צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-12-07, 19:28   #11
Seth Able
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
גבר דבר ראשון ממש תודה אתה היחיד שעונה לי בצורה רצינית!!!
אני לא יודע מה זה נחשב התקדמות טובה בינתיים אני בשבוע 9 היה לי רק כשל בסקוואט בשבוע 8.
נראה לי שאני יקח שבוע חופש ואני יתחיל הכול מההתחלה לראות מה יקרה.
בכול מקרה יכול להיות שאני קצת יגוון בתרגילים משלי או נגיעות קטנות של כלולות בתוכנית המקורית.
אם היה לך כשל רק בסקוואט, זה לדעתי טיפשי להתחיל עם שינויים גדולים. באופן עקרוני, הרבה יותר חכם כשנתקעים במשהו מסויים לעשות שינוי שיענה באופן ספציפי על הבעיה ולא להתחיל עם החלפת תוכנית.

אתה יכול להוריד קצת את המשקלים בסקוואט ולבנות אותם מחדש ולהמשיך ככה, או שאתה יכול לנסות את צורת ההתקדמות שיש בTM. באופן עקרוני ההבדל (יש קצת הבדל גם בצורת מחשבה, ממליץ לך לקרוא בלינקים שנתתי קודם, אבל באופן מעשי זה ההבדל) הוא שביום שני, במקום לעשות פרמידה עד לסט מקסימלי וביום שישי סט של 3 חזרות עם משקל יותר גבוה עושים משהו כזה:

יום שני 5 סטים של 5 (מאמין שבהתחלה גם 3 יספיקו)
יום שישי אתה מנסה לקבוע PR חדש באיזה RM שאתה רוצה - יכול להיות 5, יכול להיות 3, מה שבא לך.
בצורה הזאת, ההתקדמות במשקלים היא לא כמו אצל Madcow מיום שני ליום שישי, אלא בין יום שני ליום שני ובין יום שישי ליום שישי. כלומר, אתה יכול לעשות משהו כזה, לדוגמה:

יום שני 5*5 100 ק"ג
יום שישי 5*105 ק"ג או 115*3
יום שני 5*5 102.5 ק"ג
יום שישי 107.5*5 או 120*3
(יום רביעי תשאיר כמו היום).

העקרון פה הוא שביום שני אתה מעמיס על הגוף (יום הווליום) וביום שישי אתה "קוטף את הפרות" ומממש את פוטניצאל הכוח החדש שלך.

בכל מקרה, מה שתבחר, שיהיה בהצלחה.
Seth Able מנותק   הגב עם ציטוט