ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   סרטון בנוגע לחלב- אזהרה לציבור: חלב זה רעל (https://israelbody.com/showthread.php?t=82021)

mc442 14-10-14 22:17

סרטון בנוגע לחלב- אזהרה לציבור: חלב זה רעל

אהלן אנשים

ראיתי את הסרטון הנל על החלב וכמה שהוא לא בריא לבני אדם, זאת לא הפעם הראשונה שאני שומע דברים גרועים על החלב והחלטתי שאני יתחיל להוריד קצת את החלב מהתפריט.
והשאלה היא מהו התחליף לחלב?
בדרך כלל החלב הוא הארוחת בוקר כגון קוטג או גבינה לבנה או סתם ביחד עם שייק חלבון,
אשמח לשמוע מהמבינים שפה עצות מהם התחליפים לחלב בעיקר ארוחות בוקר ולפני שינה.

תודה לעוזרים:)

בגלל שאני משתמש חדש אני לא יכול לשים קישור אז חפשו בגוגל: אזהרה לציבור: חלב זה רעל. וזה נמצא גם בדף סטטוסים מצייצים בפייס.

Holy_Templar 15-10-14 11:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mc442 (הודעה 1183722)
אהלן אנשים

ראיתי את הסרטון הנל על החלב וכמה שהוא לא בריא לבני אדם, זאת לא הפעם הראשונה שאני שומע דברים גרועים על החלב והחלטתי שאני יתחיל להוריד קצת את החלב מהתפריט.
והשאלה היא מהו התחליף לחלב?
בדרך כלל החלב הוא הארוחת בוקר כגון קוטג או גבינה לבנה או סתם ביחד עם שייק חלבון,
אשמח לשמוע מהמבינים שפה עצות מהם התחליפים לחלב בעיקר ארוחות בוקר ולפני שינה.

תודה לעוזרים:)

בגלל שאני משתמש חדש אני לא יכול לשים קישור אז חפשו בגוגל: אזהרה לציבור: חלב זה רעל. וזה נמצא גם בדף סטטוסים מצייצים בפייס.

ביצים, דגים, עוף, בקר

בבוקר ביצים
בארוחת עשר טונה
בצהריים בשר (עוף, בקר)
בערב דג, עוף, בקר

ואתה מסודר. דרך אגב רוב מפתחי הגוף המקצועיים בקטעי וידיאו שראיתי שמדברים על תפריט כלשהו לא מראים לך חלב, לא מראים שהם צורכים חלב וכו' כחלק מתפריט יומי.

mc442 18-10-14 01:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי holy_templar (הודעה 1183723)
ביצים, דגים, עוף, בקר

בבוקר ביצים
בארוחת עשר טונה
בצהריים בשר (עוף, בקר)
בערב דג, עוף, בקר

ואתה מסודר. דרך אגב רוב מפתחי הגוף המקצועיים בקטעי וידיאו שראיתי שמדברים על תפריט כלשהו לא מראים לך חלב, לא מראים שהם צורכים חלב וכו' כחלק מתפריט יומי.

ולפני שינה? מה היית ממליץ?
בדרך כלל גבינה לבנה/ שייק חלבון עם חלב היה בבוקר ככה מהר לפני העבודה או בארוחת 10 שגלל שאין זמן בעבודה אז גם אוכל גבינה לבנה/קוטג זריז, קוטג רוב הפעמים היה לפני השינה.
שאר הארוחות אני בסדר גמור אוכל בשר בשפע וכל השאר, את הטונה אני יתחיל לאמץ לארוחת 10.
מחפש תחליף מהיר למקרים שאין זמן ולפני שינה

אני בטוח שיש עוד אנשים שאין זמן בעבודה כמוני ודופקים משהו בזריר אשמח לשמוע דעתכם או אפילו ממש תפריט שיכול לעזור כי אני מרגיש ממש ממש תקוע עכשיו שהורדתי את המוצרי חלב..

Holy_Templar 21-10-14 13:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mc442 (הודעה 1183731)
ולפני שינה? מה היית ממליץ?
בדרך כלל גבינה לבנה/ שייק חלבון עם חלב היה בבוקר ככה מהר לפני העבודה או בארוחת 10 שגלל שאין זמן בעבודה אז גם אוכל גבינה לבנה/קוטג זריז, קוטג רוב הפעמים היה לפני השינה.
שאר הארוחות אני בסדר גמור אוכל בשר בשפע וכל השאר, את הטונה אני יתחיל לאמץ לארוחת 10.
מחפש תחליף מהיר למקרים שאין זמן ולפני שינה

אני בטוח שיש עוד אנשים שאין זמן בעבודה כמוני ודופקים משהו בזריר אשמח לשמוע דעתכם או אפילו ממש תפריט שיכול לעזור כי אני מרגיש ממש ממש תקוע עכשיו שהורדתי את המוצרי חלב..

אם אתה לא בעד להמנע מחלב לחלוטין, תאכל קורנפלקס עם חלב. אני עושה את זה כארוחה שישית אחרונה.

אל תקנה את כל "אני אוכל שמן זית כדי לא להיות קטבולי בשינה כי זה מאט ספגיה וכו'"

אחרי שלוש שעות שינה אתה קטבולי בגלל זה אוכלים מייד כשקמים.

בגדול אני אוכל משהו יחסית קל יותר לפני השינה, מה שבטוח ארוחה כמו ארוחת הצהריים, למשל אורז ובשר וכו' תאכל רק בצהריים ולא בלילה.

MoRan515 21-10-14 15:56

אני קונה חלב שקדים או קוקוס במקום חלב רגיל, וזה מעולה :)
כמובן שעדיין דואג לחלבון מלא מבשר,דגים או מוצרי חלב כמו קוטג' או גבינה.

Xanadoo 10-11-14 19:33

בני אדם צורכים חלב עוד משחר ההסטוריה וף אחד לא מת מיזה.נמאס לי כבר מכל הצמחונייםהטמבלים האלה!!

Holy_Templar 16-11-14 01:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xanadoo (הודעה 1183933)
בני אדם צורכים חלב עוד משחר ההסטוריה וף אחד לא מת מיזה.נמאס לי כבר מכל הצמחונייםהטמבלים האלה!!

בני אדם לא צורכים חלב משחר ההסטוריה זו אמירה מאוד לא נכונה.
יש הוכחות חותכות שצריכת חלב מחלישה את הגוף בצורה משמעותית והן לא בדיוק חצויות באמירות שלהן.

לוטם בן עטר 17-11-14 08:27

אני גם ראיתי את הכתבה על חלב ואפילו דיברתי אם תזונאים ואנשים במשרד הבריאות בנושא,
לפני כשנה הייתה ועידה במשרד הביאות בנושא החלב, רוב התזונאים תומכים באכילת חלב בגלל הרמות הגבוהות של הסידן, חלק מהחוקרים אומרים שחלבון מן החי גורם לבריחת סידן אך הדבר לא הוכח מחקרית עד היום. נושא די שנוי במחלוקת, אבל בסיכום הועידה כתוב שאכילת חלב היא בסדר וכדי לצרוך חלב, אני ינסה למצוא את מסמך הועידה ולשלוח אותו פה בפורום מקווה למצוא אותו.

Xanadoo 21-11-14 18:58

בני אדם כן צורכים חלב עוד משחר ההסטוריה.
ושום דבר לא קרה.
הסבים והסבתות שלנו שתו חלח ולא קרה להם כלום!!
בולשיט!!
גם לנו לא קרה כלום. חלב זה מצויין ואין איתו שום בעיה.
מעניין שרק כאשר צצו להם כל מיני מטורללים כגול גארי יורופסקי והתחיל שגעון הטיבעונות אז פתאום צצו להם כל מיני "מחקרים" על וחלב. גם הספר "מחקר סין" נכתב ע"י טבעוני ככה שאני לא מאמין לאף מילה שלו.

MoRan515 04-12-14 16:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Xanadoo (הודעה 1184015)
בני אדם כן צורכים חלב עוד משחר ההסטוריה.
ושום דבר לא קרה.
הסבים והסבתות שלנו שתו חלח ולא קרה להם כלום!!
בולשיט!!
גם לנו לא קרה כלום. חלב זה מצויין ואין איתו שום בעיה.
מעניין שרק כאשר צצו להם כל מיני מטורללים כגול גארי יורופסקי והתחיל שגעון הטיבעונות אז פתאום צצו להם כל מיני "מחקרים" על וחלב. גם הספר "מחקר סין" נכתב ע"י טבעוני ככה שאני לא מאמין לאף מילה שלו.

כן,
כי אתה היית שם איתם כשהם חלבו חלב מממותות ופרות ענק, נכון?
:nono:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:21.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ