צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-02-13, 18:34   #2
אבי לוינסקי
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2013
הודעות: 6
ברירת מחדל

אני חושב שכדאי לך לקנות אבקת חלבון וזהו, תכלס לפי הכמות של מה שכתבת אבקת חלבון תעלה לך יותר זול. זה פשוט נראה הרבה כי אתה מוציא 350 ש"ח בפעם אחת, אבל כל מנה עולה לך בערך 4 שקל, שזה יותר זול מפחית טונה ועם אותה כמות החלבונים - רק יותר מסוננים ואיכותיים
אבי לוינסקי מנותק   הגב עם ציטוט