ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
ממש לא יותר משתלם!
אבקת חלבון: 4~ שקל למנה [21-24 גרם חלבון]
קופסאת טונה: 4-4.3 שקל למנה [33 גרם חלבון]
בקיצור אתה מקבל עוד 10 גרם חלבון [שווה לערך לכחצי מנה של אבקה] במחיר של עוד כחצי שקל.
|
אני קניתי במבצע פה ואני מאמין שהוא עדין בתוקף שתי קלאסיק ווי ב550 שקל.
זאת אומרת כול אחד 275 שקל. יש בכול מנה 21 גרם חלבון שבקופסא יש 80 מנות (ככה הם כותבים).
יוצא ששקל שווה ל6 גרם חלבון, משתלם מאד.
1680\275=6
ואני לא מבסס את כול האוכל על אבקת חלבון יש גם עוד מלא פחמימות שומנים וכו', בנוסף לכך שיש לי גם מקורות חלבון מוצקים שאני לא מזניח כמו חזה עוף וטונה.