ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מתוסכל+ שאלה (https://israelbody.com/showthread.php?t=41656)

KOKO16 25-09-08 19:44

מתוסכל+ שאלה

אתמול נחתכתי ממש ממש עמוק באצבע, השפרצתי דם כמו איזה ממטרה ועכשיו אני מקורקע. אני לא יכול לקפל את האצבע ובטח שלא לאחוז מוט/ מכשיר עם התנגדות לחתך (שלא יתחיל לדמם שוב)

היה אמור להיות היום גב ויד אחורית:(

ושאלה:

כל כמה זמן אתם עולים במשקל של דחיקת חזה? ובכמה?

אני די מרגיש תקוע לאחרונה... (אני מדבר על המשקלי עבודה של 6-8 חזרות)

Soprano 25-09-08 19:48

אני מנסה לעלות כל שבועיים שלוש 2 וחצי קילו..

trx--->sus 25-09-08 19:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי soprano (הודעה 653723)

+1111

הכריש בקרייסלר 25-09-08 21:04

אין לך מה להתבאס אני פיספסתי חצי אימון(גב) אתמול והיום פיספסתי אימון ידיים וכל זה בגלל שהורדתי משקולת על האצבע בזמן לחיצות חזה(אתה מוזמן לראות בפורום פציעות את חומרת הפציעה)כרגע אני בקושי יכול להזיז את האצבע היא מנופחת מאוד ולך תדע מתי אוכל להתאמן,כך שאל תתבאס אחי אתה לא לבד זה קורה נחזור ונחזור גדולים.

TheRock 25-09-08 21:30

תגיד תודה שזה רק חתך ואתה לא חולה או משהו שאתה לא יכול לקום מהמיטה בכלל כמו שקרה לי
בקשר לזה שאתה תקוע במשקלים.אתה ישן/אוכל טוב?

itaiprz1 25-09-08 21:51

חחחחחחחח אני לא מפספס שום אימון אלה אם אני מרגיש שזה יפריע לי בחדר כושר למה לפעמים שאני מקורר ולא מרגיש טוב אני מגיע לחדר כושר ואני ביכלל לא מרגיש כלום, ועוד אני עושה 6 אימונים בשבוע,

ועם המשקל יש לי שיטה יש לי מטרה לסיים בכל תרגיל 3 סטים של 10 ושאני מסיים אני מעלה משקל,
המטרה כל שבוע קילו ,למרות יש פעמים שאתה בה עם פאמפ אדיר שגורם לך להרים עוד איזה קילו.

blinki 25-09-08 21:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי soprano (הודעה 653723)

אתה רוצה להגיד לי שתוך שנה אתה מעלה 50 קילו?
אני אישית בהתחלה היית עולה ובקצב ולאט לאט הייית ממתןל את העלייה ועכשיו אני יכול להיות תקוע גם שלושה חודשים באותו משקל למרות שאני כבר לא משקיע כמו פעם.

itaiprz1 25-09-08 23:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blinki (הודעה 653851)
אתה רוצה להגיד לי שתוך שנה אתה מעלה 50 קילו?
אני אישית בהתחלה היית עולה ובקצב ולאט לאט הייית ממתןל את העלייה ועכשיו אני יכול להיות תקוע גם שלושה חודשים באותו משקל למרות שאני כבר לא משקיע כמו פעם.

3 חודשיים אותו משקל ?!?! אחי יש לך איזה בעיה,

KOKO16 26-09-08 16:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הכריש בקרייסלר (הודעה 653802)
אין לך מה להתבאס אני פיספסתי חצי אימון(גב) אתמול והיום פיספסתי אימון ידיים וכל זה בגלל שהורדתי משקולת על האצבע בזמן לחיצות חזה(אתה מוזמן לראות בפורום פציעות את חומרת הפציעה)כרגע אני בקושי יכול להזיז את האצבע היא מנופחת מאוד ולך תדע מתי אוכל להתאמן,כך שאל תתבאס אחי אתה לא לבד זה קורה נחזור ונחזור גדולים.

ראית אחי, החלמה מהירה.

גם לי זה פעם קרה רק שהנחתי את המשקולות לאט והאצבע שלי חטפה זעזוע קל אבל עדיין מאוד כואב ומאז למדתי להעיף משקולות מתחת לספסל. אני לא רוצה לדעת איזה כאב שזורקים את המשקולות :(

trx--->sus 26-09-08 16:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itaiprz1 (הודעה 653848)
חחחחחחחח אני לא מפספס שום אימון אלה אם אני מרגיש שזה יפריע לי בחדר כושר למה לפעמים שאני מקורר ולא מרגיש טוב אני מגיע לחדר כושר ואני ביכלל לא מרגיש כלום, ועוד אני עושה 6 אימונים בשבוע,

ועם המשקל יש לי שיטה יש לי מטרה לסיים בכל תרגיל 3 סטים של 10 ושאני מסיים אני מעלה משקל,
המטרה כל שבוע קילו ,למרות יש פעמים שאתה בה עם פאמפ אדיר שגורם לך להרים עוד איזה קילו.

אף פע םאל הבנתי את השיטה הזאת אבל אם זה מה שעובד עליך אז בהצלחה

TheRock 26-09-08 18:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itaiprz1 (הודעה 653848)

אז אתה דפוק תיסלח לי לא פלא שאתה לא מתפתח בכלל,אתה הולך להתאמן שאתה חולה? ואתה מתאמן 6 פעמים בשבוע? איך יש לאנשים זמן בכלל?????? אני קורע ת'עצמי להגיע מקסימום 4 פעמים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:00.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ