ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   חוזר להתאמן אחרי 3 חודשים ללא אימונים (+חזה אויר) (https://israelbody.com/showthread.php?t=52033)

dynamo 09-04-09 18:16

חוזר להתאמן אחרי 3 חודשים ללא אימונים (+חזה אויר)

שלום לכולם, הרבה זמן לא רשמתי פה :rolleyes:

ובכן, ב-3 חודשים האחרונים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה נאותה.
לפני כ-3 חודשים הייתה לי התפרצות חוזרת של חזה-אויר ספונטני, לאחריו עברתי ניתוח תורוסקופי בריאה, ולפני כחודש ומשהו הייתה לי התפרצות חוזרת וקטנה לאחר הניתוח, שהתרפאה מעצמה.

כעת אני בחזרה בקו הבריאות, ומותר לי לחזור להתאמן :CARRY86W:

נזק שנעשה:
  • סיבולת ריאה פחות טובה בעקבות הניתוח, הטראומה וחוסר הפעילות. אני עוד לא יודע בכמה, אבל שבוע הבא יש לי בדיקת נשימה אצל רופא ריאות. סביר להניח שהסיבולת שלי ירדה בכ-10-25%.
  • ירדתי במאסה בצורה יפה. במשקל הגוף ירדתי מ-71 ק"ג לכ-66-67 ק"ג. אני מקווה שזיכרון השריר יסיע לי להעלות מאסה במהרה בחזרה.
  • באופן טבעי, גוף עייף שאינו מורגל לפעילות גופנית או למאמץ.

רציתי לשמוע עצות, איך לדעתכם כדאי לחזור לאימונים?

חשבתי על חזרה מדורגת בת 3 חודשים, הכוללת אימוני FULL BODY וקצת אירובי (20-30 דקות כל פעם, לפי היכולת). חודש ראשון עם 12-15 חזרות, חודש לאחר מכן עם 8-12 חזרות, ולאחר מכן עם 6-8 חזרות. לא יודע עדיין לגבי תזונה.

תודה לעונים,

Holy_Templar 09-04-09 18:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dynamo (הודעה 803651)
שלום לכולם, הרבה זמן לא רשמתי פה :rolleyes:

ובכן, ב-3 חודשים האחרונים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה נאותה.
לפני כ-3 חודשים הייתה לי התפרצות חוזרת של חזה-אויר ספונטני, לאחריו עברתי ניתוח תורוסקופי בריאה, ולפני כחודש ומשהו הייתה לי התפרצות חוזרת וקטנה לאחר הניתוח, שהתרפאה מעצמה.

כעת אני בחזרה בקו הבריאות, ומותר לי לחזור להתאמן :carry86w:

נזק שנעשה:
  • סיבולת ריאה פחות טובה בעקבות הניתוח, הטראומה וחוסר הפעילות. אני עוד לא יודע בכמה, אבל שבוע הבא יש לי בדיקת נשימה אצל רופא ריאות. סביר להניח שהסיבולת שלי ירדה בכ-10-25%.
  • ירדתי במאסה בצורה יפה. במשקל הגוף ירדתי מ-71 ק"ג לכ-66-67 ק"ג. אני מקווה שזיכרון השריר יסיע לי להעלות מאסה במהרה בחזרה.
  • באופן טבעי, גוף עייף שאינו מורגל לפעילות גופנית או למאמץ.

רציתי לשמוע עצות, איך לדעתכם כדאי לחזור לאימונים?

חשבתי על חזרה מדורגת בת 3 חודשים, הכוללת אימוני full body וקצת אירובי (20-30 דקות כל פעם, לפי היכולת). חודש ראשון עם 12-15 חזרות, חודש לאחר מכן עם 8-12 חזרות, ולאחר מכן עם 6-8 חזרות. לא יודע עדיין לגבי תזונה.

תודה לעונים,

א. ברוך רופא חולים אחי ...
שלא תדע עוד תקריות כאלה וממש שמח לשמוע שאתה בסדר .

דבר שני איזה כיף לך איבדת מאסה בחודשיים של 4 קילו

אני שהיה לי דלקת בשריר בגב לא התאמנתי חודשיים , הורדתי 10 קילו!!!!

:)

מה שעבד לי באימונים ...

Fbw
3 פעמים בשבוע...

8-12 חזרות

rosilio 09-04-09 18:38

ממה נגרם לך החזה אוויר?
תאונה?

בכל מקרה רק בריאות

נקווה שתחזור לכושר שיא :)

עכשיו ראיתי מה הצעת
בנינו אני הייתי חוזר גם עם fbw אבל ישר של 8-12 חזרות (כמובן לא משקלים מטורפים והגעה לכשל בשבועיים עד חודש הראשונים) האירובי הייתי עושה 3 פעמים בשבוע
פעם או פעמיים אחרי אימון והייתי מקדיש לו יום משלו בשבוע...
אולי זה נכון אולי זה לא
יבואו המומחים ויגידו..

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:15.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ