צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-03-09, 17:25   #31
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shraga צפה בהודעה
אני מצטער שזה נופל עליך, אך זו בדיוק הנקודה שעליה דיברתי. התכנית ה"קלאסית" שאתה מציג היא אינה תכנית למתאמן המתחיל. היא תכנית, שבספק אם בשימוש בידי מפתחי גוף מקצועיים אפילו, והיא לא מקיימת שום הגיון בסיסי לגבי דרישות גופו של מתאמן מתחיל.

לגבי תגובותיו הרבות והסתגויותיו של מקס, אני הנחתי מראש שדבר כזה יראה בעיני האדם הממוצע כלא הגיוני, אך לכן הקדמתי תרופה והצגתי את טיעוניי. אני מבקש ממך לחזור ולקרוא את מה שכתבתי, ואם זה לא מספיק גש לספרות המקצועית שם תמצא פירוט מלא. אין לי דבר אישי כנגדך- אתה מעלה טיעונים המתקבלים על הדעת, אך כדי לשגשג בתחום עליך לנקוט בגישה ליברלית ולקבל את הלא-מובן מאליו. אני לא מפתח גוף, ואני אף לא מתיימר להיות, אך כשמתאמנים כה רבים מפרסמים את תכניותיהם בראשי חוצות, מבוססים על הנחה שגויה ואף מקבלים תגובות חיוביות וסותרות, כל מה שנשאר לי הוא לרכז את תגובתי לכדי אשכול אחד, ולחסוך זמן יקר של שכנוע- לשווא. הטענות נמצאות, מי שבחור שלא להאמין-זכותו, אך לא ניתן לטעון שלא סיפקנו את המידע. בסופו של דבר הבורות מתבטאת אצל מתחילים רבים, כאשר ההנחה שהם נשענים עליה שגויה מבסיסה, וכואב לי לראות מתאמנים כה רבים, כשלפניהם מטרה מסוימת, מבזבזים את זמנם ומאמצים רבים בשיטה כה אווילית.

ד"א, הדבר היחיד שפתיחת הנושא הזה תוכל לגרום לי היא לאיבוד פרנסה, ואני עושה זאת בלב שלם.

כל טוב.
אתה בחור טוב אתה

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט