ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מתחיל קורס מדריכי חדר כושר בוינגייט (http://israelbody.com/showthread.php?t=79451)

Liozab 14-06-13 09:00

מתחיל קורס מדריכי חדר כושר בוינגייט

יום ראשון מתחיל קורס מדריכי חדר כושר וכושר קרבי בוינגייט!!
בהד 8 אני בדרך!!!
תאחלו בהצלחה :)))

IGOR 14-06-13 15:32

משתתף בצערך

Liozab 14-06-13 15:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי IGOR (הודעה 1167883)
משתתף בצערך

חחחחחחח למה ?

The phenomenon 14-06-13 15:55

בהצלחה

The phenomenon 14-06-13 15:55

ותגיד למשה שחר שהוא חייל שלי.

maorstyle 14-06-13 19:20

חחח מה אתה מתרגש זה קורס ב שקל

imronen 09-01-14 12:48

אני עשיתי קורס בשיאים

מאחל לך המון בהצלחה!

אני עשיתי גם כן קורס מדריכי חדר כושר בקמפוס שיאים.
אהבתי וממליץ בחום לכל מי שמתלבט בין המכללות השונות! :sbb3:

nesiha 14-01-14 22:48

בהצלחה

אני עוד מעט מסיימת קורס מאמן כושר אישי ואימון פונקציונלי, מומלץ בחום למי שגר בצפון (אזור כפר תבור)

SmokingSnake 15-01-14 00:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nesiha (הודעה 1179031)
בהצלחה

אני עוד מעט מסיימת קורס מאמן כושר אישי ואימון פונקציונלי, מומלץ בחום למי שגר בצפון (אזור כפר תבור)

כמה חבל שלא סיפרו לך שרוב הקורסי המשך= לקחת כסף ולזרוק לפח אלא אם כן את עובדת בסטודיו ולמדת משהו שקשור לסטודיו הא?:XDemoticon:

nesiha 15-01-14 01:22

יש קורסים מיותרים. למשל קורס פיטובול, קורס TRX , קורס קטלבלס וכל הקורסים שמכשירים אותך כמדריך על אביזר מסויים. לאביזרי כושר אין סוף ולא באמת יש צורך לעבור הכשרה על כל אביזר ואביזר, אם אתה מאמן מספיק טוב אתה תבין תוך דקה איך להשתמש בו לנצל את היתרונות שלו.
אבל יש קורסי המשך שהם מבורכים. קודם כל הקורס הזה שאני עושה עכשיו נותן לי דרגה יותר גבוה ממדריכה למאמנת.
דבר שני הוא נותן לי כלים איך לעבוד עם אוכלוסיות מיוחדות: חולי סוכרת, חולי אוסטאופורוזיס, נשים בהריון, פציעות גב ולחץ דם גבוה. בקורסים הבסיסים לא מלמדים אותך איך לאמן אותם.
דבר שלישי נותנים לך הכשרה להיות מאמן קרוספיט, מוט אולימפי, קטלבלס, תוכניות לפיתוח כוח
דבר רביעי, כל הקטע של האימון הפונקציונלי והOutdoor שרץ עכשיו חזק, יחסי מאמן מתאמן, טכניקות שיווק ומכירות, מלמדים אותך גם.
הקורס של החדר כושר בוינגייט, היה משעמם בשבילי, לא מעניין, ולא חידש לי הרבה.
הקורס הזה ביובל המרכז להסמכות בספורט נותן לי הרבה יותר ידע וכלים מעשיים . והוא הרבה יותר מעניין ופרקטי. הקורס עוד לא נגמר וכבר התחלתי להשתמש במה שלמדתי והצלחתי למכור חבילות של אימונים אישיים ולהרכיב קבוצות של מתאמנים. והכל באופן עצמאי ולא עם בוס מעצבן שמשלם לי מינימום.
אז תפסיק עם הזלזול. יש קורסים שהם סתם בשביל לקחת כסף מאנשים, אבל אל תהיה פראייר ותלך רק לאלו שבאמת יתנו לך משהו שווה
גם הקורס הראשון שעשיתי כושר גופני ובריאות ואימון קטינים (חדרי כושר) זה גירסה יותר טובה מהקורס חדרי כושר שנותנת לך יותר ואתה יכול לאמן גם מחוץ ל4 קירות של החדר כושר.

ולא אני לא בקטע של שיעורי סטודיו
זה כל כך 2008
נכון לעכשיו אני מתכוונת לסיים את הקורס הזה ולא רואה את עצמי עושה קורסים נוספים בתקופה הקרובה. כי בינתיים אני לא רואה באופק קורסים שבאמת יתנו לי כלים נחוצים. ודיי מצאתי במה אני רוצה לעסוק בתחום הכושר.
אבל לך תדע אולי עוד כמה שנים יהיה קורס חדשני שיהיה שווה לי ללכת אליו.
בסופו של דבר אם הקורס נותן לך תעודה ראויה וידע שהיית זקוק לו זה ממש אבל ממש לא בזבוז כסף.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:25.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ