ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   גיינר- תחליף ארוחה? (https://israelbody.com/showthread.php?t=18377)

bigwave1 03-09-07 09:13

גיינר- תחליף ארוחה?

לא ברור לי משהו , הפחמימות שבגיינר הם בעלות אינדקס גליקמי גבוה במיוחד כדי להיספג במהירות אחרי אימון.

אז איך זה הגיוני שהגיינר יכול להוות תחליף לארוחה? הרי מה שיקרה אחרי ששותים את הגיינר זה שהרמת סוכר תקפוץ לשמיים ואחרי זמן קצר מאוד שוב נרגיש רעבים

bigbit 03-09-07 09:26

בגיינר יש גם פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקמי גבוה וגם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקמי נמוך ולכן זה יכול להוות תחליף לארוחה..מה גם שאם אתה רוצה להאט את הספיגה של זה אתה יכול להוסיף שקדים בוטנים וכאלה..

bigwave1 03-09-07 09:37

אוקיי , משהו נוסף
כרגע בתכנון שלי להזמין אבקת חלבון איזופיור של נייצ'ר בסרט ולקחת אותה עם סוכר ענבים
לדעתך עדיף כבר לקנות את האיזופיור מאס? האם גם באיזופיור מאס יש פחמימות מורכבות והוא יכול להוות תחליף לארוחה?

bigbit 03-09-07 09:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwave1
אוקיי , משהו נוסף
כרגע בתכנון שלי להזמין אבקת חלבון איזופיור של נייצ'ר בסרט ולקחת אותה עם סוכר ענבים
לדעתך עדיף כבר לקנות את האיזופיור מאס? האם גם באיזופיור מאס יש פחמימות מורכבות והוא יכול להוות תחליף לארוחה?

תראה רובו פחמימות מורכבות איכותיות-מלטודקסטרין שיש לה ערך גליקמי גבוה מה שאומר שזה מצויין אחרי אימון אבל בתור תחליף לארוחה היתי מוסיף לזה חלב שקדים וכאלה כדי להאט ספיגה ולהפוך את זה ל"ארוחה"..בשביל שזה יהיה תחליף לארוחה אתה צריך טיפה לשכלל את זה..
אבל אחרי אימון זה מצויין לא צריך תוספות לזה אפילו

bigwave1 03-09-07 10:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit
תראה רובו פחמימות מורכבות איכותיות-מלטודקסטרין שיש לה ערך גליקמי גבוה מה שאומר שזה מצויין אחרי אימון אבל בתור תחליף לארוחה היתי מוסיף לזה חלב שקדים וכאלה כדי להאט ספיגה ולהפוך את זה ל"ארוחה"..בשביל שזה יהיה תחליף לארוחה אתה צריך טיפה לשכלל את זה..
אבל אחרי אימון זה מצויין לא צריך תוספות לזה אפילו

זה יהיה הרבה יותר איכותי מאבקת חלבון איזופיור רגילה + סוכר ענבים?

bigbit 03-09-07 10:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwave1
זה יהיה הרבה יותר איכותי מאבקת חלבון איזופיור רגילה + סוכר ענבים?

תלוי מה אתה רוצה להשיג..אם אתה רוצה להשיג יותר מסה לך על גיינר..אם אתה רוצה לעלות נקי יותר ובהדרגתיות לך על אבקת חלבון רגילה
בכלל לא היתי ממליץ על הisopure כי יש בו רק סוג אחד של חלבונים רק isolate קנה אבקת חלבון שמשלבת חלבונים שנספגים לאט וחלבונים שנספגים מהר..קנה גיינר של אופטימום(סיריוס מס)

bigwave1 03-09-07 12:43

אני אחרי חיטוב והמטרה שלי היא לעלות במסת שריר אבל כמה שיותר נקי.
הזמנתי כבר את האיזולט ובחרתי בו בגלל שהלקטוז לא עושה לי טוב, ניסיתי אבקת חלבון של אופטימום ושל צ'מפיון והם לא התאימו לי.

ironman 03-09-07 16:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit
בגיינר יש גם פחמימות פשוטות בעלות אינדקס גליקמי גבוה וגם פחמימות מורכבות בעלות אינדקס גליקמי נמוך ולכן זה יכול להוות תחליף לארוחה..מה גם שאם אתה רוצה להאט את הספיגה של זה אתה יכול להוסיף שקדים בוטנים וכאלה..

סה"כ השילוב של שניהם מסתכם באינדקס גליקמי משותף ותלוי בכמות של הפחמימה בגיינר גם.
אפשר להוסיף דייסבית זה יכול להוריד קצת בגלל הסיבים וגם שומן כמו שאמרת.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:57.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ