ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   איך קוראים לחמאת בוטנים מופחתת סוכר ושומנים? (https://israelbody.com/showthread.php?t=72977)

tsabary 05-08-11 14:44

איך קוראים לחמאת בוטנים מופחתת סוכר ושומנים?

אני רוצה לקנות וראיתי שרשמו פה בפורום שיש של b&d אז חפשתי בחנות עדן טבע והכי קרוב היה של b&d שקוראים לזה חמאת בוטנים טבעית, אבל הערכים ל100 גרם הם 595 קלוריות ו54 גרם שומן מתוכם 10 שומן רווי.

אני מאמין שזה לא המופחת. רציתי לדעת מה אמור להיות רשום על המופחת? כי לי אישית לא יצא ללכת שוב אבל אמא שלי עוברת שם הרבה אז שאני ידע מה להגיד לה

תודה

שקד21 05-08-11 15:45

B&D מפוצצת סוכר אפשר ליראות גם גרגירי סוכר בתוך החמאה תוך עירבוב לא יודע איך קוראים לזה חמאת בוטנים ביכלל

בזמן האחרון ראיתי על המדפים חמאת בוטנים של מגה ושל שופרסל שהן בהרבה יותר איכותיות מ B&D

יש גם את Skippy שהיא טובה אבל המחיר שלה לא מצדיק אותה .

תיקנה חמאת בוטנים תוצרת מגה היא איכותית וגם הכי זולה ...

tsabary 05-08-11 17:12

יש להן מופחת סוכר ושומן? אני לא רוצה סתם לדחוף לעצמי את כל הסוכר הזה, אני מעדיף לאסוף את הקלוריות מאוכל אחר. ומבחינת השומן, כל השומן אגוזים ממלא אותי פצעים אם אני אוכל הרבה. בשביל זה אני מחפש מופחת סוכר ושומן

שקד21 05-08-11 18:52

זה מה שיש בעיקרון בסופר .. לא תמצא חמאה שמוכילה פחות מ500 קלוריות ל100גר'

אתה לא חייב להידבק לאגוזים האלו בישביל להסיג מאסה אמרתה שאתה אלרגי .. תפסיק ליצרוך את זה ותנסה להחליף את זה לשמן זית ... יש שמה גם שומנים איכותים ..

tsabary 05-08-11 19:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שקד21 (הודעה 1109403)
זה מה שיש בעיקרון בסופר .. לא תמצא חמאה שמוכילה פחות מ500 קלוריות ל100גר'

אתה לא חייב להידבק לאגוזים האלו בישביל להסיג מאסה אמרתה שאתה אלרגי .. תפסיק ליצרוך את זה ותנסה להחליף את זה לשמן זית ... יש שמה גם שומנים איכותים ..

אני לא אלרגי.. פשוט עושה פצעים בפנים..

הסיבה שאני רוצה זה לא בשביל השומנים בשביל זה באמת אני משתמש בשמן זית ואוכל אגוזי מלך _שפחות בעיתיים לי).. רציתי את זה פשוט בשביל עוד מקור חלבון בשביל לגוון

Tamir D 05-08-11 19:57

זה לא חשוב איזה חברה
תסתכל במרכיבים שכתוב רק בוטנים, בלי סוכר,שמנים מוקשים וכו

Cuba 05-08-11 22:49

אתם יודעים שסוכר = פחממה כן?

tsabary 06-08-11 15:47

כן אבל התרומה של זה לגוף זה סתם בעלייה מלוכלכת לא?

עדיף לקבל את הפחמימה מתירס שיבולת שועל או כל פחמימה מורכבת אחרת (תקן אותי אם אני טועה)

Cuba 06-08-11 16:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tsabary (הודעה 1109495)
כן אבל התרומה של זה לגוף זה סתם בעלייה מלוכלכת לא?

עדיף לקבל את הפחמימה מתירס שיבולת שועל או כל פחמימה מורכבת אחרת (תקן אותי אם אני טועה)

אם אתה אוכל אורז זה עליה מלוכלכת?

פחממה מתפרק לסוכר בסופו של דבר

בעקרון פחממה מורכבת לוקח לה יותר זמן להתפרק בגוף ואז רמות הסוכר בגוף קבועות לאורך זמן אבל זה זניח אם אתה בן אדם בריא שמתאמן

!Demon! 06-08-11 20:37

סוכר הכוונה שיש שם גם פרוקטוז , שהוא לא מועיל לכלום במקרה של מאסה חוץ מלהפוך מעולה לשומן

Cuba 06-08-11 20:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1109544)
סוכר הכוונה שיש שם גם פרוקטוז , שהוא לא מועיל לכלום במקרה של מאסה חוץ מלהפוך מעולה לשומן

כמה פרוקטוז יש שם כבר?

הגוף לא מפיק אנרגיה מפרוקטוז?

!Demon! 06-08-11 20:55

לא יודע ,כמובן תלוי בכמויות..
אבל הפרוקטוז עובר תהליך עיכול ברובו הכמעט מוחלט בכבד,כמעט ולא מערב אינסולין,בגלל זה כמות הפרוקטוז שעתידה להגיע למחזור הדם היא אפסית...בחיטוב ,שמאגרי הגליקוגן בכבד מרוקנים הוא יכול למלא תגליקוגן הזה,אבל במסה המצב הוא שונה ולכן תיהיה הפיכה גדולה שלו לשומן בכבד...ברור שאם תוכל 20 גרם פרוקטוז זה לא כזה נורא ,אבל אם כמויות גבוהות ועל בסיס יומי, אז זה כן יכול להיות משמעותי..

בגלל זה אני אומר שלתחון אוריאו למשל כמו חלק פה,זה לא כזה חכם..

tsabary 06-08-11 21:21

דימון, אתה מכיר איזה חמאת בוטנים כזאת? מופחתת סוכר ושומנים?

Cuba 07-08-11 00:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1109555)
לא יודע ,כמובן תלוי בכמויות..
אבל הפרוקטוז עובר תהליך עיכול ברובו הכמעט מוחלט בכבד,כמעט ולא מערב אינסולין,בגלל זה כמות הפרוקטוז שעתידה להגיע למחזור הדם היא אפסית...בחיטוב ,שמאגרי הגליקוגן בכבד מרוקנים הוא יכול למלא תגליקוגן הזה,אבל במסה המצב הוא שונה ולכן תיהיה הפיכה גדולה שלו לשומן בכבד...ברור שאם תוכל 20 גרם פרוקטוז זה לא כזה נורא ,אבל אם כמויות גבוהות ועל בסיס יומי, אז זה כן יכול להיות משמעותי..

בגלל זה אני אומר שלתחון אוריאו למשל כמו חלק פה,זה לא כזה חכם..

האוראו זה נטו בשביל קלוריות ולא ערכים תזונתיים
קראתי איפה שהוא שההמלצה עד 50~ גרם פרוקטוז ליום

!Demon! 07-08-11 14:36

זאת המלצה בריותית בגדול..
אבל הקטע הוא שאם הקלוריות האלה לא עוזרות לך בבניית שריר ועוד,אלה סתם נפכות לשומן אז זה לא כזה עוזר לך,ולהיפך תורם בהוספת אחוזי שומן...כמובן שאם מדובר בכמויות מזעריות אז זה לא כזה חשוב,אבל אם לפרק 2-3 חבילות ביום זה כן...

ואני לא מכיר תחמאת בוטנים...

Cuba 07-08-11 15:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1109636)
זאת המלצה בריותית בגדול..
אבל הקטע הוא שאם הקלוריות האלה לא עוזרות לך בבניית שריר ועוד,אלה סתם נפכות לשומן אז זה לא כזה עוזר לך,ולהיפך תורם בהוספת אחוזי שומן...כמובן שאם מדובר בכמויות מזעריות אז זה לא כזה חשוב,אבל אם לפרק 2-3 חבילות ביום זה כן...

ואני לא מכיר תחמאת בוטנים...

דווקא הרבה ממליצים על חמאת בוטנים
ביל סטאר בהרבה מאמרים שלו משבח את החמאת בוטנים בגלל כמות השומן חלבון קלוריות ויטמינים שם (הוא גם מדבר על חמאת בוטנים טבעית)

!Demon! 07-08-11 15:44

אני לא יודע בדיוק לגבי חמאט בוטנים כמה סוכר יש שם...אני יודע איך סוכר פועל וממה הוא מורכב וזה מה שרשנמתי...אולי לביל סטאר לא אכפת לעלות גם יותר באחוזי שומן...הוא גם לךא תזונאי ואני מאמין שאין לו ידע רחב בתזונה...
אמרתי לך מה ואיך,תיראה כמה יוצא לך ביום ואם אתה מעוניין לצמצם או לא...עניין אישי של כל אחד..

Cuba 07-08-11 15:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1109640)
אני לא יודע בדיוק לגבי חמאט בוטנים כמה סוכר יש שם...אני יודע איך סוכר פועל וממה הוא מורכב וזה מה שרשנמתי...אולי לביל סטאר לא אכפת לעלות גם יותר באחוזי שומן...הוא גם לךא תזונאי ואני מאמין שאין לו ידע רחב בתזונה...
אמרתי לך מה ואיך,תיראה כמה יוצא לך ביום ואם אתה מעוניין לצמצם או לא...עניין אישי של כל אחד..

אני בחיטוב עכשיו ...ובכל זאת בתוכניות אימון והאוכלוסיה שביל סטאר מאמן זה פאוורליפטרים\וויטליפטרים הם צרכים המון קלוריות

אתה מציג את החמאת בוטנים כדבר "רע" שצריך לאכול ממנו קצת

אז אני אומר שבחמאת בוטנים יש הרבה שומן שהוא הכרחי הרבה חלבון הרבה קלוריות(עוזר להתאוששות) ויטמינים כמו מגנזיום אז יש בזה סוכר אז מה יש יותר דברים בעד מאשר נגד

!Demon! 07-08-11 15:54

אתה מכניס לי מילים לפה,לא אמרתי שזה רע,ואפילו אמרתי שאני לא יודע כמה יש שם..
כללי אני אומר מה זה סוכר,שיש בוא בפוקטוז ואיך פרוקטוז מתנהג במסה...אין רע,הכל עניין של כמות וזה מה שאמרתי...
הפרוקטוז לא יהיה רע בכמויות קטנות,שוב אני אומר,אבל לא יהיה לו טועלת לבניית והתאוששות שריר...בגלל זה קח לתשומת לבך אם אתה רוצה את מה שרשמתי ,ותיראה מה אתה עושה עם זה...

חיטוב זה עניין טיפה שונה,יש התרוקנות של גליקוגן בכבד שהוא ממלא,ולכן אין בעיה איתו,ומחקרים מראים שאין בעיה איתו בהרזיה...כמובן זה לא אומר שאני ממליץ להתפרע איתו

Cuba 07-08-11 16:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1109643)
אתה מכניס לי מילים לפה,לא אמרתי שזה רע,ואפילו אמרתי שאני לא יודע כמה יש שם..
כללי אני אומר מה זה סוכר,שיש בוא בפוקטוז ואיך פרוקטוז מתנהג במסה...אין רע,הכל עניין של כמות וזה מה שאמרתי...
הפרוקטוז לא יהיה רע בכמויות קטנות,שוב אני אומר,אבל לא יהיה לו טועלת לבניית והתאוששות שריר...בגלל זה קח לתשומת לבך אם אתה רוצה את מה שרשמתי ,ותיראה מה אתה עושה עם זה...

חיטוב זה עניין טיפה שונה,יש התרוקנות של גליקוגן בכבד שהוא ממלא,ולכן אין בעיה איתו,ומחקרים מראים שאין בעיה איתו בהרזיה...כמובן זה לא אומר שאני ממליץ להתפרע איתו

חחח אוקי אז לא קראתי טוב

חוצמזה שחמאת בוטנים זה אחד הדברים הטעימים בתכלס דימון אין על פיתה חמה עם חמאת בוטנים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:09.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ