צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-10-12, 07:20   #1
yuval2d
חבר מתחיל

Exclamation יש לי תגובה חריפה מאוד לגיינר probody... זקוק למידע והמלצות

לפני כחודשיים רכשתי בחנות ישראל באדי זוג גיינרים במבצע זוגות של חברת "פרו באדי". אחד בטעם שוקולד ואחד בטעם וניל. התחלתי לקחת את טעם השוקו והכל היה בסדר, הגיינר עשה את העבודה, הרגשתי שאני עולה במסה והאימונים אפקטיביים. האריזה של השוקו נגמרה והתחלתי לקחת את הווניל... מהרגע שהתחלתי לקחת את הווניל הגוף שלי פיתח תגובה חריפה ביותר לזה. כל פעם לאחר השתייה התחלתי להרגיש תחושת בחילות מטורפת שהצלחתי לעצור עם נשימות עמוקות... עד לפני כשבועיים, כשלקחתי וכשהגעתי הביתה (10 דק' לאחר היציאה מחדר כושר ברגל) הקאתי את נשמתי ואת כל הגיינר, ובמשך שבוע סבלתי משלשולים חריפים... שלחתי על זה מכתב פנייה והשירות היה בסדר גמור, התקשר אלי בחור מישראל באדי שאמר לי שמיד הוא מאשר לי להחליף את גיינר הווניל לשוקו כמו שהגוף שלי קיבל בצורה טובה...
נתתי לגוף הפסקה של שבוע וחצי מאבקות על מנת להרגיע את הכבד...
השבוע לאחר שהגוף שלי חזר לפעילות תקינה וגם הקיבה ולא הרגשתי כאבי בטן מאז לקחתי את גיינר השוקו (שעבר טוב בפעמים הקודמות) לאחר אימון במכון...
תוך 5-8 דקות לאחר היציאה מהמכון, חשתי את התגובה החריפה שוב (למזלי היו איתי אנשים הפעם...לא הייתי לבד), והקאתי את כל הגיינר באמצע הרחוב (פדיחה איומה)... אין לי מושג למה זה קורה ולמה הגוף שלי פיתח לדבר הזה תגובה כזאת פתאום...(כמובן שהפסקתי לצרוך את זה ומבחינתי מי שמעוניין בגיינר הזה יכול ליצור קשר ולקבל אותו חינם... כי אני לא מתכוון לגעת בשום סוג של אבקה יותר בחיי)....
לאחר שקראתם את כל זה, מישהו יוכל לומר לי, לפי הניסיון שלכם, למה זה לדעתכם קורה? איזה רכיב קיים בסוג של הגיינרים האלה שכנראה פיתחתי רגישות אליו? זה קצת מוזר, כי בחודש הראשון הכל היה בסדר... זה התחיל פתאום ככה ... אחרי הקופסא השניה.... איך גם ניתן לבדוק את זה אצל רופא? צריך לבצע בדיקת כבד או מה?
אני ממש אשמח להמלצות בעניין הזה... זה קצת מטריד אותי... במיוחד משום שבפעם הראשונה הכל היה בסדר...

תודה.
yuval2d מנותק   הגב עם ציטוט