צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-03-08, 14:28   #9
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום

כללי:: שייקה
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה

hadash אתה פה אחי? אתה רואה את זה שהגיב מעליי (superguiter) ^^ ? שמע אני לא יודע מאיפה הוא, אבל אין לי שמץ מה הוא רוצה מהפורום הזה, הוא מטעה בכוונה, מקלל, לא מבין אפילו רבע ממה שאני יודע על פיתוח גוף, מאוד מאוד טיפש ולא יודע לבנות תפריטים! עזוב את זה שהוא בן 8 ומתפלצץ על ילדים שלא מכיר יום אחד יכניסו לך מכות ואני לא צוחק תפסיק לתפוס פוזות אם הייתי רואה אותך הייתי שם לך אגרוך היית עכשיו על הריצפה סתום כבר אתה מתגרה בכוונה

אוקיי לעומתו אני עוד מעט בן 16, אני עוסק בפתיוח הגוף כבר שנתיים, קראתי את כל המאמרים של ישראל בודי וכל המאמרים האפשריים אני גם עוסק בענף ספורט: ג'ודו ויש לי יידע רחב לעומתו אני מבקש ממך אל תקשיב לי כי הוא עושה את זה בכוונה לכולם צריך להעיף אותו הוא רק בן 8 מה הוא מחפש פה לעזעזאל?? חמוד שלי אני עברתי כפול ממה שאתה רק הספקת לעשות בחיי העלובים שלך אז תן כבוד למי שגדול ממך ויש לו יותר ניסיון.., בקשה תודה!
נ.ב
שים לב להודעות שלו ותראה כמה שגיאות כתיב יש לו.

לגבי שאלתך:
שמע אחי שאני אומר שאין עליך נוזלים זה אומר שאין עליך אחוז שומן, זה לא בהכרח גרוע אבל גם לא הכי טוב.. אתה על אחוזי שומן נמוכים וחטוב מאוד (שזה טוב), ואין שום קקשר לשתייה! מה שאתה צריך זה להיכנס לאתר של ישראל בודי, תפריטים לעלליה במאסה של הרבה 1300 קלוריות אם אני לא טועה ולבנות לעצמך את התפריט, הם רק הכינ את צריך לבחור מה לאכול ומתי..

הייתי ממליץ לך להתייעץ עם תזונאיט וכן לבנות תוכנית אימונים של מאסה מותאמת בשבילך.. אם יש עוד שאלות אל תהסס לשאול אני פה כדי לעזור
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט