ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תוצאות רשמיות מר ישראל 2010 (https://israelbody.com/showthread.php?t=67052)

הדובר 21-08-10 23:41

תוצאות רשמיות מר ישראל 2010

בתאריך 21/8/2010 ערך איגוד החובבים הישראלי לפיתוח הגוף את תחרות מר ישראל 2010
לכל מי שהיה ולכל מי שלא היה
להלן קישור לאתר האיגוד לדף התחרות

http://www.ifbb.co.il/MrIsrael2010.aspx

Elad12 21-08-10 23:49

יפה יפה.
וכל הכבוד לישראל אמרון מר ישראל הצעיר!

danino 22-08-10 00:04

תמיד באי אף בי בי מגיע מישהו בקטגורייה הבינונית וגונב את התואר, חבל לי על האשם שסיים שלישי
מעניין אותי לראות תמונות...

BlueNinja 22-08-10 00:09

איתן התותח,קיבל את מה שמגיע לו ! אין על הבן אדם הזה

אמרון 22-08-10 00:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי elad12 (הודעה 1015639)
יפה יפה.
וכל הכבוד לישראל אמרון מר ישראל הצעיר!

תודה רבה אני ממש מעריך את זה

hachem-01 22-08-10 01:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי danino (הודעה 1015642)
תמיד באי אף בי בי מגיע מישהו בקטגורייה הבינונית וגונב את התואר, חבל לי על האשם שסיים שלישי
מעניין אותי לראות תמונות...

דנינו תודה על הדאגה אבל היא ממש מיותרת אני יותר ממרוצה מהתוצאה..כל המתמודדים בקטגוריה שלי שהיא הכי כבדה וקשה אלופים ומרי ישאל בשבילי בשלב זה להיות פיניליסט זה מספק אותי ...בקיצור תחרות איכותית וקשה עברנו אותה בכבוד...אז הסר דאגה מליבך אני מ ר וצ ה מאוד...
נ.ב אגב ניצחתי את אלדד שהיה אלוף האלופים וניצח את חוסם בזמנו ....וובה היה מעולה ויותר מהכל אחלה ספורטאי ...ברכות לזוכה ...היום שלנו לא רחוק מילה שלי...

ירין מוסקוביץ 22-08-10 01:18

מזל טוב למשתתפים ולזוכים בכל מקום שהוא ושתי שאלות מישל ירד קטגוריה הוא לא היה במעל 90? ואתם יודעים מי הזוכה במר ישראל נאבא מעל גיל 40?

menib13 22-08-10 01:41

אמרון מזל טוב אחי

אמרון 22-08-10 01:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי menib13 (הודעה 1015663)
אמרון מזל טוב אחי

תודה גבר

ניגרי ענק 22-08-10 08:37

לצערי לא התאפשר לי לבוא. לפי השמות שעלו נראה שהיו מתחרים ברמה מאוד גבוהה.
עם זאת, 23 מתחרים לעומת 61 בנאבא, זה מספר שאומר משהו.
ישראל מה ההיגיון להתחרות לבד אחי? הכנה כזאת מפרכת ובסוף לעלות לבד?
במקומך הייתי מבקש כבר לעלות לקטגוריה של משקל ולא לעלות לבד.
היית בא לנאבא היו שם יותר מעשרה מתחרים בנוער.

ניגרי ענק 22-08-10 08:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hachem-01 (הודעה 1015655)
דנינו תודה על הדאגה אבל היא ממש מיותרת אני יותר ממרוצה מהתוצאה..כל המתמודדים בקטגוריה שלי שהיא הכי כבדה וקשה אלופים ומרי ישאל בשבילי בשלב זה להיות פיניליסט זה מספק אותי ...בקיצור תחרות איכותית וקשה עברנו אותה בכבוד...אז הסר דאגה מליבך אני מ ר וצ ה מאוד...
נ.ב אגב ניצחתי את אלדד שהיה אלוף האלופים וניצח את חוסם בזמנו ....וובה היה מעולה ויותר מהכל אחלה ספורטאי ...ברכות לזוכה ...היום שלנו לא רחוק מילה שלי...

תגובה ספורטיבית למופת, כל הכבוד.
אגב גם פרמן שלפי הרשימה סיים אצלכם חמישי ניצח את חוסאם ב 2006, והיה לוקח גם אוברול אבל הוא עלה מתנדנד ולא ביצע חצי מהפוזות אז השופטים נתנו לאבי פלדמן שלקח את ה 80.
אני יודע שפרמן שכונה גם "הויקינג" ירד לתקופה ארוכה מפיתוח הגוף ועסק בספורט אחר, מעניין מאוד לראות אותו חוזר ובאיזה שייפ הוא הגיע, זכור לי כבחור גדול מאוד.

אמרון 22-08-10 09:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1015687)
לצערי לא התאפשר לי לבוא. לפי השמות שעלו נראה שהיו מתחרים ברמה מאוד גבוהה.
עם זאת, 23 מתחרים לעומת 61 בנאבא, זה מספר שאומר משהו.
במקומך הייתי מבקש כבר לעלות לקטגוריה של משקל ולא לעלות לבד.

אחי יכלתי לעלות לעד 70 ולנצח את המתחרה שהיה שם אבל מקס שמעיה בא דיבר איתי אמר לי שאני צריך להיות מר ישראל הצעיר ושזה מספיק מכובד ומה שחשוב זה ההתקדמות שעשיתי ואיך שהגעתי

ניגרי ענק 22-08-10 10:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 1015692)
אחי יכלתי לעלות לעד 70 ולנצח את המתחרה שהיה שם אבל מקס שמעיה בא דיבר איתי אמר לי שאני צריך להיות מר ישראל הצעיר ושזה מספיק מכובד ומה שחשוב זה ההתקדמות שעשיתי ואיך שהגעתי

נו באמת אחי, עם כל הכבוד, מה מכובד בלהתחרות לבד? זה נורא עלוב. אנשים ישאלו אותך כמה מתחרים היו ותגיד 'רק אני', נשמע לי נורא.
אז מה אם שמעיה אמר, אתה מספיק נבון לחשוב לבד.
וברור לי שהיית מנצח את אושקילר בעיניים קשורות, זה היה הרבה יותר מכובד אם כבר.
לדעתי שגית כששמעת לשמעיה בקטע הזה, חבל היה יכול להיות לך תואר מכובד יותר, ובקלות.

הדובר 22-08-10 10:49

ההגיון להתחרות לבד בנוער

[/quote]
ההגיון של להתחרות ב-ifbb ובמיוחד בנוער הוא כי הזוכה יכול להגיש בקשה לספורטאי מצטיין בצהל.
חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו

hypertrophy 22-08-10 12:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הדובר (הודעה 1015700)

ההגיון של להתחרות ב-ifbb ובמיוחד בנוער הוא כי הזוכה יכול להגיש בקשה לספורטאי מצטיין בצהל.
חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו[/quote]

אבל מרוויח תחרויות ברמה יחס טוב בתור מתחרה ועוד המון דברים שאי אפשר למנות

ניגרי ענק 22-08-10 12:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הדובר (הודעה 1015700)

חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו[/quote]

בנימוק הזה אני לא יכול להתווכח.
אם הוא יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין בזכות זה, אז שווה את המבוכה -אבל אין קוסם בעולם שישכנע אותי שלהתחרות לבד זו לא מבוכה.

אמרון 22-08-10 12:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1015717)
חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו

אם הוא יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין בזכות זה, אז שווה את המבוכה -אבל אין קוסם בעולם שישכנע אותי שלהתחרות לבד זו לא מבוכה. [/quote]

כן אבל זה קצת יותר מסובך ממה שזה נשמע וזה לא המקום ולא הזמן להתחיל לפרט את כל הסיבות בסך הכל אני מבסוט שהגעתי בשייפ טוב ומהתגובות שקיבלתי מהשופטים ומהאנשים זה היה שווה את כל ההכנה הזאת

ניגרי ענק 22-08-10 13:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 1015719)
אם הוא יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין בזכות זה, אז שווה את המבוכה -אבל אין קוסם בעולם שישכנע אותי שלהתחרות לבד זו לא מבוכה.

כן אבל זה קצת יותר מסובך ממה שזה נשמע וזה לא המקום ולא הזמן להתחיל לפרט את כל הסיבות בסך הכל אני מבסוט שהגעתי בשייפ טוב ומהתגובות שקיבלתי מהשופטים ומהאנשים זה היה שווה את כל ההכנה הזאת[/quote]

אם זה מה שאתה מרגיש אחי, תהייה בריא.

hachem-01 22-08-10 16:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 1015645)
תודה רבה אני ממש מעריך את זה

אמרון קודם כל מזל טוב על התואר המכובד...אני ראיתי אותך בהתחשב בילד שלא נוגע בממתקים אתה מתקדם יפה מאוד ...אתה באת לתחרות מוכן ולא ידעת מול מי או כמה מתחרים יש מולך אז יצא שאתה לבד בקטגוריה לא קרה כלום....כמו שאני אומר הדרך היא מה שחשובה באמת ...
אז עזוב אותך מכל מיני אנשים שאוהבים להתווכח סתם מדברים תאמין בעצמך ..תמשיך להצליח אני מפרגן לך אין ארגון שיותר מתאים לבחור בגילך לפני גיוס כמו הארגון שבו אנו מתחרים בגלל העובדה שהוא מוכר על ידי משרד הספורט שזה מעולה...מי שרוצה להרגיש "מובך"שיעשה מה שבא לו ...תמשיך עם גיל ותעשה רק מה שגיל אומר הוא יודע מה טוב בשבילך.

menib13 22-08-10 17:04

האשם כול הכבוד לך על הפירגון למיתחרים זו ץכונה שאני מאוד מעריך אצלך וגם הרוח הספורטיבית שנה הבאה תתן בראש סומך עלייך

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:15.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ