צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-09-06, 22:55   #2
Ori-Silver
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלOri-Silver
 
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 4,580
ברירת מחדל

אחי קנה אבקת חלבון ותטחן בבלנדר יחד איתה שיבולת שועל ובננה רק לשם השוואה מנה של חלבון עולה 3.5 שקל והשיבולת שועל והבננה עולות גרושים ככה שיוצא לך גיינר ביתי ב-5 שקל למנה ואולי אפילו פחות ויש לך יחס יותר שפוי בין הפחממות לחלבנים ואם לא הבנת אותי אז אני כבר לא יודע איך אני יכול לעזור לך
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט