ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שרירים תפוסים (https://israelbody.com/showthread.php?t=15702)

Logout 31-07-07 22:00

שרירים תפוסים

שלום,
תגידו..זה בסדר שהשרירים שלי ניתפסים אחרי כל אימון? או שיותר מידי זה כבר מזיק...או שיתפסו לי כמה שיותר יותר טוב..(כמובן שאני עושה מתיחות הרבהה..!)?
חח כן..נוב..אני יודע..

boris19 31-07-07 22:09

אתה מתאמן מתחיל ? (עד חודשיים-שלוש) ?

Logout 31-07-07 22:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי boris19
אתה מתאמן מתחיל ? (עד חודשיים-שלוש) ?

שלוש+ אבל אני עובד נכון שבועיים עם גיל..AB ודווקא משקלים דיי גבוהים יחסית..=]

alpha 31-07-07 22:38

אחרי כל אימון ? לא :\

Logout 01-08-07 02:44

שמע..אולי לא כל אימון..אבל הרבה מאד! (בדרך כלל האימונים שלי אינטנסיבים...) חולה על האימונים האלה..תמיד עם סטופר והכל מתוקתק..=]

trx--->sus 01-08-07 09:24

אולי אתה לא עושה טוב את המתיחות או שהחלפת לא מזמן תכנית? כי זה מוזר מאוד

אולי אתה עובד בשיטת שיאים?

PcGunMan 01-08-07 10:19

זה בסדר זה הגיוני וזה בטח לא מזיק סה"כ הצטברות של חומצת חלב..ככה שהיה יותר חמצן לא היה חומצת חלב
מה נוצר חומצת חלב החמצן לא מגיע לסוכר משהו כזה משהו עם סוכר וחמצן:blush:

Logout 01-08-07 13:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי PcGunMan
זה בסדר זה הגיוני וזה בטח לא מזיק סה"כ הצטברות של חומצת חלב..ככה שהיה יותר חמצן לא היה חומצת חלב

טוב תודה אחי..=]
ולזה שלמעלה..כן בערך..אני מנסה כל פעם לישבור את השיא מפעם קודמת..אם לזה היתכוונת..=]:flowers:

Amit 01-08-07 14:44

ציטוט:

זה לא חומצת חלב :ohmy:

ice13 01-08-07 14:52

ציטוט:

מה הקשר?

xZiPeR 01-08-07 14:55

אה ? העניין עם החומצות חלב והסוכר זה משו כזה - יש מולקולת גלוקוז שהגוף מפרק בפשטות לשתי מולקולות של חומצת חלב ומשתחררת מעט אנרגיה .. באימון אירובי (חמצני) הגוף יכול גם לחבר חמצן עם המולקולות של חומצות החלב וכך הוא מפרק גם אותן מורוויח עוד אנרגיה ..
כך שכל עוד לא עשיתם אירובי נשארות בשרירים הרבה חומצות חלב. אין לי מושג אם זה קשור לשרירים התפוסים או לא, אבל הזכירו את זה אז הסברתי בערך.
(מקווה שההסבר נכון לפחות:p)

Amit 01-08-07 14:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xZiPeR
אה ? העניין עם החומצות חלב והסוכר זה משו כזה - יש מולקולת גלוקוז שהגוף מפרק בפשטות לשתי מולקולות של חומצת חלב ומשתחררת מעט אנרגיה .. באימון אירובי (חמצני) הגוף יכול גם לחבר חמצן עם המולקולות של חומצות החלב וכך הוא מפרק גם אותן מורוויח עוד אנרגיה ..
כך שכל עוד לא עשיתם אירובי נשארות בשרירים הרבה חומצות חלב. אין לי מושג אם זה קשור לשרירים התפוסים או לא, אבל הזכירו את זה אז הסברתי בערך.
(מקווה שההסבר נכון לפחות:p)

חומצות חלב מתנקות מהר מאוד מהשריר דומז יכול להימשך שבוע ואפילו להתחיל יומיים אחרי האימון

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:09.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ