ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ynet שברו שיא (https://israelbody.com/showthread.php?t=14270)

Antonator1 13-07-07 14:53

Ynet שברו שיא

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3106837,00.html

תקראו את כל החלקים. אני לא מאמין שנותנים לאנשים האלה להיות מאמנים אישיים.

Antonator1 13-07-07 15:01

אתם חייבים לקרוא את זה - אל תטביעו את האשכול.

Moshe 13-07-07 15:09

" אני משתדל לאכול בריא ובטח שלא אוכל בשתיים בלילה".
טוב נו Ynet , מפורסמים , מה עוד אפשר לצפות..

Bullet 13-07-07 15:11

50% מהקטע במאמן אישי זה פשוט לדרבן אנשים עצלנים להתאמן.
ה50% האחרים זה ההמלצות של האימונים והתזונה. את ה50% הראשונים הם עושים... את ה50% האחרים... הם גם עושים אבל לא על הצד הטוב ביותר.

"האימון מתחיל עם תרגילי גמישות, מתיחות ובטן, ולאחר מכן עובדים על חיטוב השרירים. אני עובד איתה במשקלים נמוכים והרבה חזרות. "

ShaySE 13-07-07 15:11

איזה רמה פפפפפפפפפ חחחחחח

אלה מאמנים אישיים? חחחחחח

שיילכו לאמן ברווזים =\

אני גם לא מבין מאיפה Ynet ממציא את הכתבות האלה?!!?:(

Moshe 13-07-07 15:12

לפעמים אני תוהה שאנחנו חיים בבועה של עצמנו...

IRON-MASS 13-07-07 15:12

זה לא מזיז לי. שיהייה להם בכיף ושיעשו מה שהם רוצים.

damn 13-07-07 15:13

השאלה שלי אליכם אלה שאומרים שהמאמנים האלה כ"כ גרועים:

איך אחרי הכל... יש לנשים שמתאמנות עם המאמנים האלה גוף יפה מאוד?

Antonator1 13-07-07 15:14

הכי מעצבן אותי שהם מדברים על פיתוח גוף כמו איזו מחלה. כולם חייבים להגיד "המטרה שלי זה לא ניפוח, אלא חיטוב וחיזוק השריר" - נשבע לכם, אם אני עוד פעם אחת שומע את המשפט הזה בשידור חי אני אשתגע. אצל כולם יש את המטרה הנעלה של חיטוב וחיזוק השריר.

Bullet 13-07-07 15:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי damn

ת'אמת לנשים אימונים לא כ"כ יועילו לטיפוח הגוף. אצלן זה הרוב גנטיקה. מה כבר אישה צריכה כדי להראות טוב? חזה סביר, תחת סביר, יחס מתאים בין המותניים לירכיים, פנים מושכות ושיער יפה. את כל אלו משיגים בעזרת גנטיקה ותו לא. כמובן שצריך לשמור שלא להשמין אבל זה עניין שמלא נשים מצליחות בו ללא מאמנות אישיות וללא ספורט.

Antonator1 13-07-07 15:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי damn

נו באמת... כסף, וגנטיקה ואפקטים של המצלמה אולי? יש ברחובות בחורות חטובות שבקושי מתאמנות בכלל.

erezg 13-07-07 15:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
50% מהקטע במאמן אישי זה פשוט לדרבן אנשים עצלנים להתאמן.
ה50% האחרים זה ההמלצות של האימונים והתזונה. את ה50% הראשונים הם עושים... את ה50% האחרים... הם גם עושים אבל לא על הצד הטוב ביותר.

"האימון מתחיל עם תרגילי גמישות, מתיחות ובטן, ולאחר מכן עובדים על חיטוב השרירים. אני עובד איתה במשקלים נמוכים והרבה חזרות. "

נו בטח.. הוא התכוון שהם עובדים בטווח חזרות מטבולי בכדי לדלל גליקוגן ולעודד שריפת שומן.. :wiggle:

Bullet 13-07-07 15:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
וחיזוק השריר.

אני בכלל לא מבין את הקטע הזה... הם יודעים מה זה חיזוק בכלל?! הם בטח מתכוונים שהשריר הוא קשה ולא רך (יעני חטוב, שאין עליו שומן ועור רופף).
חח עד שהם לא עושים את שלושת הגדולים הם לא חזקים באמת!

Mr.Bazooka 13-07-07 15:21

Lol שימו לב לזה:
סולמי: "אנו עובדים על שריפת שומנים ואימוני כוח כי בוני אוהב מאוד קוביות בבטן. את הפעילות האירובית במכון הוא עושה לבד ואיתי הוא עושה אימון משקולות בחדר הכושר כשהמטרה לחזק ולבנות שריר, אבל מאחר שבוני הוא ספורטאי שהתאמן כל חייו, הוא מאוד חזק ועובד במשקלים גבוהים עם מעט חזרות".

גינצבורג: "אני לא בעניין של להיות מר עולם ולכן אנחנו עובדים על כוח וחיטוב השריר, לא על ניפוח".

Moshe 13-07-07 15:23

הכל בגלל וינגייט מוסד לדיסלקטים אם תסלחו לי ותרשו לי לומר את זה ואני יודע שיש פה כמה יוצאי וינגייט אבל הכל מתחיל משם.

damn 13-07-07 15:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
נו באמת... כסף, וגנטיקה ואפקטים של המצלמה אולי? יש ברחובות בחורות חטובות שבקושי מתאמנות בכלל.

שכחת פוטושופ =]

*אבל תסתכל.. נינט טייב למשל... מאחת שהיה לה גוף של סבתא עיראקית היא הפכה לכוסית.

Antonator1 13-07-07 15:26

אפשר לחשוב שאם הם "יעבדו על ניפוח" אז הם ישר טופחים כמו עוגת שמרים.

Bullet 13-07-07 15:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB
הכל בגלל וינגייט מוסד לדיסלקטים אם תסלחו לי ותרשו לי לומר את זה ואני יודע שיש פה כמה יוצאי וינגייט אבל הכל מתחיל משם.

לא נכון. וינגייט מלמדים בסדר לפי מה שהבנתי מאנשים שלומדים שם.
שורש הבעיה הוא תרבות יונקי הסויה, ששם יותר מדי שרירים זה מגעיל וגבר צריך להיות שחיפון, וכשאתה מתאמן בחדר כושר אתה צריך להתאמן עם חיוך מיליון דולר ולא להזיע יותר מדי וכו'

damn 13-07-07 15:29

ציטוט:

שורש הבעיה הוא תרבות יונקי הסויה, ששם יותר מדי שרירים זה מגעיל וגבר צריך להיות שחיפון, וכשאתה מתאמן בחדר כושר אתה צריך להתאמן עם חיוך מיליון דולר ולא להזיע יותר מדי וכו'

שמע בולט, החברה היא זו ש"קובעת" מה יהיה "צו האופנה" אם להיות שחיף זה מה שהולך היום, אף אחד לא יכול להגיד על זה שומדבר.

זה שאנחנו מעדיפים להיות בחורים כבדים עם מסה על הגוף ולא להיות רק עור ועצמות, זה משהו אחר.

Antonator1 13-07-07 15:29

ציטוט:

קלעת מה זה בול - אין דבר שאני שונא יותר מחיוכים בזמן אימון! במיוחד בערוצים מסחריים ששם החיוך הוא חיוך מזוייף מאוזן לאוזן.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:26.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ