ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   עידוד יצור טסטוסטרון (https://israelbody.com/showthread.php?t=6492)

maorizyo 03-03-07 19:01

עידוד יצור טסטוסטרון

יש למישהו כאן טיפים איך לגרום לגוף לעודד יצור של טסטוסטרון? מאחר ואני באשכול תזונה אז אודה למי שיתן לי מידע כיצד ניתן לעשות את זה בעיקר באמצעות תזונה.. תודה

SiX PACK 03-03-07 19:09

מצטרף לשאלה, האם יש פעילויות מסוימות שמעודדות יצור טסטוסטרון ואם כן מהם..?

פאוור 03-03-07 19:18

סטרואידים..
או להפסיק לאונן..

P-a-n-1-c 03-03-07 19:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פאוור
סטרואידים..
או להפסיק לאונן..

מה הקשר להפסיק לאונן? :\

Yoggie 03-03-07 19:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פאוור
סטרואידים..
או להפסיק לאונן..

בשניהם אתה טועה. בסטרואידים הגוף שלך מפסיק ליצר באופן עצמאי כי הוא מקבל טסט ממקור חיצוני ובהפסקת אוננות אתה לא תגרום ליותר עליה בטסט אולי לטווח קצר מאוד של כמה שעות אבל לא לטווח הארוך.

SiX PACK 03-03-07 19:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Yoggie
בשניהם אתה טועה. בסטרואידים הגוף שלך מפסיק ליצר באופן עצמאי כי הוא מקבל טסט ממקור חיצוני ובהפסקת אוננות אתה לא תגרום ליותר עליה בטסט אולי לטווח קצר מאוד של כמה שעות אבל לא לטווח הארוך.

אז מה כן..?

פאוור 03-03-07 19:25

צחקתי אחים שלי פורים לא???
גרך אגב יש את hi שמעתי שהוא טוב..

SiX PACK 03-03-07 19:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פאוור
צחקתי אחים שלי פורים לא???
גרך אגב יש את hi שמעתי שהוא טוב..

מזה hi?

gman 03-03-07 19:33

לפי מה שאני יודע יש חומרים מסוימים שעושים את זה, אבל חוץ מזה שהם מאוד לא בריאים זה גם הופך אותך ל"לא טבעי" P:

פאוור 03-03-07 19:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
מזה hi?

זה הורמון גדילה חיקוי של סטרואידים לא מסוכן לוקחים את זה לתקופה קצרה ובתקופה הזאת זה מעודד את ההורמון גדילה ומאיץ את פיתוח השרירים...
עדיין לא קניתי חברים שלי משתמשים בזה אם אתה עובד עם זה נכון זה מביא תוצאות...

kaga 03-03-07 20:04

אומרים שסקווט עם משקלים גדולים מעלה את הטטוסטרון.... אני יודע שיש מאמנים של ליפטינג שאומרים למתאמנים חדשים לעשות לפני אימונים מסויימים סקווטים. חוץ מזה כל פעילות עם משקל גדול מעלה אבל סקווט הכי כי הוא מכוון לרגלים שזה אחד השרירים החזקים .

Amit 03-03-07 20:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פאוור
זה הורמון גדילה חיקוי של סטרואידים לא מסוכן לוקחים את זה לתקופה קצרה ובתקופה הזאת זה מעודד את ההורמון גדילה ומאיץ את פיתוח השרירים...
עדיין לא קניתי חברים שלי משתמשים בזה אם אתה עובד עם זה נכון זה מביא תוצאות...

:):):):) אתה מדבר על GH שאין קשר בינו לטסט חברים שלך קנו את זה? אולי אתה מדבר על התוספים שהם חרטה כמו ZMA ודברים בסגנון

Bullet 03-03-07 20:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kaga
אומרים שסקווט עם משקלים גדולים מעלה את הטטוסטרון.... אני יודע שיש מאמנים של ליפטינג שאומרים למתאמנים חדשים לעשות לפני אימונים מסויימים סקווטים. חוץ מזה כל פעילות עם משקל גדול מעלה אבל סקווט הכי כי הוא מכוון לרגלים שזה אחד השרירים החזקים .

עדיין לא שברת את הגב אתה?

kaga 03-03-07 20:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
עדיין לא שברת את הגב אתה?

חחח... לא אל תדאג, אני לא יעשה שיאים החודש (חודש מנוחה) ואז בחודש הבא אני משפר את השיאים לפחות ב-15 קילו (אולי אז אני אשבור). אבל המטרה מקדשת את האמצעים!

פאוור 03-03-07 20:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
:):):):) אתה מדבר על GH שאין קשר בינו לטסט חברים שלך קנו את זה? אולי אתה מדבר על התוספים שהם חרטה כמו ZMA ודברים בסגנון

כן gh ומה אין קשר וכן אני מדבר על זה לא על משהו אחר..
זה הורמון גדילה וכן זה חיקוי של סטאוידים

Vin diesel 03-03-07 20:49

פאוור לחברים שלך אין כסף ל-gh זה הסטרואיד הכי טוב שיש...
מה הקשר לחיקוי של סטרואידים?

Amit 03-03-07 20:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פאוור
כן gh ומה אין קשר וכן אני מדבר על זה לא על משהו אחר..
זה הורמון גדילה וכן זה חיקוי של סטאוידים

HGH HUMAN GROWTH HORMONE זה הורמון גדילה והוא לא חיקוי של סטרואידים בעיקרון זה נחשב הרמה האחרונה של הסטרואידים אין לאן לעלות מפה זה בא בצורה של זריקה
אתה מדבר על ZMA או כדורים שהם מעודדים הורמון גדילה שזה משהו שונה לגרמה הכדורים האלה לא עוזרים הרבה אם בכלל

פאוור 03-03-07 20:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
HGH HUMAN GROWTH HORMONE זה הורמון גדילה והוא לא חיקוי של סטרואידים בעיקרון זה נחשב הרמה האחרונה של הסטרואידים אין לאן לעלות מפה זה בא בצורה של זריקה
אתה מדבר על ZMA או כדורים שהם מעודדים הורמון גדילה שזה משהו שונה לגרמה הכדורים האלה לא עוזרים הרבה אם בכלל

כן הכדורים שלוקחים אותם לתקופה קצרה ..
לא דיברתי על סטרואידים ממש..ולמה אתה חושב שזה לא עוזר?? יש תוצאות..

Vin diesel 03-03-07 21:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פאוור
כן הכדורים שלוקחים אותם לתקופה קצרה ..
לא דיברתי על סטרואידים ממש..ולמה אתה חושב שזה לא עוזר?? יש תוצאות..

איזה תוצאות? אני מאמין שהחברים שלך הם בני 16-20-22 הרמות של הטסטסטרון אצלם גבוהות מאוד עדין ו-הכדורים של ZMA לא יזיזו להם תביצה השמאלית.
אין להם צורך בזה...הם לא בני 30-40

פאוור 03-03-07 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Vin diesel
איזה תוצאות? אני מאמין שהחברים שלך הם בני 16-20-22 הרמות של הטסטסטרון אצלם גבוהות מאוד עדין ו-הכדורים של ZMA לא יזיזו להם תביצה השמאלית.
אין להם צורך בזה...הם לא בני 30-40

הם לא נועדו לבני 30 40 הם נועדו לכל אחד שרוצה לקדם את הפיתוח השרירים שלו..
ודרך אגב מאיפה אתה יודע ניסית??

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:22.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ