ציטוט:
פורסם במקור על ידי itsik34
מאקרו פרו וכך לחסוך כמעט 100 שקלים ליחידה אחת ? במקום 350 כל אחד ,יחידה אחת במבצע זוגות זה ייצא לכל אחד מאיתנו 262.5
עומד לרכוש ביומיים שלושה הקרובים כך שנא השאירו פרטי קשר
|
המלצה שלי אחי זה טיפשי לקנות אחד גם ככה זה יגמר לך תוך שלושה שבועות בשימוש נכון,
תקנה כבר שתיים לעצמך ככה לא תצטרך לחזור , מבחינת טעם והתערבבות המוצר מספר אחד אני משתמש בוא כבר שנים ואין שום מוצר שמתקרב אליו שאתה תנסה אתה תבין. מה גם שאתה קונה שתיים אתה יכול לגוון בטעמים ככה לא תצטרך כל היום לשתות רק שוקו לדוגמא.