ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   עזרה ב...הורים שלא רוצים שאני ילך לחדר כושר (https://israelbody.com/showthread.php?t=2154)

prosk8 14-11-06 19:58

עזרה ב...הורים שלא רוצים שאני ילך לחדר כושר

:cry_1: :disgust:

מה אפשר לעשות כבר ניסיתי בכול אבל האמא שלי לא מרשה

Gamerrrrr 14-11-06 19:59

אז מה אתה רוצה מאיתנו?? שנדבר איתה??

trhetrhe 14-11-06 20:00

תראה לה מאמרים באינטרנט, שתדבר עם גיל, שתלך לרופא ספורט........

n0x 14-11-06 20:03

תביא תטלפון אני אדבר איתה

Leo 14-11-06 20:05

תתאמן בתרגילי גוף ותשכנע מלא חברים ללכת ככה היא תחשוב שזה קטע חברתי או משהו ותרשה יותר

HHHEELLBBOOYY 14-11-06 20:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי prosk8
:cry_1: :disgust:

מה אפשר לעשות כבר ניסיתי בכול אבל האמא שלי לא מרשה

מה אתה רוצה שקל???????????????

מזה פורום גננות ואימהות??
בכלל עשית בר מצווה??

TZAHI10 14-11-06 20:17

אולי תפרט מה הסיבות שהיא לא רוצה? היא חושבת שזה לא בריא או משהו או בגלל הכסף? או יפגע בלימודים או מה

prosk8 15-11-06 19:05

היא בעצמה רופאה והסיבות או מהלימודים או היא חושבת שזה מגיל 16 אפשר ללכת או מכול סיבה אחרת ויש לי חברים שהולכים למכון כושר אבל עדין לא רוצה שאני ילך לשם יו איזה מעצבן אני עכשיו שובר את השולחן

ואני בן 14 אוף מתי כבר אני היה בן 25 כמו אח שלי אבל הוא עדיין חיי איתנו מוזר אני הייתי עף עוד מתי שיכולתי

Real 15-11-06 19:17

אז תגיד לה אימא יקרה שלי אם את לא תרשי לי עכשיו אז אני ילך עוד שנה וחצי שנתיים כשיהי לי שמונה עשרה ואז את ואבא תואכלו זין כי אני יקח סטרואידים ירד לסמים וידפוק לעצמי ת'חיים שהצטערת על היום שהוצאת אותי בעפולה מהבטן,תאמיני לי אני הולך למכון כושר בקטנה לפתח לעצמי ת'שרירים לביטחון עצמי,מילה שלי את תחזיקי אותי בבית מול המחשב אני מגיע לגיל 18 את לא רואה אותי יותר לא בטוב אז ברע תקראי לאבא להרביץ לי שאני לא ירה בדפוק הזה,ומילה שלי,מילה,אין חדר כושר,אין בגרות,ושביתת רעב,מה תגידי על זה?..

אחרי יום יהיה לך מנוי.

HHHEELLBBOOYY 15-11-06 19:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Real
אז תגיד לה אימא יקרה שלי אם את לא תרשי לי עכשיו אז אני ילך עוד שנה וחצי שנתיים כשיהי לי שמונה עשרה ואז את ואבא תואכלו זין כי אני יקח סטרואידים ירד לסמים וידפוק לעצמי ת'חיים שהצטערת על היום שהוצאת אותי בעפולה מהבטן,תאמיני לי אני הולך למכון כושר בקטנה לפתח לעצמי ת'שרירים לביטחון עצמי,מילה שלי את תחזיקי אותי בבית מול המחשב אני מגיע לגיל 18 את לא רואה אותי יותר לא בטוב אז ברע תקראי לאבא להרביץ לי שאני לא ירה בדפוק הזה,ומילה שלי,מילה,אין חדר כושר,אין בגרות,ושביתת רעב,מה תגידי על זה?..

אחרי יום יהיה לך מנוי.

אחי קצת נסחפת:whistle:

prosk8 15-11-06 19:25

באמת היא תאכיל אותי בדם שלי מה אתה אם אני יגיד את זה ואני אומר שאני ימות היא תאכיל את הבשר שלי היא אמא שאפילו אלוהים ידבר אלה היא תהרוג אותו היא אנטי קילר ללילה וביום כאחות

Psychopath 15-11-06 19:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי prosk8
באמת היא תאכיל אותי בדם שלי מה אתה אם אני יגיד את זה ואני אומר שאני ימות היא תאכיל את הבשר שלי היא אמא שאפילו אלוהים ידבר אלה היא תהרוג אותו היא אנטי קילר ללילה וביום כאחות

פששש סופר אימא

prosk8 15-11-06 19:31

באמת אבל יותר נכון סופר אני קילר

TZAHI10 16-11-06 10:19

לדעתי הדבר ההגיוני והנורמלי לעשות זה לא מה שאמרו לך, אל תהיה אנטי אלא פשוט תמחיש, תסביר, תנמק למה זה חשוב לך. זה חשוב לביטחון העצמי, זה חשוב לבריאות. עדיין לא הבנתי בידיוק מה הסיבות שהיא לא רוצה שתלך ככה שאני לא יכול להתייחס באופן ספציפי אבל אתה יכול להבטיח לה שאתה תעשה רק תרגילים שבריאים לך ולא משהו שיכול לגרום לך להיפצע או להפריע לגדילה. להבטיח שזה לא ישפיע על הלימודים ושאתה לא מתכוון כל היום רק להיות שם.
אני לא רואה סיבה למה שהיא לא תסכים שתלך.. אני לבן שלי אם יהיה לי אחנך כבר מגיל קטן להשקיע בספורט כי זה הרבה בריאות ואושר. אם בהתחלה היא לא תסכים,
פשוט תנסה להראות כמה שאתה עצוב ומאוכזב במשך כמה ימים.. אבל אל תהיה אנטי ואל תהיה חצוף, פשוט תראה כמה שאתה מאוכזב.. ושישאלו למה אז תסביר שוב בהיגיון את זה שאין סיבה למה לא ללכת להתאמן.

Shlomik 16-11-06 10:47

אתה גם יכול לציין בפניה שמאז שנת 2003 שינו את חוק מכוני הכושר ככה שמותר להתאמן כבר מגיל 6 זאת מכיוון שלאחר שנים של עבודות מחקר חלקם אפילו גם בארץ הראו שפעילות גופנית גם בחדר הכושר רק תורמת בכל המובנים כבר מגיל מאוד צעיר בנוסף הייתי מבקש ממנה לפני שהיא שוללת שתפרט לך למה היא לא רוצה ואם זה מסיבות בריאותיות הייתי מבקש ממנה לפנות לאנשים מקצועים שמתמחים בספורט שאולי יסכימו לעזור לך ולתת לה הסבר למה זה מומלץ בגיל שכזה להתאמן.
אם זה מסיבה כספית זה כבר משהו אחר וחוץ מלחסוך בעצמך אין יותר מדי מה לעשות...

בהצלחה ! :1eye:

Leo 16-11-06 13:28

סקוואט 0.5RM בגיל 2 יהפוך אותך לשוורצרנגר.

נ.ב ת אני עובד עכשיו על ספר שאני לא בטוח אם הוא יהיה כe book או שאני ינסה להוציא אותו לאור , על אימוים ביתיים , בינתיים הכל הולך יפה , יש בו חומר שהרבה מאוד לא יודעים שחלקו הוא מהניסיון שלי עם תרגילי משקל גוף , רוב החומר שיש בו אין בשום מקום אחר ברשת

Leo 16-11-06 13:43

blast straps & still rings

סליחה דאבל פוסט

Night_Wolf 16-11-06 15:12

תשמע תבוא לאמא שלך אחי אם גרזן..תגיד לה או שזה בראש שלך.. או שאת רושמת אותי לחדר כושר! יש לי אחד אם אתה רוצה אני מוכן להלוות לך אותו....:1eye:

slim shady 16-11-06 15:55

מה עם ציוד לבית אחי..?? יש מצב..??

prosk8 07-12-06 19:16

טוב סליחה על פתיחת הדיון אבל לא הייתי חודשיים כאן Wow

שום דבר לא יעזור אני מדבר ל אם הגרזנים ורובים ואפילו פצצת אטום

ציוד יש לי רק מולטי טריינר וכמה משקולות 2 5 קילו ו2 קילו

ובעניין הגיל היא מאמינה לחברה שלה שהיא הולכת לחדר כושר והיא אומרת שהיא רואה רק ילדים בני 20 + אוף אני מעוצבן יו וכבר חושב להתחיל לשתות שוב

ושולמיק אתה יכול להביא את המאמר או משהו יכול להיות שזה יעזור

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:44.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ