צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-11-12, 07:33   #4
IDK123
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jonathan צפה בהודעה
תגיד,שמעת פעם על עבודה קשה?
זה כמו להרשם לאוניברסיטה ולבקש להשתתף בקורסים,אבל לא הרבה כי המטרה שלך היא לא להיות פרופסור אז שלא נגזים.

גבר,תתאמן חזק ותאכל כמו שצריך,אולי תעלה 2-3 קילוגרם שריר ב3 חודשים האלה אם באמת תקרע את התחת כמעט כמו הבלונים מהמכון שלך.
אבקת חלבון מיועדת לכמה סיבות:
1)לכסות את החוסרי חלבון בתפריט.רשמת שאתה שוקל 65,לכן אתה צריך לצרוך פחות או יותר 130 גרם חלבון ,הרבה מאוד אנשים לא מצליחים להכניס 130 גרם חלבון בנוסף לג'ארות של הפחמימות שהם אוכלים.אז הם משלימים עם שייק חלבון.
2) שייק חלבון טעים יותר מטונה/גבינות/ביצים/חזה עוף במיוחד שאוכלים אותם כל יום ולפעמים בא להקיא כבר,אז מחליפים למשל טונה-בשייק(אותו דבר)
3)על אף שדלי חלבון נשמע יקר,אם תחלק את המחיר במספר המנות,ייצא לך בין 4-5 שקלים למנת חלבון בכמות שמשתווה לפחית טונה/קוטג'.

אגב,עם מה שאתה אוכל כרגע אתה לא תגיע לשום מקום..כנס לעמוד הראשי יש לך לשונית של מאמרים בנושא תזונה.תכנס ותקרא את "המדריך השלם לעליה במסה" לא צריך להסתבך עם אלף מאמרים ושמועות,תתחיל עם זה אתה תראה שהתמונה לא כל כך מסובכת.
השאלה שלי אם אני צריך לקחת רק אבקת חלבון נטו או גם אבקת חלבון משולבת עם פחמימות
ולא אכפת לי כל כך מהמחיר אני רואה שזה בערך 350-400 שקל שזה לא נורא כל כך אני עובד אין לי בעיה רק איזה מוצר לקנות מה איכותי וטוב?
IDK123 מנותק   הגב עם ציטוט