ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   חזרתי, בשביל להיות ראשון.. (http://israelbody.com/showthread.php?t=13145)

גדי 21 28-06-07 01:11

חזרתי, בשביל להיות ראשון..

היי, מה שלום כולם?
אז ראיתם תמונות שלי עם ראובן בתקופה לא הכי טובה שלי, למרות שלדעתי יצאתי לא רע מול ראובן המקצועי והגדול, סליחה, הענק.בנוסף, בחודש האחרון הייתי בתקופה לא קלה וזלזלתי לא מעט באימונים ובתזונה, הייתי חולה, עבדתי הרבה, ובעיקר סבלתי מחום (של הקיץ) ומאיבוד כל חשק ועניין. אבל עכשיו חזרתי ואני חוזר בגדול, מאסיבי יותר, חטוב יותר ורציני הרבה יותר.
רק לשם השוואה העליתי תמונה שלי מלפני כחודשיים כשהייתי באוף סיזן.. בקשו מגיל את שאר הגלריה. מה זה תבקשו? תלחצו עליו:
http://www.img-il.com/image.php?file=nmywojwv3mdn.bmp

ועוד תמונה קטנה של הבטן כרגע, בזמן חיטוב:

http://www.img-il.com/image.php?file=dwo1z2ygeey4.jpg

תיהנו ותגיבו..

ניגרי ענק 28-06-07 01:17

נראה מעולה, הרבה יותר מאסיבי מאשר בתמונות הקודמות.
ברוך הבא לפורום גדי.
מתכוון להתחרות?

גדי 21 28-06-07 01:19

תודה רבה על הפרגון

כן, אני מתכוון להתחרות השנה..
אני עולה בקטגוריית צעירים עד 21. עם אדון סולומון.

ניגרי ענק 28-06-07 01:20

כל הכבוד.
שיהיה בהצלחה.

גדי 21 28-06-07 01:22

תודה ניגרי..
גם אם לא אצליח, אני מבטיח שיהיה מאוד מעניין.

damn 28-06-07 01:23

אחי אתה נראה עצום...
שיהיה בהצלחה... ושוב פעם אתה ענק

גדי 21 28-06-07 01:24

תודה, אל תשכח שהתמונה צולמה באוף סיזן כאשר הייתי גם עם הרבה נוזלים.
כרגע אני כמעט 10 קילו פחות, אבל תודה בכל אופן.

Mr.Bazooka 28-06-07 01:34

וואוו יש לך גוף ממש גדול ואסטתי..
תגיד התמונה הראשונה זה אוף סיזן נכון?כי אם כן אתה נראה מעולה באוף סיזן וזה נראה כאילו גם
באוף סיזן יש לך אחוז שומן נמוך..ישלך גוף ממש יפה הפוזה הזאת נורא מחמיאה לך בניגוד להרבה
שהם נראים ממש על הפנים.
יש לך גוף נורא יפה פרופורציות מעולות החזה מעולה פרופורציונלי שהוא בעצם שריר שנפוץ באי סימטריות שלו בקרב בודיבילדרים גם היידיים נראות סימטריות לחלוטין הכל בפרופורציות כתפיים מעולות רק חסר תמונת רגליים יש לסויף שאתה גם צעיר ויש לך עוד הרבה שנים להתאמן פשוט כיף לראות אנשים צעירים שהגיע כבר לגדלים כאלה אתה ממש גדול יש לציין ענק ;)
בתמונה של החיטוב יש לך בטן מעולה כל הכבוד יישר כוח.

אם כי לציין שהקעקועים בספורט הזה מהווים חיסרון.
אם לא איכפת לך,אני רוצה לשאול אותך ככה על הדרך: כמה עלה כל קעקוע? :)

מחכה לגלרייה בקוצר רוח.

אני מאחל לך המון הצלחה שתגיע למקום מכובד מאוד כי אתה בכלל לא פראייר.

gog 28-06-07 01:39

וואו אתה ענק!!
אתה בן 20 אתה אומר?
סחטיין עליך, כנראה שצפוי לך גדולות בענף.

גדי 21 28-06-07 01:49

ל - mr. bazooka

ראשית, אני מודה לך על הפירגון.
התמונה אכןצולמה כשהייתי באוף סיזן, ואחוזי השומן הנמוכים יחסית זה בזכות הגנטיקה,
אני לא חושב שהתקרבתי אי פעם ל - 13% שומן. תמיד מתחת. אינני משקיע בתזונה מוקפדת מבחינת שומנים באוף סיזן.
לגבי הקעקועים, הם אמנם מהווים חיסרון (מסתירים חיטוב למי שלא יודע), אך עם כיסויי צבע מספקים ניתן יהיה להתגבר על כך. כמעט לכל בודיבילדר שני יש קעקועים.
הקעקוע על האמה עלה 500 ש"ח. ועל היד 350 ש"ח. המקעקע היה מכר.
אגב, התחלתי להתחזק לאחרונה ואני רוצה להסיר את הקעקועים מטעמי דת.
מקווה שתשובתי מכסה את שרצית לדעת.

גדי 21 28-06-07 01:51

ל - Gog

קודם כל תודה רבה.
בנובמבר אהיה בן 21..
תמיד שיקרתי לגבי הגיל (בחורות, עבודה, מקומות בילוי וכו'), ובגלל התחרות אני חייב להודות שכן, עוד אין לי אפילו 21.

SuzukiR 28-06-07 01:52

בואנה אחי הלוואי ובעזרת השם אם עבודה קשה יהיה ליגוף דומה לשלך

SuzukiR 28-06-07 01:53

ודרך אגב גם אני בנובמבר מתי בדיוק התאריך שלך?

גדי 21 28-06-07 01:55

ל - Suzukir

בעזרת השם, עם התמדה ושמירה על תזונה נכונה ואימונים ממצים תגיע לזה ואפילו תעבור אותי.
אם אתה רוצה שיפור מהיר ברמה אתה חייב להשקיע וקודם כל זה אומר לאכול נכון, וללמוד, תמיד ללמוד, לשאול ולהתעניין, איך? מה? כמה ולמה? זו הדרך..

גדי 21 28-06-07 01:55

אני ב- 14.11.1986

gog 28-06-07 01:56

אפשר לדעת כמה שנים אתה מתאמן?
כלומר כמה שנים אתה רציני בעסק, מתאמן כמו באדיבילדר, וכמה שנים התעסקת בקקה ולא היה לך מושג?

SuzukiR 28-06-07 01:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21
בעזרת השם, עם התמדה ושמירה על תזונה נכונה ואימונים ממצים תגיע לזה ואפילו תעבור אותי.
אם אתה רוצה שיפור מהיר ברמה אתה חייב להשקיע וקודם כל זה אומר לאכול נכון, וללמוד, תמיד ללמוד, לשאול ולהתעניין, איך? מה? כמה ולמה? זו הדרך..

אני עכשיו ניכנס לאטרף נקווה להצליח

אני דרך אגב ב4.11.89

toxicity 28-06-07 02:01

אחי אתה נראה פשוט כל כך שור!!!!!!!
עשית לי עכשיו מוטיבציה ללכת לאכול עוד ארוחה :)

גדי 21 28-06-07 02:04

התשובה תהיה מאוד ארוכה.
בגדול התחלתי להתעסק בזה מגיל 13, הייתי מושפע מאחי מישל, שהולך גם להתחרות השנה בקטגוריית משקלים עד 90 וצפוי לפי כל הדעות לקטוף בקלילות את המקום הראשון.
כשנה וחצי התאמנתי בבית, שכיבות שמיכה ומתח ללא הפסקה, פשוט פצעתי את עצמי בלי לשים לב, הייתי מתאמן מספר פעמים ביום ולא ידעתי אפילו אם צריך לאכול לפני או אחרי או בכלל.
בגיל 15 נכנסתי לראשונה לחדר כושר, שם למדתי על צורת האימונים, חילוק האימון, משמעות התזונה ועוד, השתפרתי מאוד ובגיל 15 וחצי הייתי פשוט ענק לגילי. עקב זוגיות (למה התאהבתי?) פרשתי מהאימונים לתקופה של שנתיים ורזיתי בטירוף, חזרתי להתאמן כחודשיים וחצי לפני תחרות נאבא 2004. זכיתי מקום 4 מתוך 11. כחודש לאחר התחרות שוב עזבתי את האימונים לתקופה של שנה, שוב חזרתי להתאמן ושוב השתפרתי פלאות, בשלב מסויים פרשתי לתחום ספורט אחר: איגרוף (קלאסי). כתוצאה מהריצות ומהאירובי הרב של אימוני האיגרוף ירדתי המון ונראיתי בן אדם רגיל שמעולם לא התאמן. חזרתי לפני כ - 7 חודשים להתאמן והפעם אני הולך עם זה עד הסוף (שיכול להיות כל רגע).
כך שגופי "זכה" להרבה זעזועים מאז התחלתי להתאמן.

Mr.Bazooka 28-06-07 02:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21
ראשית, אני מודה לך על הפירגון.
התמונה אכןצולמה כשהייתי באוף סיזן, ואחוזי השומן הנמוכים יחסית זה בזכות הגנטיקה,
אני לא חושב שהתקרבתי אי פעם ל - 13% שומן. תמיד מתחת. אינני משקיע בתזונה מוקפדת מבחינת שומנים באוף סיזן.
לגבי הקעקועים, הם אמנם מהווים חיסרון (מסתירים חיטוב למי שלא יודע), אך עם כיסויי צבע מספקים ניתן יהיה להתגבר על כך. כמעט לכל בודיבילדר שני יש קעקועים.
הקעקוע על האמה עלה 500 ש"ח. ועל היד 350 ש"ח. המקעקע היה מכר.
אגב, התחלתי להתחזק לאחרונה ואני רוצה להסיר את הקעקועים מטעמי דת.
מקווה שתשובתי מכסה את שרצית לדעת.

תודה לך על שענית לי על השאלות במהירות ובנימוס.
תודה על התשובות.
אה ואשרייך צדיק :sbb4:

ציטוט:

בגיל 15 נכנסתי לראשונה לחדר כושר, שם למדתי על צורת האימונים, חילוק האימון, משמעות התזונה ועוד, השתפרתי מאוד ובגיל 15 וחצי הייתי פשוט ענק לגילי. עקב זוגיות (למה התאהבתי?) פרשתי מהאימונים לתקופה של שנתיים ורזיתי בטירוף, חזרתי להתאמן כחודשיים וחצי לפני תחרות נאבא 2004. זכיתי מקום 4 מתוך 11. כחודש לאחר התחרות שוב עזבתי את האימונים לתקופה של שנה, שוב חזרתי להתאמן ושוב השתפרתי פלאות, בשלב מסויים פרשתי לתחום ספורט אחר: איגרוף (קלאסי). כתוצאה מהריצות ומהאירובי הרב של אימוני האיגרוף ירדתי המון ונראיתי בן אדם רגיל שמעולם לא התאמן. חזרתי לפני כ - 7 חודשים להתאמן והפעם אני הולך עם זה עד הסוף (שיכול להיות כל רגע).
כך שגופי "זכה" להרבה זעזועים מאז התחלתי להתאמן.
ישלי עוד שאלות..(אתה רשמת שזה טוב לשאול הרבה שאלות אז אמרתי יאללה נלך על עוד שאלה או כמה שאלות)

כנראה שבאמת משתלם לעשות הפסקות ארוכות ולחזור בשיא העוצמה כי הגוף מקבל את ה"בומים" הגדולים ביותר אחרי הפסקה ארוכה.
נתן לראות שזה עשה לך רק טוב!

אבל תראה בציטוט שלך הדגשתי משפט שלך.
רשמת לפני שנראית כמו אדם שלא התאמן אולי הגזמת??בכל זאת שינוי כזה ב7 חודשים.
מה עזר לך להגיע למה שאתה היום?מה אכלת מה היה התפריט? אתה יכול לפרט באיזה שיטות אימון התמקדת?
שפוך את הדברים האלה כאילו אין מחר אל תתבייש ^_^
מה גרם לך למוטיבציה האדירה ולחזור שוב לתחום אחרי שירדת כלכך הרבה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:18.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ