צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-08-08, 01:11   #210
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אממ, לסוע באופניים למכון ולשמוע מוזיקה בפלאפון בווליום חלש יחסית - זה בסדר ?
__________________________________________________ _____

1)אנשים ששואלים אותך במכון כול שבוע: מתי אתה מתגייס ? מתי אתה מתגייס ? מתי אתה מתגייס ? .. .. . .. .
2)אנשים שלא משנה כמה עובדות אתה מביא להם, הם עדיין ימשיכו לעמוד על שלהם "בסוף אתה מפסיק לנסות להוכיח להם, ויש את ההרגשה הזאת של: כוסימא שלך בזבזתי עליך זמן כדי להראות לך את האמת, או להוציא אותך מהסרט שלך, ואתה עדיין נשארת בור מפגר, מי יחזיר לי את הזמן שבזבזתי עליך ???

3)אנשים שבאים בטענות שאתה לא אומר להם שלום, ואני 200.000.000 מליון פעם הסברתי לכול אחד ואחד שאמר לי את זה: זה שאני לא מרכיב משקפיים, לא אומר שיש לי ראיה מושלמת !

4)שחיף שבא ואומר לך, אתה "סוס", פתאום עובר חבר שלו ומוסיף: אבל הוא משתמש באבקות...
ואז הם כזה: אה ואללה ? אה, אז זה מסביר הכול, אם אני היתי לוקח את זה, גם אני היתי ככה - מדברים ביניהם !

5)אנשים בעיקר במשפחה או חברים שאומרים לך: תגיד כמה אתה מרים ?
בלי לציין באיזה תרגיל מדובר !

6)לפני שנתיים כשהתאמנתי במכון אחר, היה מאמן במכון שכול הזמן היה מספר "סיפורי אימה" כשאני היתי עושה לג-פרס, היה חופר על חברים שלו שעשו את זה, לאחד יצא פיק בברך, השני איבד את הבולבול שלו וכו'
איך אני שונא את זה - אני יכול להרוג בגלל זה, אתה מתאמן ויזה חמור אחד בא ומתחיל להפחיד אותך ולהוריד לך את המוטיבציה באימון !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט