ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שווארמה אחרי אימון מזיק או מפתח ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=24715)

elad911 29-11-07 00:28

שווארמה אחרי אימון מזיק או מפתח ?

האם שווראמה יכולה להזיק לי לפתח שרירים או לעזור בכל זאת כבש

gil-Nissim 29-11-07 00:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי elad911

:mellow:

ThaiB0X 29-11-07 00:48

ציטוט:

אורי א. 29-11-07 01:03

ציטוט:

Playa 29-11-07 01:31

ציטוט:

Dino Psaras 29-11-07 02:03

ציטוט:

שווארמה זה אחלה. הבעיה שיש שם הרבה שומן. במאסה זה אחלה מדי פעם וגם בחיטוב אם אתה עושה צ'יטים זה יכול להיות נחמד. (קרא את ההודעה של מאייה בעמוד השני).

Dino Psaras 29-11-07 02:04

ציטוט:

שווארמה זה אחלה. הבעיה שיש שם הרבה שומן. במאסה זה אחלה מדי פעם וגם בחיטוב אם אתה עושה צ'יטים זה יכול להיות נחמד.

SmaMMiT 29-11-07 02:32

ציטוט:

Mazoz3 29-11-07 02:45

ציטוט:

Mazoz3 29-11-07 02:46

http://mad.walla.co.il/w/18-200/99020-18.jpg

Lucas 29-11-07 03:01

סליחה, אבל מה נסגר אתכם בדיוק?
בן-אדם שואל שאלה, הוא "חבר חדש", וככה אתם עונים לו, ומקבלים את פניו?
כל אחד עם פרצוף יותר טיפש מהשני, ואני לא יתפלא אם זה הפרצוף האמיתי שלכם מאחורי המקלדת. כל אחד יותר חסר תוכן ממשנהו, ובכך אתם רק מבטאים, כמה אתם חסרי תועלת.
מה זה פה, חפש את הפרצוף היוצא דופן? אם הייתי מנהל, או כל דמות אחראית שהיא - באותו הרגע, הייתי משהה אתכם לכל החיים, ומוחק את שמותכם מהמערכת של הפורום, עד אשר לא תתנצלו - התנצלות ראויה, כמובן ! ובנוסף, תסבירו, תרחיבו, ותפרטו, מדוע אתם כל כך מצטערים, על מה שעשיתם ! בושה וחרפה !
אני חושב, שמן הכוונה - elad911, צריך לקבל ממכם התנצלות ראויה, ובקשת סליחה, על המעשה המכפיר שעשיתם.
הייתי שמח להגיב בהרחבה, ובתשובה, לשאלתו של elad911. אך גרמתם לדיון הזה, להיות רקוב, ומסריח, מקצהו הראשון, לקצהו השני. הדף הזה, כל-כך דוחה - פשוט השחתתם את הפורום. ונדליזם ! כשמו כן הוא, נקודה.

Mazoz3 29-11-07 03:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Lucas
כל אחד עם פרצוף יותר טיפש מהשני, ואני לא יתפלא אם זה הפרצוף האמיתי שלכם מאחורי המקלדת. כל אחד יותר חסר תוכן ממשנהו, ובכך אתם רק מבטאים, כמה אתם חסרי תועלת.
מה זה פה, חפש את הפרצוף היוצא דופן? אם הייתי מנהל, או כל דמות אחראית שהיא - באותו הרגע, הייתי משהה אתכם לכל החיים, ומוחק את שמותכם מהמערכת של הפורום, עד אשר לא תתנצלו - התנצלות ראויה, כמובן ! ובנוסף, תסבירו, תרחיבו, ותפרטו, מדוע אתם כל כך מצטערים, על מה שעשיתם ! בושה וחרפה !
אני חושב, שמן הכוונה - elad911, צריך לקבל ממכם התנצלות ראויה, ובקשת סליחה, על המעשה המכפיר שעשיתם.
הייתי שמח להגיב בהרחבה, ובתשובה, לשאלתו של elad911. אך גרמתם לדיון הזה, להיות רקוב, ומסריח, מקצהו הראשון, לקצהו השני. הדף הזה, כל-כך דוחה - פשוט השחתתם את הפורום. ונדליזם ! כשמו כן הוא, נקודה.

king l8 29-11-07 03:14

ניראלי זה סבבה .. אבל יש בזה מלא שומן ! !

eminemfan 29-11-07 03:17

הרבה שומן אחי,אבל הדבר הכי טעים עלי אדמות,עדיף מקורות אחרים לחלבונים ופחמימות

maya 29-11-07 03:39

בשוארמה יש הרבה שומן ולא מומלץ לאכול אותה לעיתים קרובות.
בנוסף אחרי אימון אתה צריך פחמימה זמינה וחלבון בגלל ששוארמה מכילה הרבה שמן היא לא מתאימה לארוחה אחרי אימון .

Dino Psaras 29-11-07 07:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eminemfan
הרבה שומן אחי,אבל הדבר הכי טעים עלי אדמות,עדיף מקורות אחרים לחלבונים ופחמימות

דוגרי, אין דבר יותר טעים משווארמה טרייה עם הרבה חומוס, קצת חריף וסלט טרי + צ'יפס. :jockey:

ניגרי ענק 29-11-07 08:21

אם מדובר במידי פעם ובתקופת מאסה, אינני רואה בעיה בשווארמה כארוחה שניה אחרי אימון.
משמע שייק חלבון גיינר מייד אחרי, ושעה אחר כך שווארמה בבאגט זה לא יהיה אסון.
ושוב אני מסתייג: מידי פעם, במאסה, ולא בשגרה.

mynavy 29-11-07 11:15

אם תבקש פיתה מחיטה מלאה ותבקש ממנו להכניס בשר דל שומן בפנים +חומוס לייט ותוסיף ירקות אני לא רואה בזה שום בעיה :p

-Alex- 29-11-07 13:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Lucas

נכון !ובגלל שיש פו מנהלים שנמאס להם מהתגובות שלך הם משהים אותך , כמו שבקשתה לכל החיים !

Dino Psaras 29-11-07 13:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי -Alex-
נכון !ובגלל שיש פו מנהלים שנמאס להם מהתגובות שלך הם משהים אותך , כמו שבקשתה לכל החיים !

לא הבנתי על מה השעת אותו..

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:12.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ