ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שלום, יש הנחה לחיילים(לוחמים) בקניה דרך האתר? (https://israelbody.com/showthread.php?t=28866)

נץ כחול 07-02-08 22:22

שלום, יש הנחה לחיילים(לוחמים) בקניה דרך האתר?

שלום חבר'ה, רציתי לדעת האם קיימת הנחה לחיילים(לוחמים), אני מעוניין לרכוש אבקת חלבון בטעם קרם עוגיות, שמעתי שיש מבצעים בלי קשר למי שקונה ב350לפחות, יש מצב לעוד הנחה למי שחייל?(עדיין, המשכורת הצבאית לא בשמיים).

תודה לעונים :-)

Ido 07-02-08 22:27

תתקשר לסניף ותשאל..036738373

Kachok 07-02-08 22:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי נץ כחול
שלום חבר'ה, רציתי לדעת האם קיימת הנחה לחיילים(לוחמים), אני מעוניין לרכוש אבקת חלבון בטעם קרם עוגיות, שמעתי שיש מבצעים בלי קשר למי שקונה ב350לפחות, יש מצב לעוד הנחה למי שחייל?(עדיין, המשכורת הצבאית לא בשמיים).

תודה לעונים :-)

למה רק ללוחמים?
סליחה אבל משכורת של ג'ובניק אות תומך לחימה פי 2 יותר קטנה....

m0she 07-02-08 22:40

מקבלים מהצבא שובר לאבקות חלבון, כמו השובר לנעלי ספורט. תשאל את המ"כ שלך.

נץ כחול 07-02-08 22:47

וואלה?

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
למה רק ללוחמים?
סליחה אבל משכורת של ג'ובניק אות תומך לחימה פי 2 יותר קטנה....

אז יופי מצד אחד המשכורת שלי היא 740, אבל אני קורא ת'תחת בצבא ויוצא במקרה הטוב פעם בשבועיים ובמקרה הרע(או יותר נכון הרגיל) פעם ב3שבועות-במצב הזה בלתי ניתן לעבוד, ולכן המשכורת נשארת ככה, ועדיין יש הוצאות-חברה,פלאפון,דלק וכ'ו...

הרבה לא נשאר מהמשכורת.

מנגד הג'ובניק הממוצע עושה יומיות, ויכול בכייף לשלב עבודה עם הצבא, ולעשות חופשי משכורת של 4מספרים לפחות בסוף חודש(פי כמה וכמה מכל לוחם)אתה מבין את הנקודה שלי?

ומצטער אם נפגעת, אין לי שום דבר אישי נגדך או נגד כל ג'ובניק או תומך לחימה אחר, עצם זה שאתם משרתים בצבא כבר מגיע לכם כל הכבוד, אנחנו כולנו תורמים למדינה ולצבא ביחד.

נץ כחול 07-02-08 22:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
מקבלים מהצבא שובר לאבקות חלבון, כמו השובר לנעלי ספורט. תשאל את המ"כ שלך.

ואתה לא ציני בכלל...

אגב אוליי זה יישמע לך הזוי, אבל ההיתי בחדר כושר של בסיס חיל אוויר מסויים, והיה להם שם אבקת חלבון-אומנם זה היה שייך לקצין א"ג, אבל עדיין.

אגב לחבר'ה ביחידות מובחרות מחלקים לעיתים תוספי מזון, גם אנחנו קיבלנו לא פעם תוספים.:11:

Kachok 07-02-08 22:49

ציטוט:

אז יופי מצד אחד המשכורת שלי היא 740, אבל אני קורא ת'תחת בצבא ויוצא במקרה הטוב פעם בשבועיים ובמקרה הרע(או יותר נכון הרגיל) פעם ב3שבועות-במצב הזה בלתי ניתן לעבוד, ולכן המשכורת נשארת ככה, ועדיין יש הוצאות-חברה,פלאפון,דלק וכ'ו...

הרבה לא נשאר מהמשכורת.

מנגד הג'ובניק הממוצע עושה יומיות, ויכול בכייף לשלב עבודה עם הצבא, ולעשות חופשי משכורת של 4מספרים לפחות בסוף חודש(פי כמה וכמה מכל לוחם)אתה מבין את הנקודה שלי?

ומצטער אם נפגעת, אין לי שום דבר אישי נגדך או נגד כל ג'ובניק או תומך לחימה אחר, עצם זה שאתם משרתים בצבא כבר מגיע לכם כל הכבוד, אנחנו כולנו תורמים למדינה ולצבא ביחד.

אחי תאמין לי שלא כל ג'ובניק יוצא יומיות....המציאות רחוקה מזה....וגם אם היציאות יחסית טובות אין אפשרות לעבוד....אני למשל עושה את החצאים שלי.....

m0she 07-02-08 22:58

ציטוט:

ואתה לא ציני בכלל...

אגב אוליי זה יישמע לך הזוי, אבל ההיתי בחדר כושר של בסיס חיל אוויר מסויים, והיה להם שם אבקת חלבון-אומנם זה היה שייך לקצין א"ג, אבל עדיין.

אגב לחבר'ה ביחידות מובחרות מחלקים לעיתים תוספי מזון, גם אנחנו קיבלנו לא פעם תוספים.:11:

אלה לא תוספים, אלה הניסויים של חיל רפואה.

חיסונים נגד אנתרקס, מישהו? :basketball:

נץ כחול 07-02-08 23:04

אז מה אני אגיד לך...

ציטוט:

אחי תאמין לי שלא כל ג'ובניק יוצא יומיות....המציאות רחוקה מזה....וגם אם היציאות יחסית טובות אין אפשרות לעבוד....אני למשל עושה את החצאים שלי.....

הזדיינת, למה אתה לא הולך להיות נטו ג'ובניק(אני מדבר איתך דוגרי)להיות תומך לחימה עם חצאים זה זין ברמה גבוהה מאוד...

Blabla144 07-02-08 23:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
אלה לא תוספים, אלה הניסויים של חיל רפואה.

חיסונים נגד אנתרקס, מישהו? :basketball:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אמרו להם GH ובסוף יצא חיסון נגד אנטרקס:)

ohad77 07-02-08 23:10

ציטוט:

אל תשווה בכלל בין ג'ובניק ללוחם,אחד קורע את התחת במסעות,אימונים,ביום טוב הולכים לישון ב2 וקמים ב5. והשני יושב במשרד ומטפס על הקירות ובמקרה הגרוע יוצא ב4 הביתה אז בבקשה ממך.

Ronush 07-02-08 23:24

הבחור בסה"כ שאל אם יש הנחות לחיילים

והגעתם לוויכוח מי יותר מסכן ג'ובניק/קרבי, צאו מזה כי זה לא יגמר וזה לא קשור לפורום.

Kachok 07-02-08 23:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ohad77
אל תשווה בכלל בין ג'ובניק ללוחם,אחד קורע את התחת במסעות,אימונים,ביום טוב הולכים לישון ב2 וקמים ב5. והשני יושב במשרד ומטפס על הקירות ובמקרה הגרוע יוצא ב4 הביתה אז בבקשה ממך.

אז בבקשה ממך שאתה מוזמן להתחבר לי אחי , אתה יכול לחתום על מתאם באפסנאות....
עלק מטפס על קירות ועלק יוצא ב 4 מקסימום
צא מהסרט שלך...אין הרבה שמעריכים קרביים יותר ממני אבל די עם ההכללות לגבי הג'ובניקים....על כל קרבי יש 7 ג'ובניקים ותומכי לחימה שבלעדיעם כל המערכת לא הייתה עובדת...
יש כ"כ הרבה אנשים מאחורי הקלעים שאתה לא מתאר לעצמך

Bullet 07-02-08 23:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ohad77

יש ג'ובניקים שבמקרה הטוב יוצאים הבייתה ב6 ובמקרה הגרוע ב10 והם נוסעים שעה וחצי הבייתה וקמים ב5, והם מאמצים את המוח בניגוד לקרביים שמאמצים רק את הגוף ולא את המוח.

Kachok 07-02-08 23:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
יש ג'ובניקים שבמקרה הטוב יוצאים הבייתה ב6 ובמקרה הגרוע ב10 והם נוסעים שעה וחצי הבייתה וקמים ב5, והם מאמצים את המוח בניגוד לקרביים שמאמצים רק את הגוף ולא את המוח.

עכשיו לכלכת...הקרביים עוברים לחץ לא רק פיזי אלא הרבה לחץ מנטאלי בשירות שלהם...פשוט העובדה היא שלא חסר ג'ובניקים שטוחנים או תורמים לא פחותת מקרביים

m0she 07-02-08 23:58

ציטוט:

יש עתודאים שבמקרה הטוב יוצאים הביתה ב5 ובמקרה הגרוע ב2 לפנות בוקר, קמים ב6 בבוקר ומאמצים את המח בניגוד לג'ובניקים שמשחקים סוליטייר עם המחשבים של ממר"ם וקוראים לזה חשיבה.

Bullet 08-02-08 00:13

ציטוט:

עכשיו לכלכת...הקרביים עוברים לחץ לא רק פיזי אלא הרבה לחץ מנטאלי בשירות שלהם...פשוט העובדה היא שלא חסר ג'ובניקים שטוחנים או תורמים לא פחותת מקרביים

לחץ מנטלי=לחץ נפשי. לא דברתי על זה.

Bullet 08-02-08 00:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
יש עתודאים שבמקרה הטוב יוצאים הביתה ב5 ובמקרה הגרוע ב2 לפנות בוקר, קמים ב6 בבוקר ומאמצים את המח בניגוד לג'ובניקים שמשחקים סוליטייר עם המחשבים של ממר"ם וקוראים לזה חשיבה.

שתדע לך, סוליטייר זה תחום חזק מאוד בשוק בזמן האחרון. אחרי שהממרמניקים יוצאים לאזרחות, חוטפים אותם כי אף אחד לא מכיר את הסוליטייר טוב כמו ממר"ם!

Kachok 08-02-08 00:21

ציטוט:

שתדע לך, סוליטייר זה תחום חזק מאוד בשוק בזמן האחרון. אחרי שהממרמניקים יוצאים לאזרחות, חוטפים אותם כי אף אחד לא מכיר את הסוליטייר טוב כמו ממר"ם!

חבל שאתה לא ממרמניק הא...:basketball:

Bullet 08-02-08 00:23

הייתי מאוד רוצה להיות בממר"ם, אבל בחרתי בחה"א כי בממר"ם טוחנים מכל בחינה אפשרית (גם תורנויות וגם משמרות). אם אתה לא קל"בניק אין טעם להיות בממר"ם לדעתי.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:33.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ