"חטאים במטבח"? "15 חזרות לחיטוב?",שמע אני חייב להגיד לך שהרבה זמן לא נתקלתי בכ"כ הרבה מיתוסים בפוסט אחד,תחפש מאמרים באינטרנט לגבי תזונה ואימונים,עכשיו לגבי האבקה צמפיון היא אחת האבקות הטעימות בשוק,לגבי המחיר כופסת טונה עולה 6 שקל ליחידה,תכפיל את זה ל77 מנות שיש בצמפיון ותגיד לי מה עולה יותר.
__________________

איפה אדיריאנה?
|