צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-11-07, 15:25   #3
speed
חבר פעיל

פעם תירגמתי מאמר של איזה אחד שעוסק בזה, העניין שזה נמצא או במחשב אחר או בזיכרון אחר אני צרי ך לבדוק, זה מדבר על גילו אדם שדובר אמת או שקר, דרכים לזהות ע"פ תנודות ידיים איפה מתחבאים דברים ע"י משהוא וכו'.. מעניין מאוד, יש הרבה ספרים בנושא אבל הכל באנגלית והטובים ארוכים וקשים מאוד, צריך שליטה באנגלית ואהבת המקצוע אם אני ימצא אני יגיד לך, אבל ת'אמת אם אתה רציני לזה (אפשר להגיע למצבי של השתקות אנשים ולחייב אותם לבחור ו/או לומר מה שאתה רוצה, זה אימונים גם של שנים לפי מה שהבנתי, חלק מזה מוכח, חלק לא ובזה לא ממש התעסקתי, חק גם נשמע מופרך אבל קראתי מחקרים מדעיים על זה שמסבירים איך זה עובד), תצטרך להשיג מאוניברסיטת בר אילן את הספרים כי זה לא נמצא בכל מקום ולהזמין דרך האינטרנט זה להזמין מחו"ל.
כדיי להמחיש לך על מה זה עובד, המוח שלנו מחולק לארבע סוגיי זכרונות, הטווח הארוך טווח קצר, התת מודע (החלק שכשאנחנו למשל נוהגים או עושים 'דברים וגם כשאחנו חושבים אנחנו ממשיכים לעשות זאת>עלהחלק הזה ניתן לשלוט שן הו בר בליטה ברמה מסויימת אבל קשה, משתמשם בקסמים פסיכולוגיים בשיטות מוכרות של זה) וחלק נוסף הוא החלק שבו מונח למעשה כל מה שעברת, זה כמו הארדיסק, אם הוא נפגע.. הכל נפגע.. אבל בו יש הכל (זה החלק של ההיפנוזה, כניסה לחלק לזכרון הנ"ל),<<בקשר לזה אני חושב יש לי איפשהוא משהוא מוטעה אבל זה בערך ה"שלבי זיכרון במוח".
אם לזה התכוונת, יש מאמר אחד שתירגמתי ובתוכו, או שאחד אחר אני כבר לא זוכר, הנושא של המוח (אבל אני לא מבטיח! יש לי 8 זיכרונות במפוזרים במחשבים ואני צריך לחפש איפה זה נמצאף וגם בהם אין לי מושג איפה זה יכול להיות
speed מנותק   הגב עם ציטוט