ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שלום, שאלה חשובה :) (https://israelbody.com/showthread.php?t=5055)

Spiner 29-01-07 00:38

שלום, שאלה חשובה :)

אז ככה....
אני כל סוף אימון, מכין תשייק חלבונים שלי עם 300 מ"ל מים, 30 גרם אבקת חלבון וכ50-60 גרם סוכר ענבים. אני לוקח את האבקה שלי בסה"כ פחות משלושה ארבעה שבועות, אך בשבוע האחרון קורה לי משהו מוזר כזה.. כמו שאמרתי, סוף אימון אני שותה את השייק (2 דקות), שוטף את השייקר (2 דקות) ונכנס להתקלח... עכשיו כעבור 5 דקות ככה משתיית השייק, כלומר במקלחת, יש לי פיפי, וזה שתן קצר כזה, בריח של האבקת חלבון.. כלומר אני משתין שתן קצר עם ריח חזק של וניל... עכשיו השאלה שלי היא האם מה שנאי משתין זה בעצם תכולת השייק ?! בעצם כל מה השתייה שלי הולכת בגלל שהגוף שלי והכליות שלי לא מסתדרות עם השייק, אז אני ישר משתין אותו ? חבל על זה.. שמתי מעל 300 שקלים על האבקה.. ואם השתן למעשה מוציא אותה ישירות מהגוף שלי, אז היא לא תורמת לי כלום וחארם על הכסף... וגם הכסף של ה סטוק סוכר ענבים שקניתי לי חחח... בקיצור אשמח לשמוע תגובות ענייניות ולכל החבר'ה שדופקים פה הערות ציניות ולא מצחיקות בשיט, אנא סתמו.. :}....:blush:

בתודה,
ספינר.
:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

SiX PACK 29-01-07 00:42

לא יתכן שזה יצא לך בשטן לאחר 5 דקות - + שאתה שותה את האפקה... גם הייתי ממליץ לך לתת לגוף שלך 10 דקות להרגע ואז לשתות את האפקה, כדי שהמערכת תדע שתם האימון והיא לא צריכה עוד להזרים קמויות של דם לשרירים אלא למערכת העיכול... חוץ מזה "חלון ההזדמנויות" הוא עד שעה..

Spiner 29-01-07 00:43

מה זאת אומרת לא הגיוני... אני אומר לך שזאת עובדה וזה מה שקורה אחי... :| שתן קצר ובריח חזק של האבקה... כאילו השתנתי ישר את מה שאני שותה.. כרגע אני לוקח את האבקה צמוד לסף האימון.. אתה אומר לקחת אותה אחרי המקלחת ככה ?
יותר טוב ? ובכל מקרה עדיין לא קיבלתי תשובה.... אל תרשמו סתם לא הגיוני... כי זו עובדה קיימת.

SiX PACK 29-01-07 00:46

אני לוקח אחרי המקלחת, בקשר לשטן לא יודע אולי תתיעץ עם רופא או עם גיל בעניין...

Spiner 29-01-07 00:49

אוקיי אני אקח אחרי המקלחת.. עד עכשיו חשבתי שכמה שיותר צמוד לסוף האימון יותר טוב.. ובקשר לפגישה עם גיל או משהו, אין לי כסף בשיט ואו זמן לדברים כאלה... בגלל זה אני מתייעץ כאן איתכם עם תותחי הפורום..

Mazoz3 29-01-07 00:51

נערך

the_contractor 29-01-07 00:58

אל תתבאס.. אל תקח ללב

אבל קרעת אותי מצחוק !!!!!!!!!!!!!!!!

אתה מסניף את השתן שלך ויש לו ריח וניל???????

אתה הוזה חביבי

Moshe 29-01-07 11:11

אתם יכולים לשתות אחרי מקלחת כל עוד המקלחת שלכם וההגעה הביתה ושאר העניינים שלכם לא עברו תחצי שעה -45 דקות לאחר אימון

Spiner 29-01-07 11:29

אני לא הוזה אני רציני לגמרי, וחשבתי שזה פורום של רציניים שבאמת עוזרים ולא מזיינים תשכל..... אני עדיין מצפה לתשובה עניינית.

SmaMMiT 29-01-07 11:59

spiner וכל החבר'ה האחרים מנסיון אני אומר לכם שתו את השייק כמה שיותר מהר!
ולגביי השתן שלך זאת לא האבקה אין לך מה לדאוג הגוף שלך לא יכול לעכל את השייק כל כך מהר!
אז זה לא זה:1eye: מה שכן יכול להיות זה שזה מהשייק ליפניי האימון

Spiner 29-01-07 12:28

תודה על התגובה סממית.
יכול להיות שזה מהשייק שלפני האימון, הבעיה היחידה היא שלא קיים שייק כזה... אני לוקח רק אחרי האימון.... ובאמת כמה שכולם פה אומרים וזה... 2-5 דקות אחרי שאנ ישותה את השייק אני משתין שתן בריח של השייק ולא ריח חלש או משהו ממש ריח של השייק, וזה קצר כזה, כאילו השתנתי את תכולת השייק.... יכול להיות שזה פשוט עומס על הכליות או שיש לי איזושהי בעיה בכליות או משהו כזה שאנ יישר משתין ? או שאולי הכליות שלי סוסות ומעכלות את זה ב 2 דקות (לא הגיוני אה?)

SmaMMiT 29-01-07 12:36

עם אתה שותה רק 1 אין לי תשובה לזה אולי ריח מהפה?
בלי כל קשר כמו שארתי לך זה לא מה ששתית 5 דקות ליפניי ותשתה את זה כמה שיותר מהר אחרי האימון
דרך אגב למה רק 1?!

Spiner 29-01-07 12:41

לא ממש לא ריח מהפה.. ריח של השתן... ואממ לשתות ישר אחרי האימון ולא אחרי המקלחת ? אתם מבלבלים אותי חחח ומה זאת אומרת רק אחד ?

SmaMMiT 29-01-07 12:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Spiner
לא ממש לא ריח מהפה.. ריח של השתן... ואממ לשתות ישר אחרי האימון ולא אחרי המקלחת ? אתם מבלבלים אותי חחח ומה זאת אומרת רק אחד ?

ישר אחרי אימון סמוך עליי אני כבר הרבה זמן בעסק
ולמה רק אחד הכוונה למה לא למשל גם אחד חצי שעה ליפניי אימון?

- Idan - 29-01-07 12:53

לא נראה לי שמישהו פה יוכל לתת לך תשובה. הכי טוב שתעשה שני דברים:
1. תתקשר לגיל גרנות, תתיעץ איתו, אולי תהיה לו תשובה בשבילך.
2. תלך לרופא, תעשה בדיקות דם.

לא נראה לי הגיוני להשתין משהו 2 דקות אחרי ששותים אותו, אבל אני לא רופא ויכולים להיות דברים שאנחנו לא מסוגלים לשער בכלל, אז תלך לרופא. הבעיה היחידה עם רופא שתהיה לו עילה טובה להגיד לך "תפסיק לקחת את החומרים האלה, הם לא בריאים".

משהו אחרון. תנסה אולי אחרי אימון לאכול איזה מקור חלבון מוצק, כמו טונה או קוטג'. את השייק תשתה מתישהוא במהלך היום רחוק מהאימון ותבדוק אם אותה תופעה (מוזרה) עדיין מתרחשת.

Spiner 29-01-07 13:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SmaMMiT
ישר אחרי אימון סמוך עליי אני כבר הרבה זמן בעסק
ולמה רק אחד הכוונה למה לא למשל גם אחד חצי שעה ליפניי אימון?

כי הבנתי שחצי שעה לפני האימון זה לא כזה אפקטיבי לקחת.. כאילו זה נחמד אבל ממש לא עוזר בהרבה, ואפשר לאכול משהו רגיל... ואממ זה גם יגמור לי את האבקה בחצי מהזמן ככה ש.... לא נראה כזה נוצץ לקחת לפני..

Spiner 29-01-07 13:05

אהה כשאני חושב על זה זה קרה לי בשבוע האחרון רק, וזה מאז שהכנסתי סוכר ענבים לשייק... קשור ? :\ ?

SmaMMiT 29-01-07 13:07

לא ממש לא
תבין לא משנה מה שתית אתה לא יכול להשתין את זה תוך 5 דקות!!
תעשה מה שעידן אמר אולי תקבל תשובה לזה

Spiner 29-01-07 13:12

סבבה היום בערב אני סתם אקח שייק ואוותר על אימון.. גם ככה מתפוצץ לי הראש.. ונראה אם ישר אני אשתין.. חחחח חבל לי על השייק וגם על הקלוריות שלו ול הסוכר ענבים שאני סתם מכניס..

Moshe 29-01-07 15:41

שמע תנסה לעשות ניסוי כזה
קנה מי גבינה בשקית יש של צ'מפיון עולה 15 שקל זה 2 מנות
תנסה נגיד שוקולד אנארף טעם אחר תראה אם יש אותו תוצר לוואי ואם בכלל יש , אם תתחיל להשתין אחרי 2 דקות ויהיה ריח של שוקולד אז כן יש מצב שיש לך בעיה כי זה לא אמור להיות
ואם לא , יכול להיות שאבקה אחת לא מטעימה לך ואחרת כן , זה קרה לאנשים...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:27.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ