ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   מאמר חשוב מאוד על חלב פרות (http://israelbody.com/showthread.php?t=60272)

gal9871 15-10-09 16:14

מאמר חשוב מאוד על חלב פרות

מצטער שזה בהורדה אבל זה מסמך עם תמונות והסברים
כדאי מאוד להוריד למי שרוצה לשמור על עצמו

אני לא יכול להבטיח שזה 100% אמיתי, לדעתי זה נכון זה מוכח עם מחקרים

Nitro Speed 15-10-09 16:37

אם ריפטו אומר לשתות 3.3 ליטר ביום,מי אני שאתווכח?

SLS 15-10-09 16:44

לא שותה יותר חלב

alvaalva 15-10-09 16:55

אחי לכל מאכל יש יתרונות וחסרונות
אני אמשיך לשתות חלב ולגדול

terminater135 15-10-09 17:12

המאמר הזה חרטא.

sirlero 15-10-09 17:46

אני חולה קרוהן ואני וכבר חצי שנה אני לא נוגע בחלב אבל אבקת חלבון אני לוקח וזה הקשר היחיד שיש לי לחלב!

radio111 15-10-09 18:14

אני יתקיל אותך כמו שהרופא שלי אוהב להתקיל אותי, המאמר טוב ויפה, קראתי את רובו, אבל השאלה הנשאלת היא מי כתב אותו, כי גם משה מהמכולת היה יכול לומר את אותו דבר.
כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?
ואם חלב באמת כל כך גרוע - איך אין מדינה אחת שמשרד הבריאות שלה לא אישר ייצור חלב בה?

gal9871 15-10-09 19:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שניר אליוף (הודעה 931094)
אני יתקיל אותך כמו שהרופא שלי אוהב להתקיל אותי, המאמר טוב ויפה, קראתי את רובו, אבל השאלה הנשאלת היא מי כתב אותו, כי גם משה מהמכולת היה יכול לומר את אותו דבר.
כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?
ואם חלב באמת כל כך גרוע - איך אין מדינה אחת שמשרד הבריאות שלה לא אישר ייצור חלב בה?

תקשיב
הכתבה הזאת היא סיכום לכתבה האמיתית שמביאה בה הוכחות לכל מה שרשום כאן
הכתבה האמיתית יש לאמא שלי במייל והיא אמרה שהיא תשלח לי מחר או מחרתיים ואז אני יעלה לפה רשום שם הכל ..

hypertrophy 15-10-09 22:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gal9871 (הודעה 931130)
תקשיב
הכתבה הזאת היא סיכום לכתבה האמיתית שמביאה בה הוכחות לכל מה שרשום כאן
הכתבה האמיתית יש לאמא שלי במייל והיא אמרה שהיא תשלח לי מחר או מחרתיים ואז אני יעלה לפה רשום שם הכל ..

תשמע....
בינתיים הסיפור הזה חוזר על עצמו
ואתה יודע למה ני מתכוון?
כמה ראשים שצצים כשאחד כותב בפורום "מאמר על חלב!!!!חובה לקרוא למי שרוצה לשמור על עצמו"!!!
ואז כל השאר פתאום צצים וכותבים :"אני בחיים לא נוגע יותר בחלב"
"אמאל'ה איזה מסוכן"
"בגלל זה יש לי בעיות??"
רק מחלות החלב הזה"
"אני עובר לסויה"

עכשיו-אתה יודע מה משותף לכולכם?
מונה ההודעות שלכם לא עובר את ה-100 [לפעמים הוא עומד רק על כמה הודעות בודדות]ואף אחד פה לא זוכר הודעות שלכם או שהשתתפתם באיזשהו דיון פה מה שגורם לי לחשוד שאולי משלמים לכם כדי להפיץ את השקרים האלו על חלב [אולי יצרן סויה מסוים,אולי כל דבר כזה]
כי כרגע זה נראה כאילו זאת הסיבה היחידה שלכם להיות פה
אבל אל דאגה....כל עוד אני פה אני אדאג לחשוף אתכם ואת הכוונות שלכם כי לא עברתם על חוקי הפורום ואין לי עילה ממשית להעיף אתכם

עכשיו אני מבקש שתפסיקו

SLS 16-10-09 00:21

:d חלב פרות זה זבל
אני במקום זה משתמש בחלב שקדים\אורז הרבה יותר טוב
מבחינת ערכים

הסיבה שאתה שותה חלב פרות היא בגלל שזה טעים?
אז למה אתה לא אוכל במקדונלדס ?
וחלב פרות זה לא בריא!

ואוכל מבושל באמת לא בריא לגוף.

hypertrophy 16-10-09 00:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sls (הודעה 931316)
:d חלב פרות זה זבל
אני במקום זה משתמש בחלב שקדים\אורז הרבה יותר טוב
מבחינת ערכים

הסיבה שאתה שותה חלב פרות היא בגלל שזה טעים?
אז למה אתה לא אוכל במקדונלדס ?
וחלב פרות זה לא בריא!

ואוכל מבושל באמת לא בריא לגוף.

אוי שתוק כבר
אין לך מושג על מה אתה מדבר אתה חי באשליות ולאט לאט אני מתחיל לאושש את הטענה שלי שאתם שתולים פה בפורום

נעל 16-10-09 01:46

זה ידוע שחלב פרות לא בריא, ואולי יצא למישהו פה לראות את החומרים שדחופים לפרות.
זה שאתה אוהבים חלב לא אומר שאתם צודקים וכל מי שטוען אחרת טועה, זאת האמת שאתם בוחרים בה, לא בגלל שהיא נכונה אלא בגלל שהיא מתאימה לכם.

ושניר "כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?"
יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.
תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
אבל מה שכן, בשר זה טעים, אז מה אם זה לא בריא.
כל דבר טוב הוא לא בריא.

hypertrophy 16-10-09 02:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי נעל (הודעה 931374)
זה שאתה אוהבים חלב לא אומר שאתם צודקים וכל מי שטוען אחרת טועה, זאת האמת שאתם בוחרים בה, לא בגלל שהיא נכונה אלא בגלל שהיא מתאימה לכם.

ושניר "כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?"
יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
כל דבר טוב הוא לא בריא.

אתה מדבר שטויות מוטעות שלא נכונות עובדתית

moo 16-10-09 02:09

חחח
כולסטרול זה בריא

זה מעלה את רמת הטסט בדם

ואין קשר בין צריכה של כולסטרול לכולסטרול בדם

gal9871 16-10-09 13:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 931248)
תשמע....
בינתיים הסיפור הזה חוזר על עצמו
ואתה יודע למה ני מתכוון?
כמה ראשים שצצים כשאחד כותב בפורום "מאמר על חלב!!!!חובה לקרוא למי שרוצה לשמור על עצמו"!!!
ואז כל השאר פתאום צצים וכותבים :"אני בחיים לא נוגע יותר בחלב"
"אמאל'ה איזה מסוכן"
"בגלל זה יש לי בעיות??"
רק מחלות החלב הזה"
"אני עובר לסויה"

עכשיו-אתה יודע מה משותף לכולכם?
מונה ההודעות שלכם לא עובר את ה-100 [לפעמים הוא עומד רק על כמה הודעות בודדות]ואף אחד פה לא זוכר הודעות שלכם או שהשתתפתם באיזשהו דיון פה מה שגורם לי לחשוד שאולי משלמים לכם כדי להפיץ את השקרים האלו על חלב [אולי יצרן סויה מסוים,אולי כל דבר כזה]
כי כרגע זה נראה כאילו זאת הסיבה היחידה שלכם להיות פה
אבל אל דאגה....כל עוד אני פה אני אדאג לחשוף אתכם ואת הכוונות שלכם כי לא עברתם על חוקי הפורום ואין לי עילה ממשית להעיף אתכם

עכשיו אני מבקש שתפסיקו

חח מה אתה רציני?
אתה אומר פה שאני שתול .. מה הקשר?
מה הקשר של הפורום הזה ושל חלב?
אני רק הבאתי מאמר שקיבלתי

Tapit 16-10-09 16:00

ציטוט:

יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.
תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
כל דבר טוב הוא לא בריא.

קודם כל, אתה לא יודע מה אתה מדבר.
דבר שני, אני יכול להביא לכם מאמרים שהבשר שאתם אוכלים הוא רעל בגלל שמזריקים הורמונים לפרות ועופות שאתם אוכלים, ושהירקות שאתם אוכלים הם זבל בגלל כל החומרים הכימיים שמשתמשים עליהם (ונדירים הצדיקים שמשתמשים בהדברה ביולוגית).

נעל 16-10-09 16:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tapit (הודעה 931594)
קודם כל, אתה לא יודע מה אתה מדבר.
דבר שני, אני יכול להביא לכם מאמרים שהבשר שאתם אוכלים הוא רעל בגלל שמזריקים הורמונים לפרות ועופות שאתם אוכלים, ושהירקות שאתם אוכלים הם זבל בגלל כל החומרים הכימיים שמשתמשים עליהם (ונדירים הצדיקים שמשתמשים בהדברה ביולוגית).

אני לא יודע על מה אני מדבר?
אתה בעצם אמרת בדיוק מה שאמרתי על בשר ושהוא לא בריא.
וכן בין השאר חוץ מכולסטרול וכו' הוא לא בריא בגלל ההורמונים שמקבלות הפרות והתרנגולות.
וmoo נכון שזה תורם לרמות טסט' אבל לא סתם כל רופא בעולם לא ימליץ לך לצרוך כולסטרול שיש לך כולסטרול או לחץ דם גבוהה, אז אני אעדיף לקחת את הדעה של הרפואה העולמית עם כל המחקרים הקשורים לדבר.
והיפרטרופיה מה שאני מדבר כן מוכח ואתה טמבל אם אתה חושב שהחלב שאתה שותה זה חלב נטו של פרה.
וזה עובדה שצמחונים יש להם נתונים טובים יותר אתה לא תמצא צמחוני עם לחץ דם גבוה וכולסטרול תיהיה בטוח בזה.
מה גם שאתה חיי בסרט, שתולים פה בפורום שבאים לפרסם חלב סויה? מה אין להם מקום טוב יותר ללכת?.

Punisher:D 16-10-09 16:24

אולי חלב יכול להיות לא בריא יכול להיות אבל בו אני יגיד לך עוד משו מאפו אתה כלכך בטוח שהבשר שאתה אוכל הוא בריא ופחוט מזיק מהחלב מאפו אתה יודע שלא דחפו לירקות שאתה אוכל כל מני ריסוסים והורמונים כדי שיצאו כמו שהם יוצאים יאללה בקיצור שום דבר לא בריא היום גם לנשום אוויר לא בריא אז מחקרים כאלה אפשר לדחוף לתחת ולנגב הרבה

gal9871 16-10-09 16:31

יודע מה סבבה אז חלב לא בריא ובשר לא בריא והכל לא בריא
אבל מסבירים לך במאמר שהגוף שלנו לא מצליח לספוג טוב את החלבון של החלב שזה העיקר בשבילי בשתיית חלב
למרות זאת אני עדיין שותה חלב כי אני לא מסתמך ב 100% על הכתבה אבל אני אוכל גם בצורה שמשלימה לי על החלב גם אם הוא לא טוב

radio111 16-10-09 17:40

ציטוט:

כל דבר טוב הוא לא בריא.

שמעת על אבולוציה? מה זה נולדנו? האדם הקדמון היה אוכל-כל, וחוץ מזה לפני מיליוני שנה כבר האדם התחיל לבשל את האוכל. ובני האדם מוגדרים כטורפים, אז אם בשר לא בריא לטורפים מה כן?
ותן לי עוד דוגמא לחיה שהיא אוכלת כל, אני חושב על זה הרבה זמן ולא מוצא.

ודרך אגב כתוב בכתבה "סידן יוצא סידן נכנס" שאין משהו שישמור את הסידן בגוף - בשלב מסוים הסידן אמור להתפרק לא? זה כמו שתגיד לי חלבונים לא נשמרים בגוף כי הגוף משתמש בהם לאנרגיה והם יוצאים.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:03.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ