ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   כמה קילו מסת שריר אפשר לעלות ואיך זה משפיע על המשקל המלוכלך ... (https://israelbody.com/showthread.php?t=889)

אליאב 03-10-06 00:45

כמה קילו מסת שריר אפשר לעלות ואיך זה משפיע על המשקל המלוכלך ...

אם אני רוצה לעלות 15 קילו של מסת שריר, כמה קילו הגוף צריך לעלות (מלוכלך יענו.. כולל שומן)
כלומר אם אני שוקל 65 עם 11 אחוז שומן ורוצה לשקול 80 עם 8 אחוז שומן כמה אני צריך לעלות ואחר כך בחיטוב כמה אני צריך לרדת? (בסיום החיטוב המטרה לשקול 80 על 8 אחוז, כלומר בשיא המסה אני יצטרך לשקול יותר מ-80 ועם יותר אחוזי שומן ...)
האם זה אפשרי בכלל לעלות כל כך הרבה ללא תוספות לא חוקיים למינהם (: ?

P-a-n-1-c 03-10-06 08:40

יקח לך המון זמן, אתה צריך לעלות משהו כמו 30 קילו

גולן 03-10-06 09:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אליאב
אם אני רוצה לעלות 15 קילו של מסת שריר, כמה קילו הגוף צריך לעלות (מלוכלך יענו.. כולל שומן)
כלומר אם אני שוקל 65 עם 11 אחוז שומן ורוצה לשקול 80 עם 8 אחוז שומן כמה אני צריך לעלות ואחר כך בחיטוב כמה אני צריך לרדת? (בסיום החיטוב המטרה לשקול 80 על 8 אחוז, כלומר בשיא המסה אני יצטרך לשקול יותר מ-80 ועם יותר אחוזי שומן ...)
האם זה אפשרי בכלל לעלות כל כך הרבה ללא תוספות לא חוקיים למינהם (: ?

כרגע ה-LBM שלך הוא 57.85 ואתה רוצה להגיע ל- 73.6 LBM משמע עלייה של 15.75 מסה רזה.
זה בהחלט אפשרי באופן טבעי לעשות את זה, פרק הזמן שזה ייקח תלוי בגנטיקה, אימונים ותזונה שלך.
אין פה שחור או לבן, יש אנשים שיהיו ב-OVERFEEDING גדול מדיי למטרת עלייה נוספת בשריר אך גופם לא מאפשר זאת ופשוט יאגור את כל הקלוריות הנוספות כשומן, אתה צריך למצוא את האיזון שלך בין עלייה מקסימלית במסת השריר ומינימלית במסת השומן ואני אומר את זה לא רק מהיבט אסתטי אלא גם מבחינת היעילות של העלייה במסה הרזה.
יש אינספור שיחות על מהו המאזן החיובי הדרוש לעלות כמה שיותר מסת שריר וכמה שפחות מסת שומן, אין לזה תשובה חד משמעית כרגע, עקב גנטיקות שונות לעולם לא תהיה תשובה חד משמעית.

Nimrod 03-10-06 16:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן
כרגע ה-LBM שלך הוא 57.85 ואתה רוצה להגיע ל- 73.6 LBM משמע עלייה של 15.75 מסה רזה.
זה בהחלט אפשרי באופן טבעי לעשות את זה, פרק הזמן שזה ייקח תלוי בגנטיקה, אימונים ותזונה שלך.
אין פה שחור או לבן, יש אנשים שיהיו ב-OVERFEEDING גדול מדיי למטרת עלייה נוספת בשריר אך גופם לא מאפשר זאת ופשוט יאגור את כל הקלוריות הנוספות כשומן, אתה צריך למצוא את האיזון שלך בין עלייה מקסימלית במסת השריר ומינימלית במסת השומן ואני אומר את זה לא רק מהיבט אסתטי אלא גם מבחינת היעילות של העלייה במסה הרזה.
יש אינספור שיחות על מהו המאזן החיובי הדרוש לעלות כמה שיותר מסת שריר וכמה שפחות מסת שומן, אין לזה תשובה חד משמעית כרגע, עקב גנטיקות שונות לעולם לא תהיה תשובה חד משמעית.

כל מילה בסלע.
לכן תתחיל עם תפריט מסויים עם יותר קלוריות מאשר מה שאתה שורף.
אם אתה לא עולה במשקל תוסיף קצת, אם עלית בהרבה אחוזי שומן תוריד קצת.
עד שתתיצב על התפריט שאתה עולה בו במשקל מצד אחד ואחוזי השומן עולים לאט לאט.

isotop 03-10-06 17:04

טבעי זה יקח לך בערך 6-8 שנים להשיג מה שאתה אומר
טבעי אפשר לעלות בלחץ 2.5 קילו שריר בשנה

ו80 קילו עם 8 אחוז שומן (בהנחה שהפסקת לגבוהה) זו משימה לא קלה ואם תצליח אתה תגיע לרמה גבוהה מאוד של בודיבילדינג

sojgoon 03-10-06 17:07

Isotop...ממה קבעת שייקח לו בערך 6-8 שנים?

isotop 03-10-06 17:10

לפי המשקל שהוא אומר שהוא עכשיו ובהנחה שהוא הפסיק לגבוהה
יש מחקרים שמראים שגוף האדם לא יכול לעלות יותר מ-2.5 קילו שריר בשנה בצורה טבעית

גולן 03-10-06 17:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי isotop
טבעי זה יקח לך בערך 6-8 שנים להשיג מה שאתה אומר
טבעי אפשר לעלות בלחץ 2.5 קילו שריר בשנה

ו80 קילו עם 8 אחוז שומן (בהנחה שהפסקת לגבוהה) זו משימה לא קלה ואם תצליח אתה תגיע לרמה גבוהה מאוד של בודיבילדינג

אני מבקש לא לרשום שטויות בפורום, אתה רוצה להטעות אחרים תעשה את זה למשפחה שלך ולא לחברי הפורום, אני מזהיר אותך!

isotop 03-10-06 17:11

ברור שהוא יוכל להשיג את זה תוך שנתיים של סייקלים אבל זה כבר דבר אחר

isotop 03-10-06 17:12

מה שטויות בזה ???

אליאב 03-10-06 17:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן
כרגע ה-lbm שלך הוא 57.85 ואתה רוצה להגיע ל- 73.6 Lbm משמע עלייה של 15.75 מסה רזה.
אין פה שחור או לבן, יש אנשים שיהיו ב-overfeeding גדול מדיי למטרת עלייה נוספת בשריר אך גופם לא מאפשר זאת ופשוט יאגור את כל הקלוריות הנוספות כשומן, אתה צריך למצוא את האיזון שלך בין עלייה מקסימלית במסת השריר ומינימלית במסת השומן ואני אומר את זה לא רק מהיבט אסתטי אלא גם מבחינת היעילות של העלייה במסה הרזה.

מה זה Lbm?
סליחה על הבורות...
ואני יודע שזה גנטיקה אבל תווך הזמן שלוקח לעשות את זה בממוצע בערך זה יותר משנתיים יותר מ-4 יותר מ-10? בערך...

Homie 03-10-06 17:15

מה שטויות? שבן אדם ממוצע טבעי שרק התחיל להתאמן יכול לעלות (בהנחה שהוא אוכל נכון מתאמן נכון ונח נכון) בכייף בכייף 5-8 קילו שריר בשנה, בהתאם לגנטיקה שלו כמובן
ובגלל זה כתבתי 5-8 +/- יש כאלו שיתברכו בגנטיקה טובה מאוד אפילו ויוכלו לעלות יותר..

אליאב 03-10-06 17:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Homie
מה שטויות? שבן אדם ממוצע טבעי שרק התחיל להתאמן יכול לעלות (בהנחה שהוא אוכל נכון מתאמן נכון ונח נכון) בכייף בכייף 5-8 קילו שריר בשנה, בהתאם לגנטיקה שלו כמובן
ובגלל זה כתבתי 5-8 +/- יש כאלו שיתברכו בגנטיקה טובה מאוד אפילו ויוכלו לעלות יותר..

בהנחה שאני אוכל נכון ומתאמן נכון
אני לוקח תמינימום שלך ועלה 5 קילו בשנה.. תוך 3 שנים אני אמור להגיע למטרה לפי דברייך ולעלות 15 קילו מסת שריר נקייה? (בלי שומן)

isotop 03-10-06 17:20

אחי 5-8 קילו שריר זה כמות עצומה וממש לא נראה לי הגיוני שבן אדם יוכל להשיג את זה בשנה של אימונים גם אם הוא יעשה את זה בצורה הכי טובה שיש.
את מה שרשמתי קראתי ממחקר שנעשה על אנשים שלקחו סטראודים לעומת אנשים שהתאמנו רגיל ומשקל השריר הנקי שהם עלו בשנה

isotop 03-10-06 17:22

וגולן גם אם אתה חושב שאני טועה יש דרך לדבר...
זה שאתה מנהל הפורום לא נותן לך רשות לדבר לאנשים בצורה מגעילה ובטח שלא לערב את המשפחות שלהם.

גולן 03-10-06 17:24

ציטוט:

וגולן גם אם אתה חושב שאני טועה יש דרך לדבר...
זה שאתה מנהל הפורום לא נותן לך רשות לדבר לאנשים בצורה מגעילה ובטח שלא לערב את המשפחות שלהם.

אתה מדבר שטויות ללא הפסקה, אז אמרתי שבמקום לשפוך פה את השטויות הללו תשפוך אותם למשפחה שלך, מה הבעייה עם זה? ותעשה לי טובה, לא קראת שום מחקר, אין לך שמץ על מה אתה דבר, אז תוותר!

isotop 03-10-06 17:27

שים תמונות שלך שנראה על מה אתה מדבר

Homie 03-10-06 17:27

ציטוט:

אחי 5-8 קילו שריר זה כמות עצומה וממש לא נראה לי הגיוני שבן אדם יוכל להשיג את זה בשנה של אימונים גם אם הוא יעשה את זה בצורה הכי טובה שיש.
את מה שרשמתי קראתי ממחקר שנעשה על אנשים שלקחו סטראודים לעומת אנשים שהתאמנו רגיל ומשקל השריר הנקי שהם עלו בשנה

WTF?! תן קישור למשהו אחר שמצדד במה שאתה אומר...
מצד שני אני יכול לתת לך שמות עם תמונות והוכחות של מלא אנשים פה בפורום שאני מכיר
שעשו את זה..

אליאב, בטח !

אליאב 03-10-06 17:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גולן
אתה מדבר שטויות ללא הפסקה, אז אמרתי שבמקום לשפוך פה את השטויות הללו תשפוך אותם למשפחה שלך, מה הבעייה עם זה? ותעשה לי טובה, לא קראת שום מחקר, אין לך שמץ על מה אתה דבר, אז תוותר!

אממ סליחה שאני מפריע..
אבל שאלתי שאלונת אם תוכל לענות אני ישמח (:
בלי עצבים... :jockey:

Homie 03-10-06 17:27

ציטוט:

שים תמונות שלך שנראה על מה אתה מדבר

מה קשור תמונות? ממתי יש קשר לאיך הבן אדם נראה למה שמסתובב לו בתוך הראש?
ראית את התמונה של גיל?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:11.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ