ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   קורס מדריך חכ צבאי (https://israelbody.com/showthread.php?t=61858)

!Demon! 14-12-09 20:38

קורס מדריך חכ צבאי

השאלה היא כזאת:
אם אני עושה קורס מדריך חכ בצבא , זה תופס לי באזרחות?או לפחות מוריד מהעלות\זמן למידה באזרחות?

k2kmatch 15-12-09 18:03

חבר שלי עשה את זה (נמשך שבועיים- במידה ולקורס הזה התכוונת) והוא אמר שזה לא תופס באזרחות. אבל נסיון בהדרכה כן יש. בשורה התחתונה, לא תוכל לאמן בחד"כ אזרחי רק על בסיס התעודה מהקורס שתקבל.

!Demon! 15-12-09 18:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי k2kmatch (הודעה 954303)
חבר שלי עשה את זה (נמשך שבועיים- במידה ולקורס הזה התכוונת) והוא אמר שזה לא תופס באזרחות. אבל נסיון בהדרכה כן יש. בשורה התחתונה, לא תוכל לאמן בחד"כ אזרחי רק על בסיס התעודה מהקורס שתקבל.

הבנתי , תודה על התשובה.
אם תוכל לשאול אותו בבקשה אם זה מוריד מהזמן של הקורס האזרחי או מהעלות אני ישמח.

obzion 15-12-09 22:59

לא תופס לאזרחות, לא מוריד מהעלות.

Idan Golani 15-12-09 23:38

כמו שobzion אמר

לא תופס באזרחות ולא מוריד מהעלות אבל אם זה הולך להיות השרות שלך אין יותר טוב מזה
תאמין לי אני יודע שירתתי בזה ועוד שבוע אני עומד להשתחרר
הייתה תקופה כיפית חבל על הזמן :)

!Demon! 16-12-09 00:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי idan golani (הודעה 954449)
כמו שobzion אמר

לא תופס באזרחות ולא מוריד מהעלות אבל אם זה הולך להיות השרות שלך אין יותר טוב מזה
תאמין לי אני יודע שירתתי בזה ועוד שבוע אני עומד להשתחרר
הייתה תקופה כיפית חבל על הזמן :)

לא אני כבר 2.2 בשירות , יכול להיות יצא לזה כתשופר אז עניין אותי
תודה על הצתשובות

Scylla 16-12-09 02:04

יש קורס חדר כושר אזרחי בצבא (לא הקורס הרגיל, אלא משהו באמת צ'ופר) שכן תופס לאזרחות. בדוק. תברר לגבי זה.

!Demon! 16-12-09 11:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 954490)
יש קורס חדר כושר אזרחי בצבא (לא הקורס הרגיל, אלא משהו באמת צ'ופר) שכן תופס לאזרחות. בדוק. תברר לגבי זה.

תודה אני יברר

יונתן מהמעלית 17-12-09 00:26

יש קורס של 3 חודש אבל זה מדאגים עוברים וזה תופס לאזרחות
אתה תעבור את הקרוס של השבועיים שלא מביא לך כלום חוץ מהסמכה צבאית להיות מפעיל חדר כושר (אתה לא נחשב מדא"ג או מד"סניק אלא כולה מפעיל חדר כושר....)

תכלס בקורס הזה לא ילמדו אותך משהו שאתה לא יודע (עם אתה פה כבר יותר משנתיים ולפי התמונה באווטר אפשר להבין שאתה יודע מה אתה עושה) אז ככה שזה לא יביא לך ידע חדש

הייתי שם ואחרי השבוע הראשון העיפו אותי על "התחצפות" לקצין, תכלס היה צריך לקבל מכות אבל זה כבר סיפור אחר

בהצלחה

oz18 17-12-09 02:54

עשיתי לא נתן לי כלום חוץ מלהסתבך עם כל החלק של האנטומיה לא יצא מזה כלום...

!Demon! 17-12-09 18:19

תודה לכולם.
אני לא מצפה ללמוד שם , אני בטוח שאני יכול ללמד את המורים שם.
רציתי רק לדעת אם עוזר באזרחות או לא.תודה רבה לכל העונים

R&R 22-12-09 20:32

ההסמכת חד"כ במדא"גים לא תופס באזרחות.לפחות בתקופתי.

AB6Killer 22-12-09 21:43

לא תופס..
תהנה שם,החודש הכי טוב בכל השירות שלי בויינגיט!

hhphh 23-12-09 14:56

תגידו לי , אם אין לי את התפקיד במנילה יש מצב בכל זאת לקבל את התפקיד הזה? אפשר לשכנע את הקציון מיון?

Scylla 23-12-09 15:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hhphh (הודעה 956706)
תגידו לי , אם אין לי את התפקיד במנילה יש מצב בכל זאת לקבל את התפקיד הזה? אפשר לשכנע את הקציון מיון?

סביר להניח שלא. מד"סניקים לרוב זה אנשים עם פרופיל גבוה שלא יכולים להיות קרביים מסיבה זו או אחרת. אם יש לך פרופיל גבוה תקבל קרבי. אם לא תשובץ לתפקיד איפה שצריך פשוט מאוד. אם בבסיס שלך יש חדר כושר וצריך עוד מדריך וממש תרצה והפרופיל מתאים אז אולי יתנו לך... זה לא משהו שמייעדים חייל אליו.

hhphh 23-12-09 16:40

יש לי פרופיל 64 אחי .. ומה זאת אומרת זה תפקיד שלא מייעדים חייל אליו? זה תפקיד שאפשר להתמיין אליו כמו כל תפקיד אחר.. "מדריך כושר קרבי" .

Max90kg 23-12-09 20:05

המאמן שלי במכון אמר לי שצריך לעשות השלמה ואז זה יכנס. שכמות השעות שם היא חלק מהשעות של הקורס הרגיל
ואני אישית ביקשתי להיות מאמן כושר צבאי ברעיון האישי... מקווה שיקבלו אותי. ותגידו יש את זה במנילה בכלל?

gilsXM 23-12-09 20:08

אם יש לי פרופיל 97 ללא סעיפים וקב"א ממוצע-גבוהה, ואין ברשותי לשרת בקרבי (סיבות אישיות) התפקיד "מתאים" למצב שלי? כמו מה שהבנתי מדבריו של אופיר (scylla)

Max90kg 23-12-09 20:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsxm (הודעה 956824)
אם יש לי פרופיל 97 ללא סעיפים וקב"א ממוצע-גבוהה, ואין ברשותי לשרת בקרבי (סיבות אישיות) התפקיד "מתאים" למצב שלי? כמו מה שהבנתי מדבריו של אופיר (scylla)

מתאים אבל לא בטוח שיקחו אותך. אגב, מאיפה אתה יודע את הקב"א שלך?

יונתן מהמעלית 23-12-09 23:00

התפקיד מתאים למצב שלך
עם צה"ל ירצה אותך לתפקיד הוא ישלח אותך למיונים (חבר שלי היה שם וליפני שנתיים המיונים היו פשוט שכיבות שמיכה בטן וריצת 2000)

זה תפקיד שמחייב איתור קדם צבאי, ככה שמי שהתגייס הסיכויי שלו להיות מדא"ג כי הוא יצא מתפקיד אחר ממש אפסי

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:34.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ