ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   סקר-אפדרין (https://israelbody.com/showthread.php?t=27761)

zuko 20-01-08 19:07

סקר-אפדרין

כמה מכם משתמשים באפדרין בחיטוב?

עלוש 20-01-08 19:10

אחי אסור לדבר על חומרים אסורים בפורום
לא יודע לעולם לא עשיתי חיטוב :)

arbel2 20-01-08 19:13

צר לי אבל אסור לדבר על חומרים אסורים בפורום
אפדרין אפילו יותר בעייתי מסטרואידים בימינו שכן הוא נכנס לפקודת הסמים.

zuko 20-01-08 20:18

אוקיי.

Bodybuilder 20-01-08 20:19

לא לנעול :bow: :bow: :bow:

פינגווין 20-01-08 20:34

עוד מאט.....

toxicity 20-01-08 20:45

אולי ננסה לקראת הקיץ

Homie 20-01-08 20:49

:) זה כל מה שיש לי להגיד

Night_Wolf 20-01-08 21:16

שוב פעם אנחנו נתווכח על מה מותר ומה אסור איזה חוק הומואי!!!
וזה בושה לפורום פיתוח גוף שאסור לדבר על זה ואני לא אוסיף מילה ולא אתווכח יותר פשוט טימטום

השתמשתי באפדרין
בקלנבוטרול
ובטי 3 ועל הזין שלי החוק המטומטם הזה!!!

arbel2 20-01-08 21:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
שוב פעם אנחנו נתווכח על מה מותר ומה אסור איזה חוק הומואי!!!
וזה בושה לפורום פיתוח גוף שאסור לדבר על זה ואני לא אוסיף מילה ולא אתווכח יותר פשוט טימטום

השתמשתי באפדרין
בקלנבוטרול
ובטי 3 ועל הזין שלי החוק המטומטם הזה!!!

בנושא הספציפי הזה אני מסכים איתך ,אבל לא אני קובע את החוקים פה (לפחות לא את רובם ) אני רק אוכף אותם.

TheGift 20-01-08 21:34

זה פשוט בעיה רצינית - פורום יתוח גוף בלי פורום חומרים! מכיוון שמדובר בפורום ששייך לאתר של חברה מסחרית, אפשר להבין מדוע לא פתחו פורום כזה. אבל ראבק, שמישהו ייפתח פורום שלא קשור למותג "ישראלבודי", שייועד אך ורק לדיבור על חומרים, ייפרסם אותו בפורום הזה וכך כולנו נוכל להנות מדיבור על חומרים, ומנגד לא לפגוע לכאורה בתדמית של "ישראלבודי". היום כול ילד בן 6 יודע לבנות פורום, מי מתנדב?!

arbel2 20-01-08 21:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lee123
זה פשוט בעיה רצינית - פורום יתוח גוף בלי פורום חומרים! מכיוון שמדובר בפורום ששייך לאתר של חברה מסחרית, אפשר להבין מדוע לא פתחו פורום כזה. אבל ראבק, שמישהו ייפתח פורום שלא קשור למותג "ישראלבודי", שייועד אך ורק לדיבור על חומרים, ייפרסם אותו בפורום הזה וכך כולנו נוכל להנות מדיבור על חומרים, ומנגד לא לפגוע לכאורה בתדמית של "ישראלבודי". היום כול ילד בן 6 יודע לבנות פורום, מי מתנדב?!

רעיון סולידי.

TheGift 20-01-08 21:47

אז יאללה, לפעול. :sbb4:
אם וכאשר יקום פורום כזה, זו לא תהיה בעיה לפרסם את הכתובת שלו לאנשים שירצו לכתוב שם מבלי לפגוע באתר הזה.

הגיע הזמן שלאנשים פה תהיה אפשרות לדבר על חומרים!!

arbel2 20-01-08 21:48

ציטוט:

אז יאללה, לפעול. :sbb4:
אם וכאשר יקום פורום כזה, זו לא תהיה בעיה לפרסם את הכתובת שלו לאנשים שירצו לכתוב שם מבלי לפגוע באתר הזה.

הגיע הזמן שלאנשים פה תהיה אפשרות לדבר על חומרים!!

באמת מפריע לך ? פנה לגיל ,היה בזמנו פורום חומרים פה ,נסגר ואין לי מושג למה.

SiX PACK 20-01-08 21:51

ציטוט:

בשביל לפתוח פורום אתה צריך שרת, מה שאומר שצריכה להיות תמיכה כספית, אתה מתנדב..?

בכל אופן יש מלא פורומים שמותר ואפילו רצוי לדבר שם על סטרואידים, כמו bb.com ועוד אחרים..

sagi10 20-01-08 21:53

שרת פשוט עולה היום 20 שקל .
להעלות מערכת פורומים אליו יקח לך 20 דקות + חצי שעה רק להגדיר .
אחרי זה בא עיצוב קטן שאפשר להוריד מהאינטרנט ובחינם .
דומיין .com עולה 35 ש"ח , או שאפשר להשיג .co.nr בחינם .

סה"כ :
שעתיים עבודה + 20 ש"ח לחודש ...

TheGift 20-01-08 21:53

ארבל, אין לי שום כוונה לפנות לגיל בבקשה שייפתח פה פורום חומרים, כי התשובה שלו תהיה שלילית ואולי בצדק.

האמתי שזו בעיה רצינית שלאנשים שאוהבים את התחום הזה בפורום הזה אין את הפריבלגיה לכתוב על חומרים, שמה לעשות זה חלק בלתי נפרד מהספורט הזה. דווקא לא קשה להבין למה סגרו את הפורום הזה שהיה פה - אוקיי זה פוגע בתדמית של החברה. לכן יש רק אפשרות אחת וזו האפשרות שהצעתי.

עריכה: מה אתם רציניים?! זה עולה כסף? היום כול ילד פותח אתר באינטרנט. אני יודע שחבר שלי יש לו אתר זניח של מוסיקה עם פורום וזה בחינם. אני יכול לבדוק את הנושא אם ההנהלה פה תאשר את הדבר.

פינגווין 20-01-08 21:53

למה פשוט לא לפתוח תת פורום שנפתח למי שיש 500 הודאות נגיד ? :|
ויהיה אסור לדבר על איפה לקנות ובלה בלה בלה

arbel2 20-01-08 22:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פינגווין
למה פשוט לא לפתוח תת פורום שנפתח למי שיש 500 הודאות נגיד ? :|
ויהיה אסור לדבר על איפה לקנות ובלה בלה בלה

כל אלו רעיונות נפלאים והכל ,אבל אני לא הכתובות להם ,אני בדעה שלכם שצריך להיות פה פורום בנושא ,אבל....האתר שייך לגיל ולגיל יש תא השיקולים שלו ואנחנו בתור גולשים בפורום צריכים לכבד את זה.

TheGift 20-01-08 22:02

טוב, בררתי את הדבר וזה אכן עולה כסף, אז הרעיון לא רלוונטי (אף אחד לא ישקיע מכספו האישי בשביל זה). מצד שני, ברור לכולם שלא ייפתח פה תת-פורום כי סטרואידים זה מחוץ לתחום של "ישראלבודי" מהסיבות הברורות. בקיצור, עזבו.. : |

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:51.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ