צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-09-07, 19:09   #2
Mazoz3
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2006
הודעות: 3,631
כללי:: תלמיד תיכון
ברירת מחדל

קנה גם מקבילים, וניתן להשיג ללא בעיות גם 5 שקל לקילו, אפילו פחות אויל אם אתה קונה כמות.
אני הייתי כמובן משקיע עוד הרבה במשקל.
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט