ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   אופיר בכר מר ישראל "האדמו"ר " כרטיס ביקור בקרוב . (https://israelbody.com/showthread.php?t=12241)

טל יואב 15-06-07 19:49

אופיר בכר מר ישראל "האדמו"ר " כרטיס ביקור בקרוב .

ממש ברגעים אלו סיימתי לראיין את האדמ"ור , מזמן רציתי לערוך עימו את הראיון .

כפי שהניגרי חזה וצדק , האדמו"ר התגלה כאיש צבעוני מעניין ומורכב מאוד , ספורטאי מהסוג הנדיר .

היה כיף גדול לראיין אותו , אתם הולכים להינות במיוחד אני מבטיח .

יקח לי מספר ימים עד אשר הכתבה תעלה לאתר אבל שווה לחכות יש למה לצפות .:boxing: :sbb4:

שבת שלום לכולם .

aseed 15-06-07 20:07

חחח

aseed 15-06-07 20:08

יפה

AB6Killer 15-06-07 20:15

מחכה בקוצר רוח לכתבה!

benwin21 15-06-07 21:10

נשמע מעניין. אתה יכול להביא קטעים מהראיון?

Night_Wolf 15-06-07 21:18

יואב שבת שלום גם לך אחי!
וכל הכבוד שוב פעם על ההשקעה מצפה לקרוא את הכרטיס של אופיר בקוצר רוח:whistle:

ahtung 15-06-07 21:51

יואב כל הכבוד על ההשקעה ברעיונות,אחד הדברים המעניינים פה בפורום שאני נמצא פה בשבילם.

נ.ב
יש מצב אתה מחזיר לי תשובה על הנתונים של ארנולד בשיא שהבטחת לי לפני שבועיים בערך? :)

ניגרי ענק 16-06-07 19:08

ועוד איך יש לכם למה לחכות.
הרגע חזרתי מהכינרת עם אופיר ועוד חבר, ולפי מה שהבנתי ממנו - היה ראיון מאוד מוצלח.
הוא ענה ליואב בכנות ובוא נאמר שיש כמה אנשים מהברנ'זה שחטפו ממנו בראש.
אופיר הוא אולי הבאדי בילדר הכנה והבלתי אמצעי בישראל - הוא פשוט אומר את האמת ואת מה שהוא מרגיש.
אין אצלו פוליטיקות או חישובים של מה יגידו.
כך היה במשחק האסוציאציות, ויואב - תכניס את הדברים כמו שהם נאמרו אין לך טעם לייפות ויש לך אישור מלא: האדמור עומד מאחורי כל מה שהוא אמר.
מי שראה את הבייספס של האדמור במציאות היה מאמין שיש לון זרוע של לפחות47 סנטימטר, אבל בראיון הוא אמר בכנות שזה 43, וזו רק דוגמא אחת לכנות שלו.
יהיה מענין, זה בטוח.

אליאב 16-06-07 19:13

טל אחי האם אופיר הוא אדמו"ר?
אדוננו מורנו ורבנו?
אממ הוא מפתח גוף, לא איש גדול בתורה
(סליחה פשוט זה מציק לי בלב לראות את הכינוי הזה לא על צדיקים אילה על מרים משקולות)

Daniel-Barak 16-06-07 20:29

כל הכבוד יואב, מחכה בקוצר רוח לראיון

Night_Wolf 16-06-07 20:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
ועוד איך יש לכם למה לחכות.
הרגע חזרתי מהכינרת עם אופיר ועוד חבר, ולפי מה שהבנתי ממנו - היה ראיון מאוד מוצלח.
הוא ענה ליואב בכנות ובוא נאמר שיש כמה אנשים מהברנ'זה שחטפו ממנו בראש.
אופיר הוא אולי הבאדי בילדר הכנה והבלתי אמצעי בישראל - הוא פשוט אומר את האמת ואת מה שהוא מרגיש.
אין אצלו פוליטיקות או חישובים של מה יגידו.
כך היה במשחק האסוציאציות, ויואב - תכניס את הדברים כמו שהם נאמרו אין לך טעם לייפות ויש לך אישור מלא: האדמור עומד מאחורי כל מה שהוא אמר.
מי שראה את הבייספס של האדמור במציאות היה מאמין שיש לון זרוע של לפחות47 סנטימטר, אבל בראיון הוא אמר בכנות שזה 43, וזו רק דוגמא אחת לכנות שלו.
יהיה מענין, זה בטוח.

מה המילה הזאת אומרת אחי???חחחחחחחחח אני מריח גם שהראיון הזה הולך להיות טיפה מצחיק (לפחות לטעמי בקטע הזה לפחות כי מריח שהוא נתן ביקורת על כמה אנשים)

בכל מקרה הוא מקצוען ואני גם מעריך אנשים כנים ואמיתים בהצלחה בהמשך הדרך אופיר :)!
וגם לך ניגרי ידידי! שמור על קשר במייל:sbb4:

tomerA 16-06-07 21:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
מה המילה הזאת אומרת אחי???חחחחחחחחח אני מריח גם שהראיון הזה הולך להיות טיפה מצחיק (לפחות לטעמי בקטע הזה לפחות כי מריח שהוא נתן ביקורת על כמה אנשים)

בכל מקרה הוא מקצוען ואני גם מעריך אנשים כנים ואמיתים בהצלחה בהמשך הדרך אופיר :)!

ברנזה זה העשירון העליון
בשפת העם המפורסמים והעשירים

עלוש 16-06-07 21:52

יפה מאוד

BIGROY 16-06-07 23:00

ציטוט:

זה הדבר הראשון שעלה לי בראש שקראתי את התגובה שלו .

Di-Bol 17-06-07 00:35

ציטוט:

גלעד ברנז'ה זה כמו שתגיד אצלנו ג'מעה עכשיו זה בטוח ברור לך

ניגרי ענק 17-06-07 00:36

כשאני אומר "ברנ'זה" - כוונתי לקהילת מפתחי הגוף המתחרים.

Night_Wolf 17-06-07 08:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Di-Bol
גלעד ברנז'ה זה כמו שתגיד אצלנו ג'מעה עכשיו זה בטוח ברור לך

האא

חחחחחחחחחחחחח עכשיו שאתה מדבר עברית אני מבין אחי:sbb4:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:34.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ