ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה בקשר לתוספי מזון (https://israelbody.com/showthread.php?t=5081)

SUS 29-01-07 16:57

שאלה בקשר לתוספי מזון

ערב טוב,
אני מתאמן כבר שנה [+-],ואני די מרוצה אפשר להגיד מהנפח שקיבלתי אבל עדין לא מספק אותי, ואני רוצה להגיע לרמה טיפה יותר גבוהה בנפח ועיצוב.
טוב,אז השאלה שלי היא כזאת התחלתי לקחת כדורים נגד פצעים,ורציתי לברר עם זה מסוכן שאני יקח תוספי מזון באותו זמן.
כמה מאמני כושר יעצו לי לא לישתמש בתוספי מזון ועדיף שאני ימתין עד שאני יסיים עם הכדורים ,וזה מבהס רצח בגלל שאני אמור לסיים את הכדורים בעוד כ4-5 חודשים שזה די הרבה.

מה דעתכם על כך
תודה על העזרה:11:
נ.ב
אני חדש פה

Moshe 29-01-07 17:01

שאל את הרופא שלך , אף אחד לא מוסמך פה לומר לך אם כן או לא
בכל מקרה על איזה כדורים מדובר ?

^סהר^אבוטבול^ 29-01-07 17:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SUS
ערב טוב,
אני מתאמן כבר שנה [+-],ואני די מרוצה אפשר להגיד מהנפח שקיבלתי אבל עדין לא מספק אותי, ואני רוצה להגיע לרמה טיפה יותר גבוהה בנפח ועיצוב.
טוב,אז השאלה שלי היא כזאת התחלתי לקחת כדורים נגד פצעים,ורציתי לברר עם זה מסוכן שאני יקח תוספי מזון באותו זמן.
כמה מאמני כושר יעצו לי לא לישתמש בתוספי מזון ועדיף שאני ימתין עד שאני יסיים עם הכדורים ,וזה מבהס רצח בגלל שאני אמור לסיים את הכדורים בעוד כ4-5 חודשים שזה די הרבה.

מה דעתכם על כך
נ.ב
אני חדש פה

תוספי מזון יש בהם הרבה סוכרים ושומנים עם זה חלבון או עלייה במסה וזה מה שגורם לפצעים אבל לפי דעתי תיקח תוספים גם לי יש פצעים בפנים זה שטויות

nati10 30-01-07 11:24

מה פתאום אחי המאמנים שלך צודקים אם אתה לוקח ת'כדורים שאני חושב (רואקוטן) זה יוצר עומס על הכבד והכליות ואם תיקח תוספי מזון באותה תקופה אתה תהרוס לעצמך את הכבד!! כי גם הם יוצרים עומס על הכבד אתה יכול לעשות לעצמך נזק בלתי הפיף.. תחכה שתסיים את הכדורים חצי שנה אחרי זה תתחיל לקחת אם אתה רוצה להישאר בריא

Yoggie 30-01-07 11:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nati10
מה פתאום אחי המאמנים שלך צודקים אם אתה לוקח ת'כדורים שאני חושב (רואקוטן) זה יוצר עומס על הכבד והכליות ואם תיקח תוספי מזון באותה תקופה אתה תהרוס לעצמך את הכבד!! כי גם הם יוצרים עומס על הכבד אתה יכול לעשות לעצמך נזק בלתי הפיף.. תחכה שתסיים את הכדורים חצי שנה אחרי זה תתחיל לקחת אם אתה רוצה להישאר בריא

אני אשמח אם תסביר לי בדיוק איך תוספי מזון גורמים לעומס על הכבד...
מדובר סך הכל במזון מרוכז. בדיוק כמו שתוסיף עוד ארוחה ביום של טונה או חביתה.
בבקשה אל תטעה אנשים!

nati10 30-01-07 11:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Yoggie
אני אשמח אם תסביר לי בדיוק איך תוספי מזון גורמים לעומס על הכבד...
מדובר סך הכל במזון מרוכז. בדיוק כמו שתוסיף עוד ארוחה ביום של טונה או חביתה.
בבקשה אל תטעה אנשים!

שמע אתה צודק אחי אף אחד לא אמר שזה אסור אבל התרופה הזאת שהוא לוקח רואקוטן (רק אם הוא לוקח אותה) יוצרת עומס על הכבד... ועודף חלבוןן גם יוצר עומס על הכבד וזה בדוקק לא אמרתי שהתווספי מזון הם רעים רק למי שלוקח רואקוטן לא מומלץ בכלל לקחת ואפילו לא להתאמן כנראה שאתה לא מכיר ת'תרופה הזאת
ואני אומר את זה בגלל שיש לי חבר שגם עכשיו לוקח רואקוטן והרופא נתן לו הוראה מפורשת להפסיק עם התוספי מזון ואמר לו גם להוריד בעומס של האימונים..

Shlomik 30-01-07 12:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SUS
ערב טוב,

מה דעתכם על כך
נ.ב
אני חדש פה

תלוי באיזה תוסף מדובר עם זה מוצרים כמו אבקת חלבון/עליה במסה כל מה שיש בהם זה פחיממות וחלבונים ואז זה כמו שהרופא יאסור עלייך לאכול לחם או טונה בזמן השימוש בתרופה ואני בספק שזה המצב אם זה תוספי מזון אחרים זה תלוי כבר בתוסף המזון בכל מקרה הכי טוב שתתיעץ עם הרופא שלך.

nati10 30-01-07 13:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Shlomik
תלוי באיזה תוסף מדובר עם זה מוצרים כמו אבקת חלבון/עליה במסה כל מה שיש בהם זה פחיממות וחלבונים ואז זה כמו שהרופא יאסור עלייך לאכול לחם או טונה בזמן השימוש בתרופה ואני בספק שזה המצב אם זה תוספי מזון אחרים זה תלוי כבר בתוסף המזון בכל מקרה הכי טוב שתתיעץ עם הרופא שלך.

שמע אם הוא לוקח רואקוטן זה מאוד מסוכן התרופה הזאת בכלל מאוד חזקה והורסת את הכבד מי שלוקח אותה יש לו יובש בכל הגוף וחולשות ולפעמים כאבים חזקים בבטן בגלל הכבד ובזמן שלוקחים את התרופה הזאת הכבד עובד חזק מאוד אז אפילו אם הוא לא יקח תוספים ויאכל ממזון רגיל הרבה חלבונים הכבד יעבודד יותר חזקק וזה יכול לגרום לו נזק

SUS 30-01-07 13:59

כן Nati אתה צודק התיעצתי עם הרופא משפחה והוא אמר שהוא ממש לא ממליץ לי לקחת את תוספי המזון בשלב הזה.
הוא סיפר לי,שהיה לו את אותו הסיפור עם נערים אחרים שיצרו להם בעיה בכבד וסיכנו את בריאותם.

טוב כנראה שנצטרך להמתין עוד כמה חודשים בכול מקרה תודה רבה על העזרה

Amit 30-01-07 14:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SUS
כן Nati אתה צודק התיעצתי עם הרופא משפחה והוא אמר שהוא ממש לא ממליץ לי לקחת את תוספי המזון בשלב הזה.
הוא סיפר לי,שהיה לו את אותו הסיפור עם נערים אחרים שיצרו להם בעיה בכבד וסיכנו את בריאותם.

טוב כנראה שנצטרך להמתין עוד כמה חודשים בכול מקרה תודה רבה על העזרה

תשאל אותו אם יש בעיה בתפריט עשיר בחלבון או רק בשימוש בתוספי מזון אם הוא אומר לך את אפשרות ב אתה יכול לקחת אם הוא אומר שיש בעיה בתפריט עשיר בחלבון אז אין מה לעשות

SUS 30-01-07 16:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
תשאל אותו אם יש בעיה בתפריט עשיר בחלבון או רק בשימוש בתוספי מזון אם הוא אומר לך את אפשרות ב אתה יכול לקחת אם הוא אומר שיש בעיה בתפריט עשיר בחלבון אז אין מה לעשות

אוקי תודה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:54.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ