ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   תופעות פיזיות במהלך אימון כוח אינטנסיבי (http://israelbody.com/showthread.php?t=82059)

sole 05-11-14 12:28

תופעות פיזיות במהלך אימון כוח אינטנסיבי

שלום
כבר חצי שנה אני עושה אימוני כוח 3 פעמים בשבוע, הייתי מעמיסה משקלים אבל מבצעת את התרגילים לאט ועם הפסקות. בתקופה זו ראיתי תוצאות אך לא באופן ניכר...
לפני כשבועיים התחלתי להתאמן עם מאמן אישי שמביא אותי מעבר לגבול היכולת שלי, פעמיים בשבוע אני מתאמנת איתו ופעמיים בשבוע אני עושה חצי שעה קרדיו.
במהלך האימונים איתו אני סובלת מאוד אבל התוצאות מדהימות אני רואה איך אני מתחטבת למחרת בבוקר!

אתמול באימון הדופק שלי עלה מאוד כאילו אני בספרינט חזק ביותר, בנוסף הרגשתי סחרחורות ובחילות, ארבע פעמים הוא השכיב אותי על הרצפה והרים לי את הרגליים, למרות זאת המשכנו את האימון, הורדנו במשקלים ועדיין היה לי קשה ובלתי נסבל! באיזשהו שלב אחרי לחיצות חזה אינטנסיביות התחיל לי גם קוצר נשימה. הפסקנו את האימון, חזרתי הביתה והיום אני מרגישה כאב ראש, רעד בשרירים, חולשה וחוסר תיאבון טוטאלי (ואני אחת עם תיאבון). אגב התזונה שלי היא מאוד טובה ומאוזנת מכילה את כל אבות המזון ואני לא סובלת מרעב או מחולשה ביום רגיל.

השאלה שלי היא, האם זה קרה למישהו?? זה נורמאלי?? האם להכריח את עצמי לאכול כדי לא לפגוע בשריר? אני ממש מאוכזבת מעצמי מרגישה שהגוף בוגד בי!

IGOR 05-11-14 18:36

ברוך הבא לאימון יתר. ולא הגיוני בעליל שתראי תוצאות כבר למוחרת בבוקר,הכל אצלך בראש. לא מבין את הקטע של לרצוח בן אדם בשביל חיטוב. חיטוב מבוסס רובו על תזונה ולא על זה שתעשי מיליון וחצי תרגילים או כמה תרוצי. אל תיהיה מאוכזבת מעצמך,זה המאמן שלך אשם ולא את.
תביאי קצת נתונים עלייך משקל גובה בת כמה..

sole 05-11-14 22:19

הי איגור תודה על התשובה
בת 33, 166, 72 קג. בחמשת החודשים האחרונים ירדתי 15 קג, חסרים לי עוד 10 בערך... אני אחרי שתי לידות, האחרונה לפנ 7 חודשים.
בזמן האימון מאוד קשה, אבל אחר כך התחושה מדהימה ואני באמת יורדת ומתחטבת מהר, ב 8 ימים האחרונים ירדתי 3 קג! בלי להרעיב את עצמי.
מתי זה עובר?? ביום שישי יש לי את האימון הבא ואני רוצה לעשות אותו במלואו. המאמן גם אמר לי שאני צריכה לעות יותר קרדיו כדי שהלב שלי כביכול יעמוד בעומס אבל מעבר לשני אימוני כוח בשבוע ושני קרדיו של חצי שעה פשוט אין לי זמן!
בכל מקרה מחר אני הולכת לקופת חולים שהאחיות יקחו לי מדדים וכאלה וגם לרופא... ליתר ביטחון

Xanadoo 07-11-14 20:05

התאוששות התאוששות התאוששות!!
איגור צודק ב 100%.
אל תשכחי שחוץ מלהתאמן, יש לך חיים.
את אמא, יש לך משפחה, ואולי גם עבודה, ואת צריכה לדאוג למליון דברים.
איך התזונה שלך?
ויותר חשוב - איך המנוחה??
ברור לי שכשיש תינוק בן 7 חודשים בבית אז לא ישנים את כל הלילה ברציפות, אבל זהו גורם מכריע!!
אם לא תנוחי כמו שצריך, הגוף שלך לא יתאושש ולא תצליחי לעמוד באימון הבא!!
את צריכה להשתדל ככל שניתן ובמסגרת האילוצים לנוח כמו שצריך ובלילה תשתדלי לישון כמה שניתן.
את עושה 3 אימוני כוח + 2 קרדיו וזה הרבה!!
תורידי המינון ותנוחי יותר! תשמרי על עצמך.
בהצלחה :)

sole 09-11-14 06:38

אכן אני ישנה יחסית מעט... אבל זה ימשיך להיות המצב בשלוש ארבע שנים הקרובות חחחחחחחחח. עובדת משרה מלאה, נמצאת כל יום 11 שעות מחוץ לבית. בקיצור בלאגן! כל יום שעובר המצב קצת משתפר... ☺
תודה על התמיכה ;)

Xanadoo 09-11-14 21:56

אז קלעתי בול. תורידי במינון. יותר מנוחה. אולי אפילו תתייעצי עם עוד אמהות עובדות שמתאמנות איתך בחד"כ. רק בריאות.

תמיר15154 07-12-14 21:57

תוריד מינון

Dark_Muse 24-01-15 22:41

עצוב רמת האימונים האישיים...

Mojo 27-01-15 20:21

כן אה לא יאומן

iamsnow 12-05-15 23:43

צלחבה!

amitco177 06-06-15 18:27

לדעתי פחות מאמץ

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:03.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ