צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-02-09, 11:53   #24
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה צפה בהודעה
מתנס ? זה אולם ספורט רב לאומי בין האיכותיים בארץ - הדר יוסף איך הגעת למתנס אם אפשר לשאול?
האולם ענק בטירוף ויש הרבה מקום לקהל, מקיימים שם הרבה תחרויות בכל מיני ענפי ספורט שונים ואם אומרים את דעתי? האולם הכי טוב בארץ לקיום תחרויות

אני מוכן להתערב על כל מה שיש לי כרגע בחשבון הבנק (זה לא הרבה) שבחיים לא היית בתחרות באולם בהדר יוסף.
אם כן היית טורח לבוא, היית מבין שקיומה של תחרות באדיבילדינג באולם כזה היא שערורייה ועוול ענק למתחרים ולקהל.
נכון שמבחינת תנאים לספורטאים, האולם מעולה, כיוון שיש חדר חימום מרווח יחסית, ובדרך כלל גם מצוייד היטב, אבל נקודת הצפייה מלמעלה למטה פשוט אינה מאפשרת לצופים להעריך כראוי את מה שהם רואים.
הקהל כל כל רחוק (גם בשורות הראשונות) עד שצריך משקפת תיאטרון כדי לראות משהו, וכאשר אתה מדבר באיבחון פרטים, חיטוב וייבוש, זו בעיה גדולה.
אז נכון שהדר יוסף זה אולם כדורסל מעולה, אבל אנחנו מדברים פה על ספורט אחר לגמרי.
בכדורסל מה שחשוב זה אם יש סל או אין סל, ולא כמה השחקן נראה יבש.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט