תחזור לעשות מה שאתה אוהב לעשות

Mr.Bazooka 07-09-07 19:52

מה שאני הולך לעשות לך במסנג'ר

סוליקו 07-09-07 19:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי momi_222
אחי זה מומי מהמכון אתה יודע שאני מת עליך ואתה עליי :):):):) :wiggle:
אבל אל תדאג גבר יש תקופות שאין מה לעשות חייבים להפסיק להפעמים...אתה תוכל בצבא לשמור על גוף חטוב ואסתטי בעזרת שכיבות שמיכה, מתח ותרגילי בטן למיניהם אני סומך עליך אחי..זה בדם שלך!!

ואין לי ספק שתחזור להתאמן אחרי הצבא...וגם אני אחי אאלץ מתישהו לפרוש מהמכון של אייל בגלל הצבא..אבל אל תדאג אנחנו נחזור וניפגש, אוהב אותך אחי!

[
מומי אוהבים אותך חח תעלה תמונות יזבל

SmaMMiT 07-09-07 19:56

סולימן אח שלי גיבור כל הכבוד על ההחלטה אני מאמין שזה היה כנראה ההחלטה הכי קשה שהיתה לך בחיים ואני מוריד את הכובע בפניך!!!
אני באופן אישי לקחתי איתי לטירונות דמבלים מוט W ופלטות ואחרי כמה חודשים אפילו יצאתי מהצבא כי לא יכולתי פשוט לוותר על זה אני מקווה שאתה לא תעשה כמוני ותגמור את כל ה3 שנים
ושוב כל הכבוד אחי ושיהיה המון המון המון המון המון המון בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!

סוליקו 07-09-07 20:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SmaMMiT
סולימן אח שלי גיבור כל הכבוד על ההחלטה אני מאמין שזה היה כנראה ההחלטה הכי קשה שהיתה לך בחיים ואני מוריד את הכובע בפניך!!!
אני באופן אישי לקחתי איתי לטירונות דמבלים מוט W ופלטות ואחרי כמה חודשים אפילו יצאתי מהצבא כי לא יכולתי פשוט לוותר על זה אני מקווה שאתה לא תעשה כמוני ותגמור את כל ה3 שנים
ושוב כל הכבוד אחי ושיהיה המון המון המון המון המון המון בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!

תודה על העידוד גבר
ושיהיה גם לך בהצלחה

Danzig 07-09-07 20:07

סוליקו, לדעתי עשית החלטה נבונה וזה ראוי להערכה, ידוע לכולנו שצבא ופיתוח גוף לא הולך יד ביד, במיוחד שאתה הולך לגולני לפי מה שהבנתי.
מה שנשאר זה רק לאחל לך בהצלחה בכל מה שתעשה, בצבא, הגעת לאחלה ביותר של הישגים יש לך פוטנציאל אין מה לדבר, שתסיים תחזור להפציץ כמו קוף יאמפאמפוז, או קרנף, יש לך את הנתונים את ההערכה והאהבה לפיתוח גוף, כמו שאמרת מה שאוהבים לא זורקים.
אז שיהיה המון בהצלחה אחי, כל הכבוד! :sbb4:

F][_aMe 07-09-07 20:10

דבר ראשון, שיהיה לך בהצלחה בצבא אחי אני מקווה בשבילך שתתקבל ליחידה שאתה רוצה.
בקשר לפיתוח גוף, נכון, זה מבאס כי זו חתיכה של הפסקה 3 שנים. אבל הכל עובר, תהנה מהתקופה הזו של השירות, ותוציא מזה את המקסימום. תאמין לי אחי, תלוי איך לוקחים את זה, קח את זה בכיף.
תסיים את ה-3 שנים של הצבא, אל תשכח להישאר פעיל בפורום או בשואומי כדי שאני יוכל להציק לך קצת... תחזור אחרי הצבא ותן בראש. יש לך המון פוטנציאל ואם תשקיע תגיע רחוק.
קיצר... בהצלחה, תהנה בצבא, אל תתבאס וקח את זה בכיף גבר. :flowers:

oRis 07-09-07 20:15

חבל אחי בצלחה נשמה אחלה בן אדם :]

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ