צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-05-11, 14:17   #38
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

המאמרים של לייל מקדונלד באים לתת רוח גבית לאנשים שלא רוצים לעבוד קשה בחדר כושר, זו הסיבה היחידה שלייל מקדונלד הוא ליצן, וזו דעתי בעניין, מכיוון שזו דעתי אפשר לחלוק עליי ואפשר לא, את דעתי אני לא אשנה.
המאמר הלכאורה "תמים ולגיטימי" שלו מעודד אנשים לטפח את העצלנות שקיימת בהם בתירוצים "מדעיים מחקריים קניזיולוגים וכו'" אני חושב שמי שיצא לו לקרוא את הפרק על הסקוואט בספר של ריפטו יכול להבין טוב מאוד למה המאמר שלו "לא מקצועי" בלשון המעטה.
אם אתה קורא למאמר - רציני, שאומר שאתה תתחזק מלחיצת רגליים יותר מהסקוואט אז אני לא יודע מה ליצני מבחינתך.
כמו ש - moo אמר ובצדק, ברגע שאתה לוקח אנאבוליים אתה תגדל מכל שטות שתעשה וזו עובדה, ככה שאין מה להתווכח בנושא. (אולי אני מגזים אבל הבנתה את הראש).

לעניין הסקבט היותר גבוה, אם קראתה את כל הדיון יכולת לראות שלא אני זה שהתחלתי לדבר על הישגים גבוהים/נמוכים, ניב היקר והפש1ש שלנו בדיוק קיבל את המחזור החודשי שלו והתחיל לזיין פה את המוח על הסווקאטים שלו וכו' וכו', אולי הוא הצליח להוריד אותי לרמה הקטנונית והמפגרת שלו בכך שעניתי לו את מה שעניתי לו - שאנחנו נדבר עוד שנה לבדוק למי סקוואט יותר גבוהה, אני יודע את התשובה מראש כך שאני לא אמשיך להתווכח עם הי"כ הזה.

אני לא מבין באמת מה באת להגיד בהמשך של ההודעה שלך, אבל שיהיה.
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט