ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   עמית ספיר-אליפות העולם Ifbb,צ'כיה. תמונות+עידכונים! (https://israelbody.com/showthread.php?t=1619)

flame 31-10-06 20:02

הנה ילד חמוד שמפרגן.

כל הכבוד.

SmaMMiT 01-11-06 23:29

כל הכבוד לעמית על ההשקעה הלווי אליי בגיל 24 להיות שם

Real 02-11-06 00:21

WelterWeight1 Igor Kocis (Slovakia) 2 Igor Losev (Russia) 3 Filippo Masucci (Italy) 4 Peter Kokoska (Slovakia) 5 Slawomir Daczkowski (Poland) 6 Marek Zatloukal (Czech Republic) 7 Predrag Milosevic (2) (Serbia & Montenegro) 8 Amit Sapir (Israel) 9 Stephen Graham (United Kingdom) 10 Serge Jivayev (Israel) 11 Michalis Loizou (Cyprus)

מקום שמיני חבר'ה ..

meni32 02-11-06 00:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Real
WelterWeight1 Igor Kocis (Slovakia) 2 Igor Losev (Russia) 3 Filippo Masucci (Italy) 4 Peter Kokoska (Slovakia) 5 Slawomir Daczkowski (Poland) 6 Marek Zatloukal (Czech Republic) 7 Predrag Milosevic (2) (Serbia & Montenegro) 8 Amit Sapir (Israel) 9 Stephen Graham (United Kingdom) 10 Serge Jivayev (Israel) 11 Michalis Loizou (Cyprus)

מקום שמיני חבר'ה ..

רק אני שמתי לב שיש שם עוד מישהו מישראל במקום העשירי?

סרגיי ג'באייב? מי זה?

NIRAN 02-11-06 00:48

כל הכבוד לו!

OMRI-TURBO 02-11-06 01:30

יש בעוד קטגוריות ישראלים ראיתי באתר... לא מכיר את השמות
מה שעצוב זה תמיד לראות Israel בסוף

רוני 1 02-11-06 04:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Real

מקום שמיני חבר'ה ..

אזה מקום שמיני???מה עובר עליך?

אתה לא רואה ,רשום שם "לא דורג"not place
באליפות העולם

זה מקום אחרון!!!!!!!!!

LightWeight
1 Yosri Sayed

(Egypt)
2 Kamil Majek

(Poland)
3 Igor Losev

(Russia)
4 Oscar Luis Marin

(Spain)
5 Sherif El Shiwy

(Egypt)
6 Nikolay Chernetsky

(Russia)
7 Werner Zenk

(Germany)
8 Antonio Inacio Santiago

(Brazil)
9 Peter Kokoska

(Slovakia)
10 Petr Cizek

(Czech Republic)
11 Filippo Masucci

(Italy)
12 Nam Kyoung Yun

(Korea)
13 Rhommel Pardilanan

(Australia)
14 Marcos Herrera

(Spain)
15 Pavel Bartonicek

(France)
- Soteris Soteriou

(Qatar)
- Amit Sapir

Israel)

Gamerrrrr 02-11-06 07:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי meni0032
רק אני שמתי לב שיש שם עוד מישהו מישראל במקום העשירי?

סרגיי ג'באייב? מי זה?

זה ממר אירופה שנה שעברה

NIRAN 05-11-06 17:04

עמית אתה נראה בן ז*נה!
דרך אגב יואב השתתף בתחרות שהוא היה נער...
בהצלחה בהמשך!!!

Psychopath 05-11-06 17:17

וואו הוא נראה מצוין..
אני לא מומחה גדול אבל אני לא מבין למה למישהו שיזכה מקום שני במר ישראל יקראו לו תותח ומי שיש לו ביצים להתחרות בחול אומרים לו שהוא לא ברמה.
לפי דעתי עדיף למתאמן לשאוף למקום הגבוה ביותר.. איפה הוא יתחרה ? רק בארץ ? את הארץ הוא כבר מיצה לא ?

בכל אופן הוא נראה פיצוץ אחלה חיטוב וייבוש בהצלחה לו

Nimrod 05-11-06 20:48

עמית אהבתי שאתה ממשיך להתחרות בחו"ל ואתה נראה מצויין! האמת שהחלום שלי זה גוף כמו שלך, פשוט פצצה! אני בטוח שעוד שנתיים - שלוש אתה תיהיה במקומות הראשונים ומי יודע אולי בגיל 30 נראה אותך באולמפיה!
לא כלכך אהבתי את המילים הלא יפות על יואב שאוהב לבקר וזה זכותו, צריך לדעת לקבל ביקורת .

גולן 05-11-06 20:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי עמית ספיר

5)גולן-תודה על הפירגון זה נותן מוטיבציה.

3)

תודה לך עמית, אתה זה שנותן פה כל כך הרבה מוטיבציה לאנשים ובמיוחד לי...

בהצלחה.

ניגרי ענק 06-11-06 18:32

הסרט של הקאות ירידה במשקל ולעלות לבמה ריק עושה לי דה ז'ה וו...
זה פאקינג אחד על אחד מה שקרה לי לפני מר ישראל, אלא שאני הקאתי יומיים שלמים, ולא הצלחתי גם לעשות העמסה, כמו זומבי הגעתי לרגע האמת, אבל איכשהו עשיתי משהו.
חייבים למצוא איזה פתרון שדבר כזה לא יקרה עם כל הדיאטה המטורפת הזאת, ואני מאוד מקווה שגיל כבר מכין איזה שיקוי...
בכל אופן עמית, יישר כוח.
מאחל לך ולי שבפעם הבאה נעלה לבמה עם חיוך, מלאים, במשקל הרלוונטי, ונרגיש טוב.

Night_Wolf 06-11-06 18:38

עמית ישר כוח אחי!

למרות המקום שלקחתה בגלל הקילקול קיבה שלך..אני אישית חושב שהייתה במצב מצוין הרגליים שלך ענקיות!! לעומת של כולם וידוע שרגליים זה חלק מאוד חשוב בתחרות,והקוביות כרגיל במצב מצוין מה שאני רוצה זה לאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך ולשאול האם אתה תיתחרה ב2007 בנאבא וב Ifbb פה בארץ?

Nimrod 06-11-06 21:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
הסרט של הקאות ירידה במשקל ולעלות לבמה ריק עושה לי דה ז'ה וו...
זה פאקינג אחד על אחד מה שקרה לי לפני מר ישראל, אלא שאני הקאתי יומיים שלמים, ולא הצלחתי גם לעשות העמסה, כמו זומבי הגעתי לרגע האמת, אבל איכשהו עשיתי משהו.
חייבים למצוא איזה פתרון שדבר כזה לא יקרה עם כל הדיאטה המטורפת הזאת, ואני מאוד מקווה שגיל כבר מכין איזה שיקוי...
בכל אופן עמית, יישר כוח.
מאחל לך ולי שבפעם הבאה נעלה לבמה עם חיוך, מלאים, במשקל הרלוונטי, ונרגיש טוב.

גיל הוא מקצוען וכבודו במקומו מונח.
אבל אולי יש איזה בעיה בדיאטה הסופית שלו ל4 אחוז שומן עובדה של2 מהאנשים שהוא לוקח זה קורה בדיוק אותו מקרה.

yaronas 06-11-06 22:15

נימרוד להגיע למצב של 4% שומן לא קל לאף אחד.כל אחד מגיב בצורה אחרת-יש כאלו שלא יכולים לנשום וצריכים חמצן,ישנם כאלו שמקיאים וכן האלה..
זה לא טעות אצל גיל אלה זה לא בנוי לכל אחד דיאטה כה נוקשה-זה קשה על הגוף העדין שלנו להגיע למצב כזה..נטול שומן

ניגרי ענק 07-11-06 00:25

אכן כל גוף מגיב אחרת, ואין ברירה אלא ניסוי ותהייה.
הדיאטה שלי למר צפון עבדה מעולה והרגשתי פנטסטי, לגבי מר ישראל, הלכנו על משהו חמור יותר וקיצוני יותר, וכמו כן לקחתי כדור משתן שעבד עלי רע מאוד.
מכיוון שלא הייתי מסוגל לעשות העמסה במצב כזה, וכמעט לא הכנסתי פירור לפה ביום התחרות, מצבי רק הוחמר.
לזכותו של גיל שהרים אותי ממצב של עילפון, עם שיטות מיוחדות שלו, ואיפשר לי לעלות איכשהו בכל זאת, להחזיק מעמד חצי שעה, ולהביא גביע של מקום שני, בהחלט סביר בנסיבות האלה.
אחר כך כבר התפרקתי לגמרי, לא יכלתי אפילו להחזיק מעמד ולהישאר לראות את שאר הקטגוריות. הקאתי כל הדרך הבייתה, וגם בבית.
מאז הוסקו המסקנות, בפעם הבאה נהייה הרבה יותר חכמים.
בינתיים התאוששתי לגמרי, למרות שלא אכלתי סדיר ולא התאמנתי שלושה שבועות אחרי התחרות, חזרתי לעצמי.
אני עכשיו 10 קילו יותר, גייסתי שותף חדש ומשוגע, ואנחנו נותנים בראש.
מקווה לעלות לפחות ל 90 קילו לפני החיטוב, ולהגיע בשייפ של חיי למוקדמות 2006.

Hardcore 1 12-11-06 15:13

עמית צודק ב 100 אחוז אני מעריך אותו כל הכבוד שאתה נוסע מיתעמץ ולא עוזב את זה אפילו שלא זכית אם התמדה טובה בסוף אתה תזכה אני מוריד בפניך את הכובע

yarden y 27-11-06 21:26

עמיייית..
פשששששששששש
יפה (:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:04.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ