צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-05-08, 22:15   #4
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה
חחחחחח ניזכרתי איך העתקת מצחי את כל האתר שלו, ואז הוא היתלונן עליך בפלאנט נענע והתחיל לבכות בפורום, "המעשה שעשית זה מעשה שלא עושים! "תתפלא, אבל עם דברים כאלה מגיעים הליכים משפטיים" :):):):) ואתה אומר וואלה אחי, אני מה זה מצטער פשוט רציתי להכניס אנשים דרכי, הנה אני כבר מוחק ולא מחקת!!!!! :):):):) והוא חפר על זה ב 100 אשכולות ואתה שמת זין, יצאת הכי סטלן בארץ... ועזוב אותך שטויות bux חרא אתר
לא אחי זה באמת היה לבדוקק כמה אנשים זה מביא ומחקתי אחיי מה שאני מביא עכשיו זה הצעה אקטואלית. אני מוכן להביא פרטים מזהים על מנת שתסמכו עליי בפרטי, באמת ובתמים אני רוצה לראות אם זה באמת האתר הזה מביא כסף ומהר. ואז אני יראה שהאתר משלם אני ישקיע כסף. עכשיו שאין הוכחות חותכות בשטח אני ואחרים מפחדים להשקיע בלי לראות ולדעת שזה עובד. אם זה יעבוד כולם ירוויחו מזה אני יפרסם פה הוכחה שקיבלתי כסף. וכל מי שנרשם דרכי יקבל את מה שמגיע לו (סכום שהתקבל חלקי המופנים שנרשמו) וככה כולם יראו שזה אמין ואמיתי וידעו אם להשקיע או לא מה שאני עושה עכשיו זה ניסוי על מנת לבדוק אם האתר משלם או לא אם אני יראה שהוא משלם אני יחליט להשקיע כסף זה מה שמונע ממני להשקיע כסף, ואם האתר לא ישלם נדע שזה זיוף ואנחנו סתם מבזבים ת'זמן קפיש?...