ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   הרצאה-בודיבלדינג (https://israelbody.com/showthread.php?t=60211)

haim15 13-10-09 16:44

הרצאה-בודיבלדינג

אני אמור להעביר הרצאה ובחרתי לעשות על בודיבילדינג, ההרצאה עצמה אמורה להיות ללא דף או משהו כזה חוץ מזה היא אמורה להיות קצרה בסביבות 4-5 דק' אז בקיצור הנה מה שאני חושב להגיד, וכתבתי הכל ברגע זה כאילו לא הכנתי כלום הכל כרגע מהראש.

בודיבילדינג

אז מזה בעצם בודיבילדינג? בודיבילדינג או בשם יותר פשוט פיתוח הגוף, פיתוח גוף זה נושא מאוד מורכב וזה לא כמו שכולם חושבים שבאים למכון כושר עושים אימון טוב והולכים הביתה זה הרבה הרבה מעבר לכך. פיתוח גוף כולל בתוכו הרבה הרבה מרכיבים חשובים והשלושה העיקריים שבלעדיי אחד מהם סביר להניח שהתוצאות לא יהיו כ"כ טובות, שלושת המרכיבים הם: תזונה,אימונים ומנוחה.

כלל ראשון בפיתוח גוף "אתה בונה את הגוף שלך במטבח, ולא במכון" אולי זה ישמע מוזר אבל כן זה נכון בלי תזונה טובה שבנוייה מכל אבות המזון וכמות נכבדת של חלבון שהוא בעצם אבן הבנייה של תאי השריר התוצאות שנקבל לא יהיו כ"כ איכותיות.

נעבור לאימונים מזה אומר להתאמן בניגוד למחשבה של רוב האוכלוסייה מפתחי גוף מקצועיים או בשפה פשוטה "השרירנים" שבד"כ בעלי גנטיקה עילאית, אינם נמצאים כל היום במכון כושר אלא להפך זמן האימון שלהם לא יעבור את השעה וחצי ואותו דבר לגבי ימי האימונים במהלך השבוע האימון שלהם לרוב יהיה מורכב מ4-5 אימונים בשבוע בהתאם לתוכנית בה הם עובדים.

הגענו למרכיב האחרון: מנוחה בשביל מה בעצם חשוב לנוח? מעבר למה שאתם חושבים מפתחי גוף מקצועיים יודעים בבירור שללא מנוחה טובה כל אפקט האימונים והתזונה לא ישפיעו היטב כי זכרו "גופנו גדל במנוחה" ואם לא ניתן לו את המנוחה המספקת שלה הוא זקוק שזה אומר 8-9 שעות שינה ביממה.

לסיכום כפי שהבנתם בודיבילדינג זהו מקצוע מתיש,קשה ואפשר להגיד עליו עוד המון דברים והוא בהחלט לא עוד מקצוע, פיתוח גוף זוהי דרך חיים לכל דבר.

סוף!

כפי שאמרתי הכל נכתב כרגע ללא שום הכנה או עזרה ממידע כלשהו הכל מהראש, וכך אני מתכנן לעשות בהרצאה לתת פחות או יותר את המידע הזה בלייב בלי הכנה מסויימת.

Scylla 13-10-09 17:44

לארואה איך זה יכול לקחת 4-5 דקות. זה מאוד קצר, נסה להכנס יותר לעומק להסביר על המנטליות, תגובות מהסביבה, מטרות, קושי בתפריטים, הארדקור, תוספי מזון וכו'.

haim15 13-10-09 18:12

תראה ביקשו ממני להרצות בין 4-5 דק' לכל היותר אבל עם זה פחות זה גם לא משנה העיקר זה כיצד אני מציג את הנושא שלי,ביטחון עצמי וידע וכו' הזמן זה רק כדי לתת לנו סוג של אינדקציה לאיזה אורך זה אמור להיות בערך.

sami04 13-10-09 19:03

זה לא יראה מגוחך אם אחד כמוהו ירצה על הארדקור? שיוותר על ההארדקור.

haim15 13-10-09 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sami04 (הודעה 930235)
זה לא יראה מגוחך אם אחד כמוהו ירצה על הארדקור? שיוותר על ההארדקור.

שמע זה שאתה "גבר" מאחורי המקלדת הבנו כבר ואולי אם לא שמת לב אתה לא מספיק וותיק בשביל לדבר ככה אוקי, אני לא יגיב את מה שבאמת אני רוצה להגיד!

sami04 14-10-09 12:19

גבר, אני לא התחלתי את דרכי באפריל 09.

סה"כ ציינתי שאם אחד כמוך, עם כל הכבוד, יתחיל להסביר על הארדקור זה יראה מגוחך. על bb בכיף, אבל תוותר על ההארדקור.

haim15 14-10-09 14:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sami04 (הודעה 930524)
גבר, אני לא התחלתי את דרכי באפריל 09.

סה"כ ציינתי שאם אחד כמוך, עם כל הכבוד, יתחיל להסביר על הארדקור זה יראה מגוחך. על bb בכיף, אבל תוותר על ההארדקור.

אם אפשר לדעת למה אתה חושב כך?

Shay1978 14-10-09 14:29

המשפט הזה שגוי "בודיבילדינג או בשם יותר פשוט פיתוח הגוף" אתה צריך לכתוב: בודיבילדינג או בעברית פיתוח הגוף.
מאוד קצר מה שרשמתה תנסה לקרא את זה בקול רם בקצב רגיל ותמדוד זמן.
אתה יכול לדבר על ההסטוריה של פיתוח הגוף מתי זה התחיל ומי התחיל את זה ועוד.
בהצלחה.

haim15 14-10-09 15:23

^^ שי תודה על תיקון המשפט, ואני לא רוצה לדבר על ההיסטוריה כי אני יודע שאני יסתבך עם כל זה וזה יכול להרוס לי, מעדיף לא לקחת סיכון בכל מקרה האורך של ההרצאה הוא סביר 3 דק' +- העיקר בשבילי היא להציג אותה באופן טוב על זה בעצם אני נבחן.

dmiftah 14-10-09 18:26

לא על ההיסטוריה,אבל דיברת ממש בכלליות.
על התזונה אני חושב שהבאת מספיק,אתה לא צריך לעשות להם הרצאות על תפריטים.
אבל מה שכן אני חושב,שאתה צריך להוסיף קצת בקשר למה שאתה אומר על האימונים.
לנפץ קצת מיתוסים,שלא.. אימונים והרמת משקולות ל-א פוגעים בגדילה,וזה הוכח ע"י מחקרים,אבל אם אתה לא עובד נכון אתה יכול לפגוע בגב.
עוד דבר זה שאם חלקכם חושבים שאם הם יעשו בבית 3 פעמים בשבוע 589048560948 שכיבות שמיכה,בטן ומתח הם יהיו שרירים,אז גם את זה לנפץ להם,כנ"ל הקטע של לעבוד על חזה יד קדמית ובטן,או רק על פלג גוף עליון וכדומה

haim15 14-10-09 22:11

^^ הבנתי אותך יתוקן

ותודה אחי

dmiftah 14-10-09 22:26

אינבעיה נשמה..
ואחרי שאתה חושב שסיימת לכתבו את ההרצאה..
חכה שאמא בקניות,אבא בעבודה,והכלב עושה מה שהוא עושה עם הגרביים המסריחות ש'ך..
לך לסלון,או לחדר.. תלוי איפה נוח לך.. גם ככה אין אפחד בבית.. שים סטופר ותתחיל להקריא את הטקסט,לעבוד עם הגוף וכל הזיוני שכל האלה,עם עצירות וכל הבולשיט הזה.. תראה כמה זמן זה לוקח,ומשם תזרום עם זה פשוט

haim15 14-10-09 23:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dmiftah (הודעה 930786)
אינבעיה נשמה..
ואחרי שאתה חושב שסיימת לכתבו את ההרצאה..
חכה שאמא בקניות,אבא בעבודה,והכלב עושה מה שהוא עושה עם הגרביים המסריחות ש'ך..
לך לסלון,או לחדר.. תלוי איפה נוח לך.. גם ככה אין אפחד בבית.. שים סטופר ותתחיל להקריא את הטקסט,לעבוד עם הגוף וכל הזיוני שכל האלה,עם עצירות וכל הבולשיט הזה.. תראה כמה זמן זה לוקח,ומשם תזרום עם זה פשוט

כע אני יודע אני גם הקראתי את זה כמה פעמים בפני חברים, המבחן הסופי שלי יהיה לתת הרצאה ארוכה של לפחות 30-40 דק' על נושא מסויים

moo 15-10-09 01:28

צלם תהרצאה ליוטיוב
זה יכול להיות משעשע

בהצלחה בכל מקרה

haim15 15-10-09 01:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 930859)
צלם תהרצאה ליוטיוב
זה יכול להיות משעשע

בהצלחה בכל מקרה

אחי אתה יכול להסביר לי בדיוק למה אתה מסלבט לא זכור לי שהייתה לי ציניות בהודעה שפירסמתי

moo 15-10-09 11:52

למה מסתלבט ?
תצלם את זה שיהיה לך
עוד כמה שנים תראה את זה
איך שבא לך

haim15 15-10-09 13:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 930959)
למה מסתלבט ?
תצלם את זה שיהיה לך
עוד כמה שנים תראה את זה
איך שבא לך

אה חח סליחה טעות שלי, לא הבנתי אותך נכון

dmiftah 15-10-09 14:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי haim15 (הודעה 930830)
כע אני יודע אני גם הקראתי את זה כמה פעמים בפני חברים, המבחן הסופי שלי יהיה לתת הרצאה ארוכה של לפחות 30-40 דק' על נושא מסויים

פה תוכל להתחיל לשפוך את הידע שלך,להתחיל להרצאות על טעויות נפוצות וכל מיני שטויות שהילדים בכיתה ש'ך יבינו כמה שרובם עובדים כמו טפשים

haim15 15-10-09 14:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dmiftah (הודעה 930993)
פה תוכל להתחיל לשפוך את הידע שלך,להתחיל להרצאות על טעויות נפוצות וכל מיני שטויות שהילדים בכיתה ש'ך יבינו כמה שרובם עובדים כמו טפשים

זאת הכוונה שלי אבל בכל מקרה ישלי עוד זמן לזה, כרגע אני לומד על הבסיס של ההרצאה כל התנועות המגוונות לעמוד עם ביטחון לתת לדעת מידע מעניין בקיצור כל מה שקשור לנושא שיוכל לגרום לי לתת לך לשבת בכיסא ולהקשיב לי מתוך עניין. התיכנון שלי זה להרצות בהרצאה הגדולה על בודיבילדינג תחרותי,תוספי מזון למינהם,תזונה מסביב לשעון,אימונים לעומק,ניפוץ מיתוסים ושילוב באמצע של סרטון מוטיבציה טוב של מתחרה מן המניין (חח ברור שקולמן) ובקיצור לתת להם מידע לעומק מזה פיתוח גוף אמיתי ומה הוא כולל בתוכו, מה שאומר שתהיה לי המון עבודה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:31.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ