ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   מתאמן 4 חודשים ולא עולה במסה (http://israelbody.com/showthread.php?t=72676)

saeedga 16-07-11 18:21

מתאמן 4 חודשים ולא עולה במסה

שלום אני חדש בפורום ויש לי כמה שאלות :
אני בן 19 גובה בערך 1.75 ומשקל 63
1) אני מתאמן בערך 4 חודשים (התאמנתי מידיי פעם כשלמדתי בבית הספר אבל זה לא היה רציני) ואני לא מצליח לעלות במסה. איך אני עולה במסה בלי לעלות הרבה באחוזי שומן (בכל זאת חשוב לי שלא תגדל לי כרס)?
2)האם אימון אחד בשבוע לכל קבוצת שרירים מספיק (3 אימונים בשבוע כל פעם 2 קבוצות שרירים + בטן)
3)אני לא יודע אם אני צריך לקחת אבקת חלבון כי יש כאלה שאומרים שאי אפשר בלי זה בגלל שאני שוקל מעט ויש כאלה שטוענים שזה יכול לפגוע בכליות ושאפשר פשוט לאכול "נכון" אז אני רוצה לדעת אם אני צריך לקחת אבקת חלבון.
4)אשמח מאוד לקבל תפריט לעלייה במסה כי אני לא ממש מבין בבניית תפריטים.לא אהבתי ממש את התפריטים שראיתי בפורום.

lifton 16-07-11 18:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saeedga (הודעה 1105820)
1) אני מתאמן בערך 4 חודשים (התאמנתי מידיי פעם כשלמדתי בבית הספר אבל זה לא היה רציני) ואני לא מצליח לעלות במסה. איך אני עולה במסה בלי לעלות הרבה באחוזי שומן (בכל זאת חשוב לי שלא תגדל לי כרס)?
2)האם אימון אחד בשבוע לכל קבוצת שרירים מספיק (3 אימונים בשבוע כל פעם 2 קבוצות שרירים + בטן)
3)אני לא יודע אם אני צריך לקחת אבקת חלבון כי יש כאלה שאומרים שאי אפשר בלי זה בגלל שאני שוקל מעט ויש כאלה שטוענים שזה יכול לפגוע בכליות ושאפשר פשוט לאכול "נכון" אז אני רוצה לדעת אם אני צריך לקחת אבקת חלבון.
4)אשמח מאוד לקבל תפריט לעלייה במסה כי אני לא ממש מבין בבניית תפריטים.לא אהבתי ממש את התפריטים שראיתי בפורום.

אין מסה בלי שומן, אימון בשבוע לא מספיק, ואין כל רע באבקת חלבון ,אתה צריך לקרוא טיפה, כי לענות על השאלות האלה צריך לכתוב הרבה..

saeedga 16-07-11 18:38

אז אני צריך ללכת 6 פעמים בשבוע לחדר כושר?כי אימון מסה מאבד מהאפקטיביות שלו אם הוא ארוך (לפי מה שהרבה אנשים אמרו לי)

lifton 16-07-11 18:43

אני מבין שאתה מתאמן חדש דנדש..
גם 3 פעמים בשבוע יספיקו, אם זה ss או fbw.

ומה זאת אומרת "מאבר מהאפקטיביות שלו אם הוא ארוך"???????????????????????

saeedga 16-07-11 18:50

2 מאמני כושר אמרו לי שאם האימון מתארך אז השריר מתחיל "לאכול" את החלבון שנמצא בתוכו. אני לא יודע אם זה נכון אבל העדפתי להישמע להם.

lifton 16-07-11 18:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saeedga (הודעה 1105838)
2 מאמני כושר אמרו לי שאם האימון מתארך אז השריר מתחיל "לאכול" את החלבון שנמצא בתוכו. אני לא יודע אם זה נכון אבל העדפתי להישמע להם.

בבקשה..אני מתחננןן..תקרא קצת.

saeedga 16-07-11 19:54

יש לך מקורות מידע למה אני לא בדיוק יודע איפה לחפש?

lifton 16-07-11 20:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saeedga (הודעה 1105849)
יש לך מקורות מידע למה אני לא בדיוק יודע איפה לחפש?

יש לך בנעוצים בשביל ההתחלה.

saeedga 16-07-11 20:12

תודה רבה אני אסתכל
שאלה אחרונה : האם אתה חושב שאני צריך להתחיל לשתות אבקת חלבון או לא?

lifton 16-07-11 20:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saeedga (הודעה 1105856)
תודה רבה אני אסתכל
שאלה אחרונה : האם אתה חושב שאני צריך להתחיל לשתות אבקת חלבון או לא?

אפשר שייק אחרי אימון

איש העכביש 16-07-11 20:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saeedga (הודעה 1105820)
1) אני מתאמן בערך 4 חודשים (התאמנתי מידיי פעם כשלמדתי בבית הספר אבל זה לא היה רציני) ואני לא מצליח לעלות במסה. איך אני עולה במסה בלי לעלות הרבה באחוזי שומן (בכל זאת חשוב לי שלא תגדל לי כרס)? אתה צריך לקרוא מידע כדי להבין יותר מה אתה עושה ולמה אתה עושה את זה. תבנה לך תפריט במאזן קלורי חיובי לא גדול מאוד וכך תעלה במסה אך לא בהרבה שומן.
2)האם אימון אחד בשבוע לכל קבוצת שרירים מספיק (3 אימונים בשבוע כל פעם 2 קבוצות שרירים + בטן) אם אתה מתכוון AXBXAXX, BXAXBXX אז בסדר גמור, אם התכוונת ABC זה מתאים רק למתאמנים מתקדמים ואתה לא מתאמן מתקדם.
3)אני לא יודע אם אני צריך לקחת אבקת חלבון כי יש כאלה שאומרים שאי אפשר בלי זה בגלל שאני שוקל מעט ויש כאלה שטוענים שזה יכול לפגוע בכליות ושאפשר פשוט לאכול "נכון" אז אני רוצה לדעת אם אני צריך לקחת אבקת חלבון. אבקת חלבון נועדה להשלים את כמות החלבון שאתה צריך ביומיום על מנת לאחות את השרירים מהמאמץ (אימון משקולות) כדי שיוכלו לגדול. אתה יכול לאכול טונה, קוטג', חזה עוף ולשתות אבקת חלבון. אחרי שתבנה תפריט אתה תראה אם אתה מצליח להכניס את כמות החלבון הדרושה למשקל גוף שלך מאוכל מוצק או לא.
4)אשמח מאוד לקבל תפריט לעלייה במסה כי אני לא ממש מבין בבניית תפריטים.לא אהבתי ממש את התפריטים שראיתי בפורום. גם אנחנו לא הבנו בהתחלה בבניית תפריטים אבל אחרי קריאה מרובה הנה אנחנו מייעצים לך. תקרא, ידע = כוח.

בהצלחה!! :sbb3:

IGOR 16-07-11 23:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lifton (הודעה 1105842)
בבקשה..אני מתחננןן..תקרא קצת.

חחחחחחחחחחחחחחחחח היאוש...

SmokingSnake 17-07-11 00:31

בתור אוכל טוב שיעזור לך לעלות במשקל תתחיל מליטר חלב על הבוקר ו4 פרוסות לחם מלא כלשהו(מה שהכי טעים לך) עם חמאת בוטנים

אתה תוך חודשיים עוד 6 קילו

Cuba 17-07-11 11:23

קודם כל תרשום תתוכנית אימון שלך ..
לא קראתי את כל הפוסט אבל ראיתי ברפרופ שאתה מתאמן 6 פעמים בשבוע אין טעם לזה

וכמו שהנחש אמר ליטר חלב +4 פרוסות לחם עם חמאת בוטנים ואז תגיד שאתה לא עולה במאסה

נדב33 17-07-11 13:30

אם קשה לך לאכול כמוני- תתחיל עם ליטר חלב על הבוקר, ואחרי האימון עוד ליטר חלב- יש לך 64 גרם חלבון
וזה ללא הבשר, ביצים, טונה, קוט'ג מה שאתה אוכל במשך היום

lifton 17-07-11 15:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי נדב33 (הודעה 1105936)
אם קשה לך לאכול כמוני- תתחיל עם ליטר חלב על הבוקר, ואחרי האימון עוד ליטר חלב- יש לך 64 גרם חלבון
וזה ללא הבשר, ביצים, טונה, קוט'ג מה שאתה אוכל במשך היום

את האמת אני לא מעריץ גדול של שני ליטר חלב ביום..גם לא ליטר..זה המון וזה מיותר לפי דעתי , אני הייתי עושה שייק בss:
חצי ליטר חלב
100 גרם חמאת בוטנים
סקופ חלבון
70 גרם שיבולת שועל

עם השייק ושאר התפריט הגעתי קרוב ל5000 קלוריות עפתי במשקלי עבודה ואת האמת לא הרגשתי שהוספתי עליי שומן..

יועץ לתוספי תזונה 19-07-11 13:34

עלייה במשקל תתבצע כאשר תקפיד על אכילה מסודרת ונכונה לאורך היום.
תוכל להעזר במאמרים הנימצאים באתר על עלייה במסה.

SmokingSnake 19-07-11 16:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lifton (הודעה 1105946)
את האמת אני לא מעריץ גדול של שני ליטר חלב ביום..גם לא ליטר..זה המון וזה מיותר לפי דעתי , אני הייתי עושה שייק בss:
חצי ליטר חלב
100 גרם חמאת בוטנים
סקופ חלבון
70 גרם שיבולת שועל

עם השייק ושאר התפריט הגעתי קרוב ל5000 קלוריות עפתי במשקלי עבודה ואת האמת לא הרגשתי שהוספתי עליי שומן..

כתשעבוד בחדר כושר תראה ש70% מהילדים-נערים-גברים צעירים אוכלים כמו ילדות ובוכים שהתם אוכלים מלא ולא עולים במשקל(3 ארוחות ביום גבר!) ותבין למה ממליצים על חלב ודברים משמינים

למתאמן מתחיל בתכנית נורמלית, חלב יותר יעיל מכל דבר אחר, גם יותר מסטרואידים אנאבוליים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:58.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ