ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   כמה תמונות שלי מיום הנישואין (https://israelbody.com/showthread.php?t=70406)

ניגרי ענק 05-03-11 15:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066851)
ציטוט:פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
אחי אין חימום ואין אפילו משהו שמזכיר את זה. באימון אני נראה אחרת לגמרי, וכן, התמונות ממש לא רעות הפעם, תחשוב גם שזו מצלמת פלאפון ואני פוסל שימוש בדברים האלה (פלאפון מבחינתי הוא לשיחות ושליחת סמסים. מצלמה זה מצלמה), אבל באווירה של שטות יצאו כמה תמונות.

פששש...ענק! אתה זוכר שאתה חייב לי אימון אצלי?!
אחי, הנייד היום כבר מזמן לא רק לשיחות, אתה לא מעודכן, האייפון היום מביא תמונות וסירטונים באיכות לא מהעולם הזה, אי אפשר לזלזל היום בנייד, יש לך הכל שם!

אני אכן חייב לך אימון וגם לעצמי, עם כי קיסר השתדרג לאחרונה הודות למישהו כידוע לך...
לגבי הנייד...ואם זה לא אייפון? ...

:d:d

האדמור 05-03-11 15:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yyy (הודעה 1066848)
מבחנים בשבילי או בשבילך?
מה המבחנים?

yyy רק עכשיו שמתי לב שלקחת לחתימה שלך את המשפט שלי, יפה! הכל בחיים מתחיל ממשמעת עצמית גבוהה קודם כל, לפני הרצון להצליח במשהו!

אני עד שהניגרי מתאמן מאוד כבד!

ניגרי ענק 05-03-11 15:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066853)
yyy רק עכשיו שמתי לב שלקחת לחתימה שלך את המשפט שלי, יפה! הכל בחיים מתחיל ממשמעת עצמית גבוהה קודם כל, לפני הרצון להצליח במשהו!

אני עד שהניגרי מתאמן מאוד כבד!

אופיר עזוב, "מאוד כבד" זה אולי היה עם אלכס ז"ל.
היום אני מתאמן לבד ולכן אני רק משתדל להגיע לכשל (דרופ סטים זו אופציה מצויינת, אבל למען האמת לא תמיד יש סבלנות), הלוואי שיהיה לי עוד פעם פרטנר מטורף שאני יכול לסמוך עליו ואז אני אשמח מאוד להעמיס משקלים עד אובדן הכרה, זה אימון!

האדמור 05-03-11 15:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1066855)
אופיר עזוב, "מאוד כבד" זה אולי היה עם אלכס ז"ל.
היום אני מתאמן לבד ולכן אני רק משתדל להגיע לכשל (דרופ סטים זו אופציה מצויינת, אבל למען האמת לא תמיד יש סבלנות), הלוואי שיהיה לי עוד פעם פרטנר מטורף שאני יכול לסמוך עליו ואז אני אשמח מאוד להעמיס משקלים עד אובדן הכרה, זה אימון!

נכון, עם אלכס ז"ל זה היה מטורף! כמו שצריך! לא היה ואין שני לו, ברעל, במשמעת ובעקשנות!

the pharmacist 05-03-11 15:50

יש טת הsatio שהוא 12.1 מגב מה לעשות היום פלאפונים זה גאדג'ט \ חפיץ יש לי אינטנר באנדרואיד שמוריד על 800 K לשנייה.
ולנושא אני גולש יחסית די ותיק בפורום ורו בהזמן האחרון הייתי צופה ברקע האמת כי פשוט שכחתי את הסיסמא
גב וכתפיים וגם האמה נראות מצוין ועוד תוספת כמו שציינת של 5-6 קילו שיר זה המון

ניגרי ענק 05-03-11 15:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066856)
נכון, עם אלכס ז"ל זה היה מטורף! כמו שצריך! לא היה ואין שני לו, ברעל, במשמעת ובעקשנות!

אין שני לו בעוד הרבה דברים.
הינה שיר שתמיד מזכיר לי את האיש הענק הזה, חבר אמיתי שאני לא אשכח בחיים.
זה אחד השירים הכי מרגשים שנכתבו לדעתי בשפה העברית, שולי רנד המעולה.
כל מי שאיבד אי פעם אדם קרוב, השיר הזה יביא אותו לדמעות. תקשיבו למילים.

http://www.youtube.com/watch?v=RjQct...F0E575EF1E80AF

ניגרי ענק 05-03-11 15:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the pharmacist (הודעה 1066857)
יש טת הsatio שהוא 12.1 מגב מה לעשות היום פלאפונים זה גאדג'ט \ חפיץ יש לי אינטנר באנדרואיד שמוריד על 800 k לשנייה.
ולנושא אני גולש יחסית די ותיק בפורום ורו בהזמן האחרון הייתי צופה ברקע האמת כי פשוט שכחתי את הסיסמא
גב וכתפיים וגם האמה נראות מצוין ועוד תוספת כמו שציינת של 5-6 קילו שיר זה המון

5,6 קילו ואני גם רוצה לבוא הרבה יותר יבש, למרות שהייתי מוכן בתחרות האחרונה ומוכן יפה - תמיד אפשר יותר.

אנדרוליזם 05-03-11 16:08

למה אתה עובד תמיד לכשל?

zivgin 05-03-11 17:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1066763)
צולם ביום חמישי השבוע 3,3,11, בספא פנינת הכינרת (מומלץ!)
אגב למי שמתעניין, אני 98 קילו בדיוק כעת. ממשיך מאסה עד מאי ואז מתחיל חיטוב עד לסיבים!

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...2_773953_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4550025_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4491664_n.jpg

העם דורש full body shot!

נראה מעולה!

zuko 05-03-11 18:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066856)

מי זה אלכס?,ולמה הוא נפטר?

Philip1123 05-03-11 18:41

ממש אהבתי את העובדה שאתה עושה אירובי גם בתקופת מסה.
זה גם משהו שאני תמיד עושה (למעט באימון רגליים), ותמיד נתקל באנשים שאומרים לי "אתה במסה, למה לעשות אירובי??". אז אני שמח שאתה מחזק את מה שאני מאמין בו, ובעצמך אמרת שזה נתן לך שיפור לעומת שנים שעברו.
תמשיך ככה, באמת נראה מרשים

ניגרי ענק 05-03-11 19:08

זיו תודה אחי, אני בדרך כלל לא מצטלם באוף סיזן, הפעם אולי אני כן אעשה את זה.

זוקו, אלכס קולצ'ינסקי ז"ל היה החבר הכי טוב שלי ופרטנר קבוע לאימונים. הוא נפטר מפצעיו באפריל 2009, אחרי תאונת עבודה קשה במפעל שבו הוא עבד. החלום שלי היה להקדיש לו זכייה במר ישראל ולתת לאחיו מיכאל את הגביע. לצערי בנאב"א ירקו לי בפנים בגלל שיקולים שלא קשורים לספורט ונתנו את המקום הראשון למתחרה אחר, שעד היום לא מצאתי בנאדם אחד בקהילה שיודע להסביר את הדבר הזה.
מיכאל קיבל ממני באהבה את המדליה של המקום השני יום אחרי התחרות, וזה היה מרגש לא פחות.

פיליפ, אני פריק של אירובי. המחשבה הזאת של "אני במאסה אז לא צריך", היא פשוט טעות נוראית בעיני. מלבד התועלת המובנת מאליה של שריפת קלוריות, האירובי משפר סבלות לב ריאה, משפר נשימה, מעניק הרגשת קלילות יחסית, ומשפר חילוף חומרים.
בלי האירובי הייתי עכשיו חתיכת קציצה, איתו אני יכול להציג וורידים ברגליים בשיא האוף סיזן (כמובן שיש עןד דברים אבל האירובי הוא חלק חשוב מהשינוי הזה), ואני מרגיש נהדר, בשל ומוכן מבחינת כושר להתחיל חיטוב, לעומת חורפים קודמים שהיה לוקח לי הרבה זמן להניע והייתי נחנק על ההליכון אחרי כמה דקות, עד שהתרגלתי.

אמרון 05-03-11 21:19

רואים שנשארתה חטוב יפה מאד אחי צריך הרבה התמדה בישביל זה

ניגרי ענק 06-03-11 07:06

ישראל תודה. זה לא קל, כידוע, אבל מצאתי שזה הדבר הנכון בשבילי.
אני אוכל רק 2 ארוחות בשבוע מחוץ לתפריט הקבוע, וגם הן מחושבות לי עם התפריט הכולל של אותו יום מבחינת סך קלוריות.
אחרי שאתה נאלץ לעשות חיטוב של 5 חודשים, אתה מבין שעדיף להקפיד יותר כל השנה.
הפעם אני אקח לעצמי 3 חודשים כדי לבוא חד כמו סכין, והמטרה להיות מוכן מבחינת אחוזי שומן כחודש לפני, ממש כמו שזה קורה בחו"ל.

SMURF 06-03-11 10:44

בדבר אחד אני מסכים -- חשיבותו של פרטנר טוב לאימונים!

אמרון 06-03-11 11:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1066997)
ישראל תודה. זה לא קל, כידוע, אבל מצאתי שזה הדבר הנכון בשבילי.
אני אוכל רק 2 ארוחות בשבוע מחוץ לתפריט הקבוע, וגם הן מחושבות לי עם התפריט הכולל של אותו יום מבחינת סך קלוריות.
אחרי שאתה נאלץ לעשות חיטוב של 5 חודשים, אתה מבין שעדיף להקפיד יותר כל השנה.
הפעם אני אקח לעצמי 3 חודשים כדי לבוא חד כמו סכין, והמטרה להיות מוכן מבחינת אחוזי שומן כחודש לפני, ממש כמו שזה קורה בחו"ל.

שאלה לי אלייך לא עדיף אם כבר אתה עושה ארוחת צ'יט לאכול את כל מה שאתה אוכל ובנוסף גם את הארוחת צ'יט כי אני לא מחשב קלוריות של פיצה למשל בתפריט היומי שלי

SMURF 06-03-11 11:50

ניגרי, האם בעקבות "היריקה בפנים" אתה מתכוון להתחרות באיגוד אחר?

ניגרי ענק 06-03-11 12:22

ישראל, לדעתי ביום של צ'יט אפשר פשוט לדלל פחמימה, ולא חייב לרדת לפרטי פרטים של חישובים, זה מיותר.
נניח אכלת בבוקר בורקס ליד השייק, אז באותו יום לא צריך את השבולת שועל.
אם בערב אתה מפרק באגטים או פיצה, תעיף את הפחמימה המורכבת מאחת הארוחות.
זו רק דעתי כמובן.
smurf, כמו שכבר אמרתי לא רואה כרגע טעם לצאת בהצהרות בעניין הזה.
אמנון גאון יודע בדיוק מה אני חושב על הפארטייה שהייתה שם השנה, לא הסתרתי את זה.
הוא גם יודע מה יקרה לאיגוד שלו אם תהייה עוד פארטייה כזאת בעתיד, וגם את זה אמרתי לו.
פעם אחת אפשר להבליג, פעם שנייה לא תהייה.
האם אני אתחרה אצלו שוב? נראה.
נא"ק זו בכל מקרה אופציה מצוינת, ונא לא לשכוח שבתקנון של נא"ק מתירים לספורטאים להתחרות גם במסגרות אחרות, כמו שזה קורה בכל העולם.

Scylla 06-03-11 13:46

מוזר לי שיש מקום לסלחנות על שחיתות, לא רואה איך זה הגיוני.

ניגרי ענק 06-03-11 13:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1067020)
מוזר לי שיש מקום לסלחנות על שחיתות, לא רואה איך זה הגיוני.

מי אמר שיש?
אני לא אסלח להם בחיים על השוד הזה.
גם אם אני אקח עכשיו אוברול 3 שנים רצוף, איך זה?
אין על זה מחילה.
ואם היית רואה את טופס השיפוט המביש, שאני מצטער שבכלל הזמנתי אותו, היית מבין על מה אני מדבר, אבל לא נפתח כרגע את כל הכספות.
בכל מקרה בקטע שלי אני לא מייחס למה שקרה שם "שחיתות", זו הייתה חובבנות ורצון להתחשב במישהו, לא בגלל שיקולים של ספורט.
לא עניין אותם שאני שמתי את החיים שלי בצד 4 חודשים והגיע לי לקחת את התחרות בהליכה, או בישיבה על כיסא עם רגליים באוויר.
לא אמרתי שאני אתחרה שם שוב, אבל לא אמרתי גם שלא.
אני אעשה רק מה שיהיה טוב לאינטרסים שלי.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:11.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ