עזבו רגע את המחיר ואת הכמות מנות.
נגיד שנקח גם מנה וחצי ונקבל מה שיש במנה במוצר אחר, הרכיבים טובים יותר? יש יותר סוגי חלבון ודברים מיוחדים אחרים, שווה יותר או לא??? איך המוצר הזה??? שטויות השומן, הרי אתם בעצמכם אומרים שבכל מקרה חלבון צריך רק כל 3 שעות וזה לא ישפיע כל כך, מה קרה? שיניתם את דעתכם? אני לא מבין...
|