ציטוט:
פורסם במקור על ידי AVI-הנוקם
עשיתי חישוב,
במוצר הזה יש 16 מנות הגשה בלבד. או 32 חצאי מנות. למרות שהוא 5.5 ק"ג.
נניח ואני שותה 2 חצאי מנות ביום ( =מנה אחת בלבד) .
זה נגמר לי בתוך שבועיים? אז מה מה הקטע של זה?
זה יוצא 26 שקל למנת הגשה. זה מאוד יקר ?!
|
קיימים גיינרים "משתלמים" יותר. אפילו אם יש בהם פחות פחמימות, אתה תמיד יכול להוסיף להם פרי או שניים, ולשתות את זה עם תוספת חלב.
גיינר לדוגמא הוא אנ-לארג' שיש בו 60 מנות הגשה אם אני זוכר טוב.
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=100&Page=1
בברכה
גל ציון-פור
__________________
דיאטן קליני וספורט B.Sc RD
בוגר החוג למדעי התזונה - המרכז האוניברסיטאי אריאל שבשומרון.
בוגר קורס תזונת ספורט מטעם הדסה אופטימל - מכון וינגייט
מדריך חד"כ מוסמך - מכון וינגייט
אחראי תחום תזונה בחברת ישראלבודי
ניתן לפנות אלי ישירות במייל
galzp@israelbody.org
או בפייסבוק
https://www.facebook.com/galzpdiet?ref=hl