ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ידידיי,התיעצות בנוגע לקריאטין (https://israelbody.com/showthread.php?t=64988)

red guri 10-05-10 19:32

ידידיי,התיעצות בנוגע לקריאטין

אין לי כח להתחיל לזיין את השכל בכל מיני נתונים לא חושבים, אז אני פשוט יציג את הדילמה.

אני כבר 8 שבועות על קריאטין, ועוד חודש אני מסיים את תקופת המאסה ועובר לחיטובון קצר בשביל הקיץ- האם להמשיך את השימוש בקריאטין בחודש הזה?
(שמעתי שזה כבר יכול להיות מסוכן, רק שמעתי:))
תודה רבה.

גל ציון-פור 10-05-10 22:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי red guri (הודעה 992723)
אין לי כח להתחיל לזיין את השכל בכל מיני נתונים לא חושבים, אז אני פשוט יציג את הדילמה.

אני כבר 8 שבועות על קריאטין, ועוד חודש אני מסיים את תקופת המאסה ועובר לחיטובון קצר בשביל הקיץ- האם להמשיך את השימוש בקריאטין בחודש הזה?
תודה רבה.

עשית ההעמסה או לקחת כל יום 5 גרם?

red guri 11-05-10 00:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גל ציון-פור (הודעה 992818)
עשית ההעמסה או לקחת כל יום 5 גרם?

כל יום 5 גרם.

גל ציון-פור 12-05-10 12:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי red guri (הודעה 992844)
כל יום 5 גרם.

אז לא חייב הפסקה.
יש אנשים שמשתמשים שנים ברציפות בקריאטין. אם עושים העמסה, ההמלצה שלי לעשות גם הפסקה.
שיהיה בהצלחה ידידי.
גל ציון-פור

RoyGush 12-05-10 16:29

הייתי מפסיק קצת... תן למים שהצטברו לרדת תראה יותר טוב ככה גם בחיטוב.

Homie 12-05-10 18:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי red guri (הודעה 992723)

תודה רבה.

just you would know, there wasn't any test / expirminet
that found creatine dangerous in any way, except maybe
that it dries but it's enough you'll drink 3 liters liquid a day to be sure nothing appends to you.

red guri 12-05-10 18:33

תודה רבה לעונים נכונה:)

xBiCePx 12-05-10 18:44

אחי בתקופת מאסה מה זה משנה אם תשתמש בקריאטין תקבל ממנו רק יותר אנרגיה וכוח באימון,מצד שני לא כידי להשתמש בקראטין שאתה מנסה להתחטב כי הוא סופח נוזלים (לפחות חצי קילו ממה שאני זוכר) וזה המון,מומלץ להפסיק עם קראטין פעם בחודשיים כידי לתת לגוף לנוח מזה ולהתאמן בכוחות עצמו ואחרי חודש שאתה נקי מקראטין תחזור עליו בהצלחה

red guri 12-05-10 19:13

זה בדיוק מה שרשום על האריזה רק סימני פיסוק.
בדיוק בגלל זה שאלתי את השאלה, וענו לי פה שני חברה רציניים מאוד.

אוריין ברוך22 12-05-10 19:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xbicepx (הודעה 993246)
אחי בתקופת מאסה מה זה משנה אם תשתמש בקריאטין תקבל ממנו רק יותר אנרגיה וכוח באימון,מצד שני לא כידי להשתמש בקראטין שאתה מנסה להתחטב כי הוא סופח נוזלים (לפחות חצי קילו ממה שאני זוכר) וזה המון,מומלץ להפסיק עם קראטין פעם בחודשיים כידי לתת לגוף לנוח מזה ולהתאמן בכוחות עצמו ואחרי חודש שאתה נקי מקראטין תחזור עליו בהצלחה

זה לא חודש לקחת חודש מנוחה מקריאטין?
תקנו אותי אם אני טועה?

xBiCePx 12-05-10 19:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אוריין ברוך22 (הודעה 993266)
זה לא חודש לקחת חודש מנוחה מקריאטין?
תקנו אותי אם אני טועה?

אפשר באמת חודש -חודשיים לקחת,ואז להפסיק לתת לגוף קצת להתנקות מזה ולהוריד תנוזלים שהצטברו,חוץ מזה אנחנו רוצים לתת לגוף לעבוד קצת לבד בלי עזרה מהקראטין

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:50.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ