יש דרכים לחסוך אחי, קצת עצות מניסיון
לדוג' יש מארזי טונה של 3 קילו נראה לי, יש ספקים של שק"מ ומעדניות שמוכרים, אפשר לקנות ארגז טונה לשנה(לא צוחק) ולחסוך 30% מהעלויות
ביצים תקנה בשוק בפלטות גדולות(אני קונה מהשוק, חוסך איזה 5 שקל)
חלב הכי זול זה בשקיות כמעט בטוח(יש מתקן מיוחד לשקית)
חוץ מזה תחפש מבצעים, דוגמאות:
-יש בסופרים פסטרמה והשניה בחצי מחיר בהמון מקומות, תמיד אפשר לקנות פסטרמה פשוטה בדבש במשקל מהמעדניה(קילו ב30 שקל)
-אם יש לך זמן ללמוד כ"כ הרבה עם ss וכו' קח כמה דקות כשאתה בסופר לראות מבצעים ותקנה חכם, אני אומר מניסיון כי גם אני מגיע הרבה פעמים רואה מבצע וקונה בסטוקים כדי לחסוך, מה רע
בשר זול זה החזה עוף הנקי במשקל(פחות מ30 שקל לקילו, ככה שאתה קונה 2 קילו גג לשבוע)
שניצל תעשייתי מגיע הרבה פעמים כששקית אחת עולה 40 והשניה בחינם, ויש שם איה קילו וחצי ביחד לארוחה יחסית טובה
אני יכול להמשיך ככה כל היום
פשוט תכנס לחנויות הזולות ותקנה
אין מה לזלזל ב100 שקל שאתה חוסך בחודש, זה הרבה כסף שהולך לכיס(שווה ערך ל4 שעות עבודה לסטודנט)
נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 21-07-10 בשעה 17:49.
|