ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   לא ניהיה דפוק קצת המצב ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=31420)

denous 22-03-08 02:39

לא ניהיה דפוק קצת המצב ?

לא ניהיה דפוק קצת המצב שבאמת אנשים באים לפורום אימונים ושואלים שאלות כמו איך עושים גולה איזה תרגיל יביא עובי ליד שלי איך עושים ריבועים וכל השאלות המטומטמות או בתזונה ותוספים שאלות עוד יותר מטומטמות שמרוב שיש הרבה אני לא יודע כבר איזה דוגמאות להביא...
אין איזה דרך משהו פתיחת פורום משנה למתחילים בפורום וכו' לא חסר רעיונות כדי שבאמת תעלה הרמה ויהיה כיף לדבר להשכיל כמו למשל בשבילי לקרוא תגובות של משה נגיד באמת שאין עוד הרבה כאלו אנשים שואלים שאלות מטומטמות כל כך ובכמויות עד שהדיונים החכמים כבר שוקעים למטה....
ולא ממש קשור אבל הקטע של החרטטנים(שזה באמת הכי מציק) פה והריבים בין שחיפים שזה טמטום שרבים מי אוכל יותר מי עולה יותר למי יש היקף יותר כמובן מלווה בקללות....

חבל ארבל באמת שזה מוריד מהרמה ומוריד את כל הכיף מהגלישה פה ולדבר עם אנשים זה כבר הגיע למצב של הורס...

Night_Wolf 22-03-08 02:44

חחחחחחחחחחח באמת מענין לי תביצים:diractor:
שכולם יחרטטו עד מחר למי איכפת חחחחחחחחח התמונות והמראה בפנים זה מה שקובע לא החירטוטים באינטרנט:diractor:

לך תיתאמן ותיתעסק בשלך:diractor:

denous 22-03-08 02:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחח באמת מענין לי תביצים:diractor:
שכולם יחרטטו עד מחר למי איכפת חחחחחחחחח התמונות והמראה בפנים זה מה שקובע לא החירטוטים באינטרנט:diractor:

לך תיתאמן ותיתעסק בשלך:diractor:

התמונות ומהמראה קובע נכון אבל בכל זאת שאתה נכנס לפורום שעוסק במשהו שאתה עוסק בו אתה מצפה לרמה שיהיה לך כיף בדבר שאתה מתעניין בו ולא סתם....

Night_Wolf 22-03-08 02:55

חחחחחחחחחחחחחחח איזו רמה ואיזה זובי בחיאט דינק אחי לך לישון כבר 3 ועשרה אני כמו מסכן לא מבין מה אני כותב פה בכלל בשעה כזאת בידיוק באתי להיתקפל אללה אחלה לילה :diractor: :diractor:

denous 22-03-08 03:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחח איזו רמה ואיזה זובי בחיאט דינק אחי לך לישון כבר 3 ועשרה אני כמו מסכן לא מבין מה אני כותב פה בכלל בשעה כזאת בידיוק באתי להיתקפל אללה אחלה לילה :diractor: :diractor:

חחחחחח איזה סטלן אתה אחי תאמין לי חולה נפש :):):):) לילה טוב נשמה

Danzig 22-03-08 04:03

ווואלה זה לא דפוק, לא כולם פה הבינו שהם באו לפורום וחלק היו עם ידע באותה רמה בערך, כל אחד והמושגים שלו, גם אתה היית מדבר ככה פעם, נכון זה קצת מציק לעין אבל אין מה לעשות לא כולם קראו מאמרים וכו' כמו כולם.

denous 22-03-08 10:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danzig
ווואלה זה לא דפוק, לא כולם פה הבינו שהם באו לפורום וחלק היו עם ידע באותה רמה בערך, כל אחד והמושגים שלו, גם אתה היית מדבר ככה פעם, נכון זה קצת מציק לעין אבל אין מה לעשות לא כולם קראו מאמרים וכו' כמו כולם.

זה כל הקטע גם אני הייתי ככה ועכשיו אני מבין עד כמה זה דפוק כזה במקום לעשות מין חוק שנרשמים לחכות שבוע למשל או לא לתת אפשרות להגיב לפני שקוראים את החוקים ואת הדיון עזר שיש בדרך כלל בכל פורום חבל זה יכול להיות נחמד...
בכלל להשים מאמרים נעוצים בפורום זה יותר יעזור...

The Sun 22-03-08 10:42

live and let live
mind your own buisness.

או בקיצר - מה כפת לך, לא מכריחים אותך לקרוא הכל ומה שלא מעניין אותך תתעלם, ככה רובנו עושים...
חוצמזה שבלי כל מיני superguitar יהיה כאן משעמם ולא יהיה על מי לצחוק.

trx--->sus 22-03-08 11:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי denous
זה כל הקטע גם אני הייתי ככה ועכשיו אני מבין עד כמה זה דפוק כזה במקום לעשות מין חוק שנרשמים לחכות שבוע למשל או לא לתת אפשרות להגיב לפני שקוראים את החוקים ואת הדיון עזר שיש בדרך כלל בכל פורום חבל זה יכול להיות נחמד...
בכלל להשים מאמרים נעוצים בפורום זה יותר יעזור...

כאילו שבאמת יקראו אותם תחשוב קצת

תדמיין את המצב של החדשים

נגיד אתה שחיף/שמן ואתה רוצה להיות סוס (כמו מייקל לואיס) ואז נגלה לך הפורום אתה רואה הקהילה הכי גדולה לפיתוח גוף וכו'

אוטומטית אתה פותח אשכול:
שלום שמי ככה וככה תנו לי תכנית אימונים ותפריט כדי להיות סוס (כמו מייקל לואיס כמובן)

הוא לא ילך ויקרא מאמרים

לי בקטע הזה היה מזל כי אני לא הכרתי את הפורום והייתי בfxp ולמזלי לאו הדגול היה מנהל שם ואני הייתי נוב ולא ידעתי כלום בתחום והוא הסביר לי לאט ובסבלנות עכשיו כשאני חושב על זה איך הוא לא התעצבן עליי אני מעריך אותו יותר

yaronas 22-03-08 11:38

בלאט צריך לעשות פורום וותיקים

r0y 22-03-08 12:06

yaronas צודק...כבר בקושי אפשר לשאול שאלות כי כל התשובות יהיו חרטא מהילדים הקטנים פה..
וdenous צודק..אי אפשר ככה כבר..כולם פה טמבלים ולא רוצים לדעת כלום..חושבים שתוך יומיים יהיו מייקל לואיס

צריך לעשות מבחן שרק מי שעובר אותו יכול להתקבל להירשם לפורום..ואיך אפשר לעבור..אם קוראים מאמרים:):)

Danielllo 22-03-08 12:08

אחי תן כבוד לאחרים גם אתה התחלת מ- 0 וגם אתה שאלת אם אבקות אסטרואידים מנפח את היד

P-a-n-1-c 22-03-08 12:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי The Sun
live and let live
mind your own buisness.

או בקיצר - מה כפת לך, לא מכריחים אותך לקרוא הכל ומה שלא מעניין אותך תתעלם, ככה רובנו עושים...

+1!

דנידין 22-03-08 12:53

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:laughing:

extremeboy 22-03-08 13:34

אבל זה פורום דיבורים,המנהל לא יכול להגיד לו ''עברת על חוקי הפורום - נושא לא ענייני''.

r0y 22-03-08 13:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
אחי תן כבוד לאחרים גם אתה התחלת מ- 0 וגם אתה שאלת אם אבקות אסטרואידים מנפח את היד

לא אני לא..
אני ביקשתי תוכנית אולי אבל אמרו לי לקרוא מאמרים ואז קראתי ושאלתי הרבה דברים שלא הבנתי..
אבל לא באתי להציק לאנשים פה ולחרטט וכל מיני וכאלה..
ושבאתי בכלל לא היו אנשים כמו היום..היו כל מי שעדיין פה ורציני ומשקיע
ובכלל אני זוכר ששאלתי אם יש עדיפות למשקולות מצופות כאלה או לא מצופות כי יש הרבה הבדל בכסף..חחח

denous 22-03-08 16:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo

אני מאמין שכל אחד התחיל מ-0 אבל כרגע שאתה מסתכל על זה מהצד ורואה איך אתה היית אז אתה אומר הייתי דפוק בוא ננסה לשנות את זה לא חבל ?
בכל מקרה נכון שיהיה נחמד איזה SUPERGITUAR מדי פעם לצחוק קצת :] אבל בכל זאת לא בכמויות זה כבר מעצבן...

אורן_ג 22-03-08 16:30

נשמה אני לא מבין אתה מדבר פה כאילו אתה אלי האנה או משהו שאין לך כח למשחקים של אחרים
תסתכל על עצמך וסתום ת'פה שלך אנשים לא מבינים כל כך ולא יודעים איך קוראים ליד קידמית אז הוא אמר גולה אל תשאל איזה פאלטה איזה בור הוא איזה טיפש יאללה לך תעשה קקה שזה יהיה הצרות שלך בחיים

denous 22-03-08 16:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אורן_ג
נשמה אני לא מבין אתה מדבר פה כאילו אתה אלי האנה או משהו שאין לך כח למשחקים של אחרים
תסתכל על עצמך וסתום ת'פה שלך אנשים לא מבינים כל כך ולא יודעים איך קוראים ליד קידמית אז הוא אמר גולה אל תשאל איזה פאלטה איזה בור הוא איזה טיפש יאללה לך תעשה קקה שזה יהיה הצרות שלך בחיים

קודם כל דבר אליי כמו בן אדם אני לא איזה כוסית שתגיד לי סתום תפה...
לא אלי האנה ולא כלום ואיפה אמרתי אין לי כוח ? כמה חרטות אתה כותב...
אני מסתכל על עצמי ברוך השם אני בסדר גמור.
אנשים לא מבינים כל כך ולא יודעים כל כך אין בעיה בסדר גמור זה לא מצדיק את זה שצריך לפתוח דיון על כל שאלה הכי שטותית בעולם בשביל זה יש דיון עזרה ודיון חוקים בכל פורום.
ראית אותי קורא לאותו בן אדם בור או טיפש ? אז תפסיק לזיין את השכל.

אורן_ג 22-03-08 16:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי denous
קודם כל דבר אליי כמו בן אדם אני לא איזה כוסית שתגיד לי סתום תפה...
לא אלי האנה ולא כלום ואיפה אמרתי אין לי כוח ? כמה חרטות אתה כותב...
אני מסתכל על עצמי ברוך השם אני בסדר גמור.
אנשים לא מבינים כל כך ולא יודעים כל כך אין בעיה בסדר גמור זה לא מצדיק את זה שצריך לפתוח דיון על כל שאלה הכי שטותית בעולם בשביל זה יש דיון עזרה ודיון חוקים בכל פורום.
ראית אותי קורא לאותו בן אדם בור או טיפש ? אז תפסיק לזיין את השכל.

דבר ראשון נשמה אתה כוסית גם בפנים אני יגיד לך את זה
דבר שני אל תתנשא על אנשים שהם לא יודעים מה זה בייספס שחכתי שאתה מוסמך ווינגיט באנטומית גוף האדם
לא מתאים לך הכותרת של הבן אדם אל תיכנס
אנשים באים לפה בשביל לשאול שאלות וללמוד יותר ואתם מסטלבתים עליהם

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:46.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ