ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   כולם לראות אולפן לגית אלופות! (https://israelbody.com/showthread.php?t=30501)

Antonator1 04-03-08 23:01

כולם לראות אולפן לגית אלופות!

אני עולה לשידור אחרי המחשק! פתרתי את החידה ראשון והתקשרו אליי מהערוץ.

Mr.Bazooka 04-03-08 23:07

חחחחחחחחחחחח נשמע אותך..

Ja Rule 04-03-08 23:20

ערוץ 5 לא?

Mr.Bazooka 04-03-08 23:21

55-56

Ja Rule 04-03-08 23:21

תודה בחורצ'יק

Dino Psaras 04-03-08 23:24

מילאן עפה :bow:

Antonator1 04-03-08 23:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Dino Psaras
מילאן עפה :bow:

סיכוי בלתי מבוטל שגם אינטר...

Dino Psaras 04-03-08 23:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
סיכוי בלתי מבוטל שגם אינטר...

נקווה שלא. שנת ה-100 (כמה ימים אחרי יום ה-100 בדיוק, או כמה ימים לפני, לא זוכר). הבעיה היא שסמואל וקורדובה כנראה סיימו את העונה וההגנה נראית בדיחה בזמן האחרון, אבל נקווה לטוב. פיגו, חימנז, זלאטן וקרוז יהיו כשירים, וככה גם שאר הסגל בגדול. גם ויירה חזר ..אז נקווה שיתעלו על עצמם ויציגו את היכולת של העונה שעברה.

Antonator1 04-03-08 23:32

ציטוט:

נקווה שלא. שנת ה-100 (כמה ימים אחרי יום ה-100 בדיוק, או כמה ימים לפני, לא זוכר). הבעיה היא שסמואל וקורדובה כנראה סיימו את העונה וההגנה נראית בדיחה בזמן האחרון, אבל נקווה לטוב. פיגו, חימנז, זלאטן וקרוז יהיו כשירים, וככה גם שאר הסגל בגדול. גם ויירה חזר ..אז נקווה שיתעלו על עצמם ויציגו את היכולת של העונה שעברה.

למרות סגנון המשחק המיושן מאד של אינטר באנפילד והבעיות עם קורדובה ומטראצי, ליברפול כבשה (לפחות את השער השני) מתקלה רגעית לכל דבר.

Mr.Bazooka 04-03-08 23:32

נווו כוס אמק מתי החידה הזאתתת
אין לי כוח לראות תזיוני שכל האלה אני מחכה לחידה.

אנטון תגיד שאתה אנטון מישראלבודי

Dino Psaras 04-03-08 23:34

ציטוט:

למרות סגנון המשחק המיושן מאד של אינטר באנפילד והבעיות עם קורדובה ומטראצי, ליברפול כבשה (לפחות את השער השני) מתקלה רגעית לכל דבר.

המשחק בליברפול היה המשחק הכי גרוע של אינטר שאני ראיתי מאז ומעולם. אני חוזר, מאז ומעולם. למרות שגם בו היו פצועים וההרחקה של מטראצי, עדיין זו הייתה התצוגה הכי מסריחה שראיתי מאינטר אי פעם.

נקווה לטוב בשבוע הבא בסן סירו..

Antonator1 04-03-08 23:36

ציטוט:

המשחק בליברפול היה המשחק הכי גרוע של אינטר שאני ראיתי מאז ומעולם. אני חוזר, מאז ומעולם. למרות שגם בו היו פצועים וההרחקה של מטראצי, עדיין זו הייתה התצוגה הכי מסריחה שראיתי מאינטר אי פעם.

נקווה לטוב בשבוע הבא בסן סירו..

תהרוג אותי, גם אני פשוט לא הבנתי את ההחלטה של מאנצ'יני לחזור יותר מ - 40 שנה אחורה ולבחון את הקטנאצ'יו מחדש... כאילו אני פשוט בוהה בטלוויזיה ואשכרה לא מאמין שהם באמת מנסים לשחק ככה.

Dino Psaras 04-03-08 23:37

ציטוט:

תהרוג אותי, גם אני פשוט לא הבנתי את ההחלטה של מאנצ'יני לחזור יותר מ - 40 שנה אחורה ולבחון את הקטנאצ'יו מחדש... כאילו אני פשוט בוהה בטלוויזיה ואשכרה לא מאמין שהם באמת מנסים לשחק ככה.

כן, היה גועל נפש אמיתי..:ohmy:

Antonator1 04-03-08 23:39

ציטוט:

כן, היה גועל נפש אמיתי..:ohmy:

גועל נפש, אבל מה שמדהים זה שמנצ'יני אשכרה ניסה לשחק במתכונת הזאת. זה לא שליברפול חסמו מכל עבר. ליברפול של העונה זו הקבוצה הכי פחות מתאימה לטכניקות האלו. נגד ארסנל למשל זה היה יכול להיות יותר יעיל.

Dino Psaras 04-03-08 23:42

זה ידוע שמאנצ'יני היה, נשאר וישאר אידיוט. הוא פשוט נהנה מסגל שחקנים אדיר.

Antonator1 04-03-08 23:44

ציטוט:

זה ידוע שמאנצ'יני היה, נשאר וישאר אידיוט. הוא פשוט נהנה מסגל שחקנים אדיר.

זה מה שכל כך חבל - עם מאמן כמו ארסן ונגר או לצורך העניין בניטז למשל אינטר היו דורסים אל ליברפול.

ahtung 04-03-08 23:45

יששש יופי מילאן עפה,רציתי שזה יקרה,אחרי שההנהלה המחורבנת הזאת לא הביאה שחקנים זה הגיע לגאליאני הקמצן הזה!
הכל לטובה כמו שאומרים,כל הכבוד לארסנל ניצחו ביושר,חלב שחקן ענק.
מילאן שתתחיל להבנות מחדש תהיה קבוצה גדולה.

Danielllo 04-03-08 23:46

חח מתי תה עולה אחרי המנשחק של סביליה ופנרבחצ'ה??

Antonator1 04-03-08 23:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
חח מתי תה עולה אחרי המנשחק של סביליה ופנרבחצ'ה??

כן.

Dino Psaras 04-03-08 23:51

ציטוט:

זה מה שכל כך חבל - עם מאמן כמו ארסן ונגר או לצורך העניין בניטז למשל אינטר היו דורסים אל ליברפול.

תביא לי את אוטמאר היצפלד ואני יהיה מאושר..

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ